Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бар " Заспалите Гугутки " (00.00-07.00)

Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

добра вйечер на всички девойки и девойчовци :angry:

Ем хубу добър вечер ама аз май тряа да казвам лека нощ biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей...наздраве...откъде взе алкохол biggrin.gif

В мечтите всичко има :lol6:

кофти е настроението, за жалост, студено време, няма човек с който да метнеш две думи...

мен кат е студено пойчи ма радва biggrin.gif мраза да ми е горещо предпочитам да мръзна biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кофти е настроението, за жалост, студено време, няма човек с който да метнеш две думи...

Недей така песимистично...какво му е н времето,тъкмо малко да се разхладим след жегите,и ако има човек с който да си метнеш две думи,откъде си сигурна ,че думите му ще ти харесат,Ето виждаш ли колко ти е добре всъщност,но не го осъзнаваш..... :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей така песимистично...какво му е н времето,тъкмо малко да се разхладим след жегите,и ако има човек с който да си метнеш две думи,откъде си сигурна ,че думите му ще ти харесат,Ето виждаш ли колко ти е добре всъщност,но не го осъзнаваш..... :lol6:

То и без т'ва ся да се порадваме на хладинката че започва асъл лятото sad.gif жегаааа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хехе, аз съм момче, иначе, права си, айде тая вечер за всички нека звучи: Eric Clapton - Wonderful Tonight, уникална балада, уникален глас, уникална китара ;-)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хехе, аз съм момче, иначе, права си, айде тая вечер за всички нека звучи: Eric Clapton - Wonderful Tonight, уникална балада, уникален глас, уникална китара ;-)))
Извинявай...тука малко се обърквам кой какъв е :lol6:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност някъде четох, че във видеото се вижда как Обама си е съвсем сериозен и не гледа натам, ама Саркози с тази усмивчица ме съмнява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност някъде четох, че във видеото се вижда как Обама си е съвсем сериозен и не гледа натам, ама Саркози с тази усмивчица ме съмнява

Да бе да...не гледа....и двамата имат нечисти помисли biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аватара на илеин е много много странен.Ссамо аз ли го виждам така разтегнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само немога да разбера защо Bardot не вижда глава...а scorceni ме вижда разтегната..... biggrin.gif

Защото това са подсъзнателните ни мисли за теб biggrin.gifbiggrin.gif

Ще си лягам,лека нощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване