Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

трябва ми саит за игри за gsm да могат да се качват чрез Bluetooth ????

Благодаря ви Предварително! sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще Ми обесниш ли как става точно качването ??? sad.gif

игрите който свалям са на файл jar. и ги пращам на sony ericsson S 700 i и не дава да могат да се отварят а само да се пращат ?? как точно трябва да се направят за да варват и как трябва да се качат ????? sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа просто се качват и после би трябвало да тръгват.

Работата е там, че някои игри няма да са съвместими с твоя телефон , така че качвай и пробвай. Ако не се отваря - качвай друга и пак пробвай докато се натъкнеш на някоя която тръгва. Аз съм с SE T630 и съм слагал много игри от този сайт.

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще Ми обесниш ли как става точно качването ??? sad.gif

игрите който свалям са на файл jar. и ги пращам на sony ericsson S 700 i и не дава да могат да се отварят а само да се пращат ?? как точно трябва да се направят за да варват и как трябва да се качат ?????  sad.gif  sad.gif  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Трябва ти и .jad файл

Това е текстов файл от който се чете как точно да се качи .jad файла

Регистрирай се в mobile-shark.com и ползвай този линк

http://phorum.mobile-shark.com/read.php?6,323,323#323

Предполагам че няма да има голяма разлика, защото става и с V300

От там ще намериш и линк за програмата с която да качваш игрите (аз съм с кабел, но мисля че подържа и Блутуут)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми да те питам кажи ми линка точно кадето са игрите че немога да се оправя в този сайт sad.gif еми как точно да ги пращам игрите с bluetooth? защото като отваря от bluetooth папките на телефона и не ми вади папка games и незнам каде да ги пратя ? моляте малко да ми поебесниш подробно ще сам ти Благодарен ?? sad.gifsad.gifsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
трябва ми някакав конвертор да може да прави файловете в .jar Моляте помогни ми .... ?? sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Сигурен ли си че ти трябва програма, която прави файловете в JAR. От какво да ти прави на JAR.

Ta малко по нагоре ти каза, че сваляш JAR файлове от сайта и не можеш да ги играеш само да ги пращаш. Значи както chem ти каза ти трябва и един JAD файл, така че предполагам че ти трябва програмка която да от даден JAR файл да направо за него и съответния JAD файл. Ако са ми правилни разсъжденията то едно от програмките, която би трябвало да ти свърши работа се казва JADGEN. Питай чичко Гуугъл :) веднага ти излизат линкове за даунлоад. После стартираш програмката и там въвеждаш къде е JAR файла и то прави JAD файл със същото име. После като качиш двата файла на телефона би трябвало да можеш да играеш. Поне аз мога :)

Редактирано от DaemonArch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване