Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Age of Empires III - Нова игра

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

In this highly anticipated next installment in the Age of Empires franchise from Ensemble Studios, Age of Empires III places players in the time period of roughly 1500 1850, picking up where Age of Empires II: The Age of Kings left off. As players work to establish their empire, they take on the role of a European power struggling to explore, colonize, and conquer North and South America.

Age of Empires III introduces exciting new gameplay elements, including the all-new Home City and an incredible combat system. Players have new civilizations to discover, random maps to conquer, and a single-player campaign unlike any other. Players also find stunning graphics as a result of a revolutionary graphics engine that pushes the limits of PC graphics technology in an entirely new way.

Download @ arenabg / @ sab.bz / @ linkos.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай fifa. Не съм видял темата. Ето линковете от мен:

CD 1 - http://nicolas.leduc21.free.fr

CD 2 - http://nicolas.leduc23.free.fr

CD 3 - http://nicolas.leduc25.free.fr

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върл фен съм на АОЕ! Като студент за малко да прекъсна заради експанжъна на 2ката :hush:. Сега нямам време да играя, но като разбрах, че е излязло демо на играта, си го дръпнах. За съжаление демото не тръгна - стар ми е компа Публикувано изображение. Сега и цялата игра май няма да тръгне.

А как ми трепна нещо отвътре, нещо като носталгия по миналите години и големите битки. Пожелавам ви приятна игра, на всички, които сега им е времето!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ни помогна!Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам два директно свързани компа | през втора лан карта на единия | и не мога да пусна мултиплеера на Age of Empires III .Машините не се намират . Някой да знае как се пуска мултиплеера на Age of Empires III между директно свързани машини???????????????? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареждам цялата инсталация и в самия край ми дава това: Error 1935.An error occured during the installation of assembly Microsoft.MSXML2,PublicKeyToken="6bd6b9abf345378f,version=4.1.0.0",type="win32",processorArchitecture="x86". Plase refer to help and support for more information HRESULT:0x80070002. Та това е - ако има някой които го разбира това нещо да ми го обясни простичко и има ли някво решение. Имам автоматичен ъпдейт на WinXP. 10ххх предварително юа всяка помощ от всеки!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уви не мога да помогна щото най малкото не съм я дръпнал. За това и ви пиша, какво ви е мнението за игрицата, първи впечатления? Ако някой има моля нека си каже, та да знам дали да я дърпам сега или след месец :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият пач за Age of Empires III е вече готов. Той обновява до версия 1.01, премахва доста бъгове, бърника по кода, свързан с движенията на единиците, за да подобри техния отклик, променя формациите, за да могат войниците да си знаят мястото дори тогава, когато са се събрали с различни класове и прочие.

Download patch ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият пач за Age of Empires III е вече готов. Той обновява до версия 1.01, премахва доста бъгове, бърника по кода, свързан с движенията на единиците, за да подобри техния отклик, променя формациите, за да могат войниците да си знаят мястото дори тогава, когато са се събрали с различни класове и прочие.

Download patch ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Два въпроса

1) Как се инсталира - на мен винаги ми дава, че не намира age3.exe ?

2) Ще направили някви проблеми с хапчето?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Следващият пач за Age of Empires III е вече готов. Той обновява тази съвсем наскоро излязла историческа стратегия в реално време на Ensemble Studios до версия 1.03 и премахва проблем, при който играта ще бъде прекъсната и на всички играчи ще им изпише "Failed to join", когато два рутера, които не могат да комуникират помежду си, се присъединят към една и съща игра.

Download Patch :questions:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някой ще даде ли нов линк за самата игра, че горния не работи

<{POST_SNAPBACK}>

И 3-те линка, които съм дал работят, само че са към торенти.

kolp, нямам за сега :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега и ноЦД ако дадеш и си цар:)

<{POST_SNAPBACK}>

извинявай за въпроса но за пача 1.03 ли искаш noCD ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване