Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Здравейте имам един малък проблем, когато пускам компютъра, понеже е доста бавен и нали тръгва си прозорчето на НОД32 че зарежда антивирусната, но докато зареди се появява онзи червен щит на Уиндоус за да ми каже че ми е изключена антивирусната моля помагайте. Мерси Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един малък проблем, когато пускам компютъра, понеже е доста бавен и нали тръгва си прозорчето на НОД32 че зарежда антивирусната, но докато зареди се появява онзи червен щит на Уиндоус за да ми каже че ми е изключена антивирусната моля помагайте. Мерси Публикувано изображение

А след като зареди?

Коментар: #324 by nologo

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам два компютъра. Двата компютъра са свързани помежду си с ЛАН кабел. На първия компютър който ми се явява рутер, след качването на Eset Smart Security v4 ми блокира интернета до другия. Как да му разреша?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах подобен случай с касперски, при който стената ми блокира компютъра тъй като го засече като агресивен. просто отблокирай айпито.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,приятели!

Много ви моля да ми кажете къде в настройките е опцията за сканиране-не съм добре с английския.

С версия 4.0.314.0 съм,е честно тая версия ми скъса нервите-това ми върти по 4-5 пъти на ден най-малко,да сканира.

При което близо 15-20 минути компчето не се пипа,само бай ти Нод

Публикувано изображение

Искам аз да реша кога-а не да ми пречи по цял ден с тва сканиране да му се не знаеше

:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуалната версия е 4.0.437.0 .

Не си уточнила дали си с ESET NOD32 или с ESET Smart Security .

Ръководство на български език

Редактирано от dimd (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуалната версия е 4.0.437.0 .

Не си уточнила дали си с ESET NOD32 или с ESET Smart Security .

Ръководство на български език

Извинявайте,с ESET NOD32 съм,4.0.314.0 - тая версия не става ли вече

:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейге! Препоръчително е да я обновите. Можете да я изтеглите от официалния сайт на ESET - eset.com или от ESET Bulgaria - eset.bg Поздрави!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с ESET NOD32 3.0.621.0 обаче имам следния проблем имам един .dll файл които когато и да го засече го трие :wors: Никаде не виждам в програмата от каде мога да задам определен фаил които да не го счита като заплаха :huh: Та.. въпросат ми е как мога да направя така, че да не ми изтрива този файл?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с ESET NOD32 3.0.621.0 обаче имам следния проблем имам един .dll файл които когато и да го засече го трие ;)

Никаде не виждам в програмата от каде мога да задам определен фаил които да не го счита като заплаха :eek:

Та.. въпросат ми е как мога да направя така, че да не ми изтрива този файл?

Аз имам версия NOD32 3.0.672.0 Business edition, и мисля че насторойката за изключения става по следния начин:

Влизаш в настройките и намираш меню exclusions , дал съм пример с моя SAS, eto:

Публикувано изображение

Ако желаеш може и да изключиш файлове с разширение .dll, но това не е за препоръчване, понеже ще изключи проверката и на всички останали файлове с това разширение(.dll), ето:

влизаш в - setup/real time system protection setup/setup/extencions ,ето:

Публикувано изображение

Аналогично и при модула On-demand computer scan.

Дано да съм помогнал, и ако греша, нека някой ме поправи....

П.П. Провери въпросния файл първо във VirusTotal,или го дай насам и тогава решавай каква му е съдбата....

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ixi, създай нова тема, с възможно повече информация тук:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137

Ще видим какво може да направим по въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!Възможен ли е конфликт между тези два продукта или е необходимо да се деинсталира допълнението към антивирусната програма.Доколкото разбрах, A-Squared не е антивирусна програма,а допълнение към антивирусна програма.Това така ли е или аз пак за пореден път не съм разбрал за какво става дума.Изтеглих промоцията на NOD 32 и сега не знам дали няма да се "скарат" с A-Squared. A-Squared вчера ми откри един дълбоко законспириран вирус в диск D (W32.Induc!IK) и естествено дойде и предложението да закупя съответния продукт.Вече не знам от всички антивирусни и подобните им,кое е истина или само ти казват,че имаш вируси в системата само с едничката цел,да им закупиш продукта,вече и аз не знам. Искам само един съвет,евентуално два даже,да деинсталирам ли A-Squared или да си работят заедно с NOD32 4.0.437.0 и естествено промоцията на антивирусната ще изтече след месец и не знам каква алтернатива да избера за антивирусна програма после,по възможност от безплатните. Благодаря за евентуалните отговори и лек и ползотворен ден на всички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Риск за конфликт няма - A-Squared Free е без реалновремева охрана и може да се ползва за периодични проверки чрез цялостно сканиране или за единични файлове. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Възможен ли е конфликт между тези два продукта или е необходимо да се деинсталира допълнението към антивирусната програма.Доколкото разбрах, A-Squared не е антивирусна програма,а допълнение към антивирусна програма.Това така ли е или аз пак за пореден път не съм разбрал за какво става дума.Изтеглих промоцията на NOD 32 и сега не знам дали няма да се "скарат" с A-Squared.

A-Squared вчера ми откри един дълбоко законспириран вирус в диск D (W32.Induc!IK) и естествено дойде и предложението да закупя съответния продукт.Вече не знам от всички антивирусни и подобните им,кое е истина или само ти казват,че имаш вируси в системата само с едничката цел,да им закупиш продукта,вече и аз не знам.

Искам само един съвет,евентуално два даже,да деинсталирам ли A-Squared или да си работят заедно с NOD32 4.0.437.0 и естествено промоцията на антивирусната ще изтече след месец и не знам каква алтернатива да избера за антивирусна програма после,по възможност от безплатните.

Благодаря за евентуалните отговори и лек и ползотворен ден на всички!

здр.както си разбрал 4е едното открива а другото не какво следва Нод-а си отива мерси
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр.както си разбрал 4е едното открива а другото не какво следва Нод-а си отива мерси

Забравих само да уточня,че едната програма изтеглих вчера 24 август(a-squared free),а този на антивирусната е днес,защото се сетих,че в пощата са ми изпратили ключ за активация на NOD32 и затова повдигнах това питане.Много време прекарах да прочета информация относно (a-squared free)за да се убедя,че е допълнение

към антивирусна програма.Няколко часа преди това бях с една друга за която бях написал по-рано тук с питане за повече информация( Drive Sentry)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

КАКВО СТАВА СЪС САЙТА НА ESET.BG???

Рекох аз да отворя сайта и ето какво излиза вместо това:

Публикувано изображение

Пробвах да вляза с потребителското си име за форума, но отново...ядец?

Маниак...какво става...би трябвало да си в течение?

Редактирано от engineer (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАКВО СТАВА СЪС САЙТА НА ESET.BG???

Рекох аз да отворя сайта и ето какво излиза вместо това:

Публикувано изображение

Пробвах да вляза с потребителското си име за форума, но отново...ядец?

Маниак...какво става...би трябвало да си в течение?

Нормален достъп с Касперски до сайта и успешно логване във форума :)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, айде сега ще се обиждаме! Ако не знам, разбирам :) Имало е проблем с UPS и това, което си видял е бакъпа. Естествено, поддръжката ни е тип-топ и всичко в момента работи перфектно. ;) nikssi, ще обясня нещо непознато за вас. Хората (Имам предвид истинските хора) си имат правила. В този форум се оказва техническа поддръжка само на хора, които са си платили продукта, а не като тука, хвани тази промоция и айде пътя. Всичко се проверява и се оказва страхотна помощ, специално в нашия български форум.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормален достъп с Касперски до сайта и успешно логване във форума :eek:

#1091; за ESET NOD32 (username,password,на кого се води,email и тел.No. ако е чрез SMS)

:pancake: Страхотна помощ няма що

Nikki,май те е хванала параноята,а?

Какво общо има това какъв антивирус ползваш с влизането на сайта. Освен това,ти влизаш след събитието-факт е,че сайта беше недостъпен за период от време.

И,да,поддръжката е супер . Като се има в предвид какво пита mirgogo

"Това е rogue приложението,което снощи скапа на комшията машината"

"Нода -а той не е с фиксове,а с ключ" <да те светна,че под "с ключ" ламерите имат в предвид с промоции като тези на Инженера>

В този форум се оказва техническа поддръжка само на хора, които са си платили продукта, а не като тука, хвани тази промоция и айде пътя

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво става, и как Nikssi е влязал в сайта, като няма достъп! Този път излиза това:

Влязъл е както всички ние. Изчисти всичко кешово от Chrome или стартирай www.eset.bg (www.eset.bg/forum) с Internet Explorer

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязъл е както всички ние. Изчисти всичко кешово от Chrome или стартирай www.eset.bg (www.eset.bg/forum) с Internet Explorer

Сега имам нормален свободен достъп и се позачетох в "10 години без нито един пропуснат вирус" и в какво ли не още на http://www.eset.bg/forum/viewforum.php?f=9&sid=4a8d124b2b8202aaefd99f1ee5cce4c9 Благодаря им за създаденото настроение. Поздрави
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност е 10 години без нито един пропуснат In-The-Wild вирус, просто има ограничение на символите в имената на темата. И моля, без повече заяждания!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност е 10 години без нито един пропуснат In-The-Wild вирус, просто има ограничение на символите в имената на темата. И моля, без повече заяждания!

През този месец преминах експериментално при домашните компютри на защита от тип IDS+HIPS без антивирус.Въпреки този си избор, не смятам да се заяждам или шегувам с антивирусите.Разполагам с ключове за регистрация и може пак да ми хрумне да инсталирам отново някой от всичките тях,а защо не и НОД 32...Промоции и псевдопромоции свършване нямат. Поздрави P.S. "Системата предлага най-добрата проактивна защита на пазара, като засича непознатия зловреден код в реално време още преди да са излезли дефинициите за него." Виждам оценка -2 за мнението си и учтиво каня феновете на словашката програма да докажат нещата в темата за ловенето. За да ги амбицирам бих им казал -никои не са вездесъщи и всички имат да догонват!Не допускайте мълчанието или неучастието Ви да се тълкува тенденциозно като несправяне! Редактирано от TNN (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване