Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Всъщност - програмите които са пред НОД използват Cloud технологии и KSN. НОД си е чистичък с ThreatSense(който за мен има нужда от подобрение!) евристики и дефиниции. Което доказва и тезата, че НОД е най - добрия чист антивирус... :yanim: А последният тест е на Архитекта, и НОД от трите теста с по 40 файла е на първо място..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НОД си е чистичък с ThreatSense(който за мен има нужда от подобрение!) евристики и дефиниции.

НОД Има нужда от много неща,в момента най добрата версия на програмата ESS BE е гола-вода и водорасли в ушите.

Дано да не се обиждате от градивната критика,защото знаете за кой се говори или добро или нищо,нод в момента не струва и 5ст,камоли стоте кинта които и искат в някои магазини...пълен боклук е :smash:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESS Be? Вероятно Business.. Хайде, да не говорим празни приказки. Как установихте че е "боклук". С телепатия ли? Във вашия пост няма градивна критика, съжалявам..

Редактирано от kexul (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пълен боклук е

Е,за това не съм съгласен. :angry:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESS Be? Вероятно Business..

Хайде, да не говорим празни приказки. Как установихте че е "боклук". С телепатия ли?

Във вашия пост няма градивна критика, съжалявам..

Просто спестих подробностите,за да не излагам на срам,изчервяване и посипване на косата с пясък на хората които са правили ESS-BE,но щом настоявате ще пиша.

При дефрагментация на дял от твърдия диск с "PerfectDisk 11" стената на ESS която е настроена в "интерактивен режим още при инсталацията" НЕ отразява процеса "PDengine.exe" който иска връзка с интернет непосредствено след дефрагментацията на дяла... Направо съм потресен.

При първото влизане в известен портал за видео клипчета,стената на ESS започна да дава съобщения за plugincontainer for firefox, че иска връзка с интернет,дотук добре "забраних му" но не на всяка 5та секунда изскача съобщението plugincontainer иска да се свърже с .... на третото натискане на

Deny стената даде ERROR Гледам с недоумение "ERROR" след това спря да го отразява този процес повече,какво стана незнам,трябва да ходя на гадателка...И това само за краткото време от три дена.Чудя се маймуни или уеб-специалисти и програмисти са писали ESS? За да няма спекулации и подмятания,че програмата е пиратска,нередовна или кракната,с което обичате да се извинявате ви казвам теглена е от тук -> http://www.softpedia.com/get/Security/Security-Related/Eset-Smart-Security.shtml

Редактирано от Drunken Master (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първото добре.. за второто Ми естествено че ще те пита, като не си му дал да запомни правилото. И защо аджеба ти е Business версията?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви по - точно ти трябват...

Ами препоръчителни настройки за по-предпазливи ползватели :ph34r:

П.с като се порових нещо не намирам такива явно заводските са си the best?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето - само трябва да си въведеш името и паролата за ъпдейт.

Импортираш от Setup => Import/Export Settings

Леко пипнати са - да засичат PUP и още няколко неща.

configurationCbuGHaT.xml

Редактирано от kexul (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НОД Има нужда от много неща,в момента най добрата версия на програмата ESS BE е гола-вода и водорасли в ушите.

Дано да не се обиждате от градивната критика,защото знаете за кой се говори или добро или нищо,нод в момента не струва и 5ст,камоли стоте кинта които и искат в някои магазини...пълен боклук е :ph34r:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеМного силни думи използваш на ненужното място.Това че Есет не е на 1-во място в момента не означава ,че е зле!

Но тя е била и на първо....Не ти харесва-не я ползвай.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето - само трябва да си въведеш името и паролата за ъпдейт.

Импортираш от Setup => Import/Export Settings

Леко пипнати са - да засичат PUP и още няколко неща.

Благодаря ти! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеМного силни думи използваш на ненужното място.Това че Есет не е на 1-во място в момента не означава ,че е зле!

Това също не е много близо до истината.. на AVC за on-demand си има доста добро detection ratio..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма логика! На различните места си тестват с различни проби. Логично е да има разминавания и на различни места да я класират на различно място. Освен това има и други фактори, като критериите на тестващата организация.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Есет Най добрата антивирусна,просто няма аналог :):rolleyes:;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Есет Най добрата антивирусна,просто няма аналог :lighter::speak:;)

Нали разбираш, че така с празни приказки, няма да стигнем доникъде. Все едно сега да кажа 'NORTON е боклук' - как ще го докажа :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глобалния вариант на www.ESET.com е обновен и готов да посрещне новите попълнения и новия стил на компанията .

