Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

Бях го сложил но ме заинтрегуваха със Fe-Secure :)TNN не забравявай,че негативните мнения за ЕСЕТ са забранени в темата му,докато изцепките на "уважаеми" специалисти са позволени.

Всъщност е 10 години без нито един пропуснат In-The-Wild вирус, просто има ограничение на символите в имената на темата. И моля, без повече заяждания!

Трябва ли да ни е страх,че пишем това което мислим :cool:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Изказвайте си мнението, просто за мен е без значение, но няма проблем, просто съм Ви свикнал вече. Не ме замествайте само!

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изказвайте си мнението, просто за мен е без значение, но няма проблем, просто съм Ви свикнал вече. Не ме замествайте само!

Не е редно да е без значение. Все едно да ти кажа - почиствай по особено умни начини, мен не ме интересува, защото мога превантивно инфектирането да го предовратя. Как би се почувствал? Форумите са за обмяна на опит и мнения. Има смисъл, ако без заяждане научаваме по нещо един от друг. Поздрави
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумите са за обмяна на опит и мнения. Има смисъл, ако без заяждане научаваме по нещо един от друг.

Точно така . Само че някои потребители доста си позволявате да правите и други неща по форумите , освен да обменяте опит. Ако не друго , то поне в модерирането на форуми имам голям опит и мога да ти кажа , че тази тема специално е пълна с offtopic post-ове именно заради заяждането на някои потребители.

Не мога да разбера защо толкова мразите конкретен софтуер , като е само софтуер , и правите всичко необходимо да го плюете . Ами , факт е , че програмата е сред най-добрите , била е сред първите и просто се примирявате , независимо дали дадено нещо от нея Ви харесва или не , незавимо да (ще) я ползвате или не .

Ако имате други проблеми или такива с потребители , не ПУБЛИЧНИЯ форум е мястото за неговото разрешаване . Има хиляди други начини за разрешаване на проблеми и за дискутирането им. Съобразявайте се с правилата на форума и не пускайте безсмислени коментари,моля Ви!

ASpace

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учтивата покана за по-активно участие в конкретна тема не е безсмислен коментар. Липсва абсолютно изявен и доказан единствен лидер в защитния софтуер и не бих се дразнил от установяването на пропуски, на която и да е харесана от мен програма.След като можем заедно да проверим много неща, "просто се примирявате" е неприемливо за всеки интелигентен човек. Участвам в над десет подобни форума единствено защото ми е интересно, но с модериране не бих се ангажирал."Ако тук има влюбени в ESET, то такива като мен би следвало да се чувстват като влюбени във всичките". Поздрави

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След неуспешен опит да инсталирам новият Битдефендер, рекох да направя нов опит за инсталация на НОД-а, този път при наличието на стената ПС Туулс 6-а версия. Очаквах компютъра на забие след инсталацията, както това се случваше многократно при 5-ата версия на стената. Този път обаче, за мое голямо учудване, след инсталацията всичко тръгна по "мед и масло". В момента съм пуснал пълен скан на компа. Първите ми впечатления от 4-а версия на НОД-а са, че все още е най-леката програма! Компютъра заема с около 100 МВ по-малко випртуална памет в сравнениес Нортон 2009. Ще остана с 30 дневната пробна версия по- дълго време. Тук ще помоля ASpace да даде някои указания за оптимално-максимални настройки, без това да влия на работоспособността на компютъра!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След неуспешен опит да инсталирам новият Битдефендер

Програми се тестват (поне правилния начин да се тестват) е в подготвена за това среда , а не на компютър , на който се използва за какво ли не и на който му се инсталира какво ли не

Първите ми впечатления от 4-а версия на НОД-а са, че все още е най-леката програма!

Добре дошъл отново в реалността! Беше за доста дълго в облаците , сега отново си на Земята . Браво!

Тук ще помоля ASpace да даде някои указания за оптимално-максимални настройки, без това да влия на работоспособността на компютъра!

Продуктите на ESET са от малкото , които нямат нужда от специален tweaking след инсталация и работят отлично при 99% от потребители дори само с настройките по подразбиране . Ако нямаш проблеми , остави настройките по подразбиране и най-вече - не питай тези за Напредналите евристики .

Ако имаш проблем със съвместимоста между NOD32 и защитната си стена , можеш да използваш опцията "Exclusions" / Изключения и да добавиш нужните файлове , така че NOD32 да не им се меси изобщо - но това само при условие , че имаш проблем .

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Репортнах проблема със самозащитата и сега чакам отговор. Все пак не смятам, че има проблем с несъвместимост, за сега няма никакви проблеми при мен.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.google.bg/search?hl=bg&source=hp&q=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC+%D1%81+%D0%9D%D0%BE%D0%B4+32&btnG=Google+%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&meta=&aq=f&oq= Няма да коментирам - сега не ползвам антивирус. ASpace,защо не се включиш в темата за ловенето - взаимно още неща ще научим. Абстрахирайте се от този "безгрешен проактивен лидер" - защото няма такъв все още.Сега следва поредно замерване с минуси - който иска да си губи времето и с това... Май няма кой изобщо да се интересува...Стремежът ми към безпристрастна обективност няма нищо общо със стила на Рамбо...Защо не пробвате да докажете нивото на ESET - в някои случаи нещата наистина ще са FP.В други- обратно. Поздрави
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Хора някой ще ми каже ли защо като инсталирам НОД32 4 на един приятел и веднага спира интернета.Просто му инсталирам пробна версия,не е никакъв крак или подобно.Някой ще ми каже ли защо е това нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора някой ще ми каже ли защо като инсталирам НОД32 4 на един приятел и веднага спира интернета.Просто му инсталирам пробна версия,не е никакъв крак или подобно.Някой ще ми каже ли защо е това нещо?

Проверихте ли за вредоносен код?
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NOD32 или ESET Smart Security?

Най-добре пишете в официалния форум на ESET Bulgaria:

http://www.eset.bg/forum/viewforum.php?f=3&sid=3c141e9d97cf778da8d63d1445768307

Освен това към поста си, твоят приятел да прикачи лог файл от ESET SysInspector:

Изтеглете ESET SysInspector

http://www.eset.bg/download/sysinspector.html

- Преименувайте изтегления файл на Ballon.exe

- Стартирайте програмата ESET SysInspector (Ballon.exe)

Тя ще започне да събира информация за ситуацията на машината Ви.

- Когато "Инспекторът" е готов и log файлът - генериран , изберете File > Save Log

- Потвърдете желанието си

Изберете да запазите файла някъде и след това ,използвайки новата опция на форума ни , прикачете този файл към post-a си

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NOD32 или ESET Smart Security?

Най-добре пишете в официалния форум на ESET Bulgaria:

http://www.eset.bg/forum/viewforum.php?f=3&sid=3c141e9d97cf778da8d63d1445768307

Освен това към поста си, твоят приятел да прикачи лог файл от ESET SysInspector:

Ами аз пуснах във форум тази тема, но Aspace я затвори,защото мисли,че използвам пиратски продукт,а това не е така.Той видя,че си направих друга регистрация с различно име и си помисли,че го направих само, за да ми помогнете,а това не е така.Направих си регистрация с ново име,защото така ми се искаше.А и не казах,че съм я инсталирал на моя компютър,че така нямам и шанс за помощ.Ако Aspace иска да му пратя лиценза си няма проблем,ще му го пратя, за да се увери, че не ползвам пиратски продукт.Той иска все да си купува и тогава да помага на потребителите.А защо да си давам парите, като мога да го ползвам безплатно за 6 месеца от промоция?А и нямам вирус, за да ми спре интернета.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESET NOD32 Antivirus - Това е платен антивирусен софтуер.

ESET NOD32 Bulgarian Forums - Официален форум на ESET за България. В него се оказва техническа поддръжка САМО на хора, които са си я купили.

Ако искаш ползвай безплатно, ако искаш недей, никой зорлен не те е хванал и да ти е заповядал да ползваш платен софтуер.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както виждам в темата под името Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2 не се оказва помощ,а се дават само линкове към официалният форум на ЕСЕТ в България :) Винаги е имало маниаци,но пък толкова вманиачени,че някой не си бил платил продукта и ето виждате ли затова няма да му помогнем...

Помогнете на човек,покажете му достойнствата на програмата и го спечелите като клиент.

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнаех, че NOD има достойнство. :P

Ще го спечелят като клиент само ако е някой начинаеш или балък.. ;)

Не съм начинаеш нито балък.Просто питам защо ми спира интернета,а те не искат да ми помогнат понеже не съм си купил програмата.Винаги ще казвам,че Каспрески е ЛИДЕР с голямо Л в областта на антивирусната защита и затова си оставам с него.
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ivan_baroveca, неочаквай и да ти помогнат за НОД.Подкрепям те за Касперски и ти предлагам да си останеш с нея.И точно да използвам момента да питам Fixer колко милиона са платили Нода, за да ги вкарат в Virustotal ???

Edit: или са изпратили наемен убиец да ги изнуди за да го вкарат в тестовете ???

Знам, че повечето хора ще гласуват с отрицателен знак, но все пак да си изкажа мнението от опита с тази Програма и ядовете които ми е натрупала.

Редактирано от asdfag (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля успокойте страстите и се придържайте към темата.

Що се отнася до това дали от ESET.BG ще помогнат или не това си е политика на компанията.

Във форума на Avira, както и в този на MBAM също не се помага на потребители използващи нелицензиран софтуер.

Illegally used software

Illegally used operating systems and applications are not supported in this Forum. Corresponding threads will be closed and moved immediately.

PMs, etc. are also prohibited from providing any help. Avira also reserves the right to take legal action.

http://forum.avira.com/wbb/index.php?page=Rules

I'm sorry but at this point I can no longer assist you in fixing the system. You've admitted to using a pirated copy of Windows XP, which is against policies for me to assist you any further.

http://www.malwarebytes.org/forums/index.php?showtopic=9120&hl=

и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както вече обясних ESET NOD32 Bulgarian Forums е форум, в който се оказва техническа поддръжка само на хора, които са си платили. Същата практика, както спомена B-Boy[styLe] съществува и в други форуми, като тези на MalwareBytes' Anti-Malware и Avira. Аз нямаше как да му помогна и затова реших, че най-уместно ще бъде да го пренасоча към "извора". Там не пожелаха да му окажат техническа поддръжка, така че аз няма какво да направя по въпроса. Това е политиката! Аз нямам никакви правомощия - не мога да я променя, нито пък аз съм я създал.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов съм в форума преди време случайно попаднах на kaldata.com и от тогава съм тук почти всеки ден,това което прочетох тук в тази тема ме подразни да напиша следното: Никога не съм слагал продукт на NOD 32,и няма да го направя а причината е,че където и да отидеш в мрежата ще намериш някой заклет фен на програмата, който уж не спори със съфоромците си и не се натрапва, но по всякакъв начин пропагандира вземете си NOD 32 ЛИЦЕНЗИРАН.Лично мен тази политика на която и да е компания ме отвращава и дори и да са "най - най" в каквото и да произвеждат НЕ бих им станал клиент НИКОГА. П.П. ВСИЧКО, КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ ЗАКУПИ С ПАРИ Е ЕВТИНО.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване