Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

WinnerSS

Всичко за MU Online, сървъри и други

Препоръчан отговор

Моля , някои ако знае някои хакове или бъгове на MU-Online да сподели ТУК в тази тема :P;):wors: ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ Публикувано изображение

Със уважение към Swords но той/тя случайно да знае какво означава думата бъг

защото по принцип означава подчертавам по принцип означава проблем, нейзправност и в буквален смисъл означава буболечка

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей не ме карай да се смея ве ти като не знаеш и като си толкова тъп няма за какво да говорим с тебе !!!! Простите хора ще си останат ПРОСТИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей не ме карай да се смея ве ти като не знаеш и като си толкова тъп няма за какво да говорим с тебе !!!!

Простите хора ще си останат ПРОСТИ

Ми в този момент ти се оказа най-простия от всички ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете от каде да си истегля Go-Link щото тоя алиенс ми омразна вече .Ако знаете и некои друг готин сервер кайете от де да си го истегла моля ви :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи хора знаете ли от каде са си истегля kozmu :P

Tва козму е най-лагавия и най-шибания сервер в СВЕТА не се луж да го игреш.Пълно е с ЛАМЕРИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има свали ама там макса на плейарите онлайн може да са 60 твае тъпото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета пък аз ви препоръчвам този сървър http://xhector.solmu.org/ само рег ви трябва и сте готови .Сървара е сравнително нов подържан от АДМИН които се грижи също да се спазват правилата надявам са да ви хареса .А и ето линк към Лънчера http://files.filefront.com/XhectorMU_102dr...;/fileinfo.html

Приятна игра Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плс мн.ми трябва хацк или програма нз точно как се води-за правене на итеми и сетове на фулл.ако някой го знае плс кайете ми че наистина много ми трябва.ако искате ми пишете на майла- stil_klasa@abv.bg ако искате тук,Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами потарси в търсачките.Води се Mu Dupe Hack

Редактирано от VANKATA_14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябжа ми името,аз ще си го намеря ама незнам какво е името му.ако знаеш кажи ми,благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пич шти кажа 1 мн як сърв на 99б и от там може да си дръпне6 клиента.Сървъра е супер.Обаче го пускат само ве4ер за6тото е аржентински.Exp:2000 Drop:90 lvl reset:350 .Точките си остаат.Кво пове4е искаш. http://www.castlevania.ath.cx И там после натискаш да те препрати.Тва е

Редактирано от Blader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...