Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

frason

"Полицаи" ограбиха магазин Billa.

Препоръчан отговор

Въоръжен грабеж е бил извършен късно снощи в магазин от веригата "Била" в столицата.

Търговският обект се намира в квартал „Лагера". 220x165.jpg

Малко след 23.30 часа трима маскирани мъже в полицейски дрехи и въоръжени с огнестрелно оръжие влезли в магазина, заплашили охраната и персонала.

Крадците са взели дневния оборот, който възлиза на няколко стотин хиляди лева.

Полицията е пристигнала веднага след получения сигнал от охраната.

Официално работното време на магазините от веригата е до 22.00 часа.

През цялата нощ районът около магазина е бил отцепен, но до момента няма данни крадците да са задържани.

При грабежа няма пострадали хора от персонала и охраната. Полицията разследва случая.

Източник:news.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bil.jpg 194 000 лева са откраднати при снощния въоръжен грабеж в магазин "Билла" в София.

Сумата е дневният оборот на магазина.

Въоръженият грабеж бе извършен късно снощи в магазина от веригата на столичната улица "Георги Софийски". Малко след 23 часа трима маскирани мъже в полицейски дрехи и въоръжени с огнестрелно оръжие влезли в магазина, заплашили охраната и персонала и задигнали дневния оборот.

През цялата нощ районът около магазина бе отцепен от полицията, но до момента няма данни крадците да са задържани. При грабежа няма пострадали хора от персонала. Официално работното време на магазините от веригата „Билла" е до 22 часа.

Въпреки обирът тази сутрин магазинът отвори врати за клиенти и в момента работи по нормалния си график. Случаят се разследва от служители на сектор "Грабежи" - СДВР. По случая е образувано досъдебно производство в СДВР.

При тях няма криза мисля

Сумата е дневният оборот на магазина.
laugh.gif

Източник http://www.haskovo.net/?MODULE=2&catid...mp;newsid=44428

Редактирано от mafiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е пострадал!!!Евала на тия момци!!!Онзи ден и трезор праснаха!!!!Евала отново!Щом няма жертви или пострадали-елегантно и смело!!!!Ама давайте банките бе момчета!!!И без това свалят по 10 кожи от гърба на хората с техните лихви!!!!Една по една!!!!Техната ...... лихварска!!!Следващия път да е трезора на БНБ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си платят за истинска охрана, вместо това дават по 400 лева на пенсионирани чичовци и лелки. Как може да не пазат няколкостотин хиляди? Най малкото трябва да имат сейф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то и сейф да има, като ти опрат дулото в главата... даваш... няма на къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно някой са закърпили новогодишния бюджет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е доста съмнителна тази история, да не ги заловят а има и полицаи!?!?! Изумително...

Никой не е пострадал!!!Евала на тия момци!!!Онзи ден и трезор праснаха!!!!Евала отново!Щом няма жертви или пострадали-елегантно и смело!!!!Ама давайте банките бе момчета!!!И без това свалят по 10 кожи от гърба на хората с техните лихви!!!!Една по една!!!!Техната ...... лихварска!!!Следващия път да е трезора на БНБ!

Следващия път -някой като мен ще открадне банка-ахахахах!!!! Смях!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе то и сейф да има, като ти опрат дулото в главата... даваш... няма на къде.

Въпроса е защо минават свободно до сейфа. За какво им е тая "охрана" като не им върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпроса е защо минават свободно до сейфа. За какво им е тая "охрана" като не им върши работа.

Опитай да се хванеш като охрана, и нека да ти дойдат трима с АК ( обучени поне малко ) и ще те питам тогава как ще реагираш ти....

На приказки е лесно, филми американски всички сме гледали, но в реалността не става точно така...

Да не говоря че май охраната дори не е била въоръжена....

Извода е, че някой организира ли нещо такова, той е проучил и взел предвид всичко предварително.... Включително охраната, независимо от колко души и да е тя...... И почти винаги успява...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опитай да се хванеш като охрана, и нека да ти дойдат трима с АК ( обучени поне малко ) и ще те питам тогава как ще реагираш ти....

На приказки е лесно, филми американски всички сме гледали, но в реалността не става точно така...

Да не говоря че май охраната дори не е била въоръжена....

Извода е, че някой организира ли нещо такова, той е проучил и взел предвид всичко предварително.... Включително охраната, независимо от колко души и да е тя...... И почти винаги успява...

На мен ми е интересно как са "сбарали" охраната :speak:ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми е интересно как са "сбарали" охраната :speak:ohmy.gif

Предполагам елементарно Уотсън....

Автомата срещу теб, горе ръцете, и си готов, сбаран cool.gif ..

П.С Да не мислиш че охраната се крие като партизанин сред стоката laugh.gif

Редактирано от Diin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да си платят за истинска охрана, вместо това дават по 400 лева на пенсионирани чичовци и лелки. Как може да не пазат няколкостотин хиляди? Най малкото трябва да имат сейф.

До някъде си прав. Тая фирма има много странна политика при наемането на персонал за охрана - в Пловдивската Билла всичките са жени, чат-пат съм виждал един мъж само. И не носят оръжие, поне не съм видял де. После как няма да ги ограбват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нагласена работа. Кой знае колко души от самата "Била" и от

шефовете нагоре участват и си разделят сумата. Въобще не

им берете грижата. В Бг нищо не е истинско! Фалш, измама и

лицемерие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
До някъде си прав. Тая фирма има много странна политика при наемането на персонал за охрана - в Пловдивската Билла всичките са жени, чат-пат съм виждал един мъж само. И не носят оръжие, поне не съм видял де. После как няма да ги ограбват.

В една от нашите също са предимно от женски пол обаче са със затъкнат пищоФ на дъто си, доста секси изглеждат, особено като си връткат дупетата напред-назад покрай касите, въртейки се предизвикателно на токчетата... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те охраната я ползват само срещу дребни кражби, дори повече за психологически ефект. Наясно сте че няма магазин тук който да издържи на планиран обир. Оборота редовно се прибира, за да няма натрупване, та за губите да са минимални в такива случаи. Без значение каква охрана наемат, та те работят на една заплата!

Имам познат който работи СОТ/СОД, и когато бях на 14-15 ми насочи служебният пистолет в лицето, не е натискал спусъка. Аз го накарах да го направи, гледах го докато маха пълнителя и проверява затвора. Това което мога да кажа е че определено не съм страхлив, но когато видях дулото ми се прииска да съм някъде другаде и да правя каквото и да е друго нещо. Мисля че ми се препика... Усещането че си от неправилната страна на нещата е неповторимо. Така че не си мислете че има шанс някой от филмите да се пренесе на местопрестъплението с охрана-джедай за 400лв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бълха ги охапала. Добре, че не са бръкнали по надълбоко. Да им е алал. Честита нова година на апашите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мъже ограбват! :wors: Явно -само жените забелязваш! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И мъже ограбват! ;) Явно -само жените забелязваш! ;)

Той не говори ли за охраната ? :P

В нашата Била / Сухата река / и там има доста жени охрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Те охраната я ползват само срещу дребни кражби, дори повече за психологически ефект. Наясно сте че няма магазин тук който да издържи на планиран обир. Оборота редовно се прибира, за да няма натрупване, та за губите да са минимални в такива случаи. Без значение каква охрана наемат, та те работят на една заплата!

Еми те не са ги обучавали за терористисти, ами ако некое мангале свие нещо да му бие два шамара. как искаш да са подготвени за такива случаи. То трябва да има отделен екип за такива цели което се сещаш че е неприложимо защото би струвало повече кинти от евентуален обир cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама каква ти охрана? Те са пазачи..... :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз в мола до нас до сега не съм видяла никаква охрана

Сигурно са под прикритие,знам ли

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора, като ви чета мненията за професионална охрана ми стана смешно. Кой умник ще сложи наемници с автоматични оръжия в бойни кули около Хранителен магазин? biggrin.gif Ако го направи - кой тогава ще смее да приближи тоя магазин? ;) То тоз магазин ще се превърне в база Уерхаус biggrin.gif

Това е работа изцяло на полицията и ако тя не може да се справи с такъв проблем,то това показва колко е способна.

Редактирано от martinsi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...