На мен лично дизайна на сайта ми харесва - много семпло , изчистено , бяло . Казва достатъчно информация , разбрана за всеки , следва логика.

Редактирано от 3GUSER / ASpace (преглед на промените)
  • Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глобалния вариант на www.ESET.com е обновен и готов да посрещне новите попълнения и новия стил на компанията .

На мен лично дизайна на сайта ми харесва - много семпло , изчистено , бяло . Казва достатъчно информация , разбрана за всеки , следва логика.

Стилно и доста по-добре подредено. Харесва ми. Чакаме "голямата" новина :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стилно и доста по-добре подредено. Харесва ми. Чакаме "голямата" новина :)

То и преди не бе зле, ма сега са го доизчистили. Епълско изглежда някак. Сайта си е важен наистина. Без добра навигация и с 1000 шарении не е сериозно.

Сякаш подготвят потребителите за нещо...

Редактирано от metodidamianov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да не се обиждате от градивната критика,защото знаете за кой се говори или добро или нищо,нод в момента не струва и 5ст,камоли стоте кинта които и искат в някои магазини...пълен боклук е :)

Здравейте,имате ли достатъчно познания за да твърдите че този продукт е боклук?
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, порталът е добър. В традиционния стил на ESET за GUI и за порталите. Изчистен и бих казал перфектен. Всичко е прекрасно, освен поддръжката. Като гледам форума си избрах най-новата тема -> справка. Става дума за огромен проблем с MBR -> Win32/Agent.SDG.Gen trojan (unable to clean) - много сериозен пропуск на продукт от ESET. След "съвета" на спецовете най-вероятно ще се стигне до преинсталация -> Thanks Guys, I'll try your advice. I will re-install windows as a last resort. Не разбирам защо форумите за проблеми са във wilderssecurity... Редактирано от nologo (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, порталът е добър. В традиционния стил на ESET за GUI и за порталите. Изчистен и бих казал перфектен. Всичко е прекрасно, освен поддръжката. Като гледам форума си избрах най-новата тема -> справка. Става дума за огромен проблем с MBR -> Win32/Agent.SDG.Gen trojan (unable to clean) - много сериозен пропуск на продукт от ESET. След "съвета" на спецовете най-вероятно ще се стигне до преинсталация -> Thanks Guys, I'll try your advice. I will re-install windows as a last resort. Не разбирам защо форумите за проблеми са във wilderssecurity...

Във форумите всеки може да пише, да дава мнение. Истинската поддръжка за мен е:

http://www.eset.com/us/support/contact

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форумите всеки може да пише, да дава мнение. Истинската поддръжка за мен е:

http://www.eset.com/us/support/contact

О, значи има друга поддръжка, т.е. така наречената от теб истинска? Интересно, след като дадох пример за сериозен проблем с ESET и MBR, както и с поддръжката се вади вода от нов кладенец. Странно защо като отида на Support (поддръжка) в портала на eset.com попадам на форум. Ето снимка:

Публикувано изображение

Разбира се, че във форумите всеки може да дава мнение. Разбира се, че мненията, касаещи качеството на продуктите на ESET би трябвало да са празни приказки. Брей, как не съм се сетил за това до сега? Благодаря ти, за това, че ме светна. Извини ме, аз съм просто един начинаещ, който си цъка из нета. Давам ти + за това мнение.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Тука може. На [email protected], предполагам също. А на бг сайта? [email protected]

Ma дали са отзивчиви...?

А иначе модераторите на подфорума в Уайлдърс мисля не са просто ентусиасти...но и тяхната отзивчивост не я знам.

А според мен не е лоша стратегия официалният форум да е в Уайлдърс, като рекламен трик, един вид "вижте ние сме сред простосмъртните...:)", а може и наистина да искат да са по-близо до потребителите.

Включват се фенове на Касапа, Нортън и т.н.

Мен ме кефи така, макар че не го посещавам често. Но да, има риск от ламери, които да те объркат, ако имаш проблем.

Редактирано от metodidamianov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване