Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения за Nokia N73

Препоръчан отговор

Да си купя ли Nokia N73?Основно го искам за музика и снимки.Някой може ли евентуално да ми предложи друг телефон подобен на този и да е на същата цена?Nokia 6120 също съм си харесал. :)

Редактирано от graf_drakula (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смятам N73 за 383 лева от get.bg. Според мен телефона е добър в снимките, както и в музиката - има сериозни говорители. Обаче остарява. Минуса е че няма 3.5мм жак. Ако не държиш на симбиана аз бих ти препоръчал тези двата телефона на малко по-висока цена, като разбира се има и други избори.

LG KU990 Viewty

SE K850

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N73 - Добра камера, добър звук

Обаче е бавен и няма Wireless.

И е доста голям и стар, както каза колегата по-горе.

Ти музиката през слушалки ли ще я слушаш или през говорителите?

От LG Музика не чакай, понеже няма да можеш да му насмогнеш на батерия :)

В момента единственото което си струва парите от тази марка е КР 500.

К850 - свири тихо, но има феноменална камера и батерия..

Ако се напънеш за N82 (колкото и грозен да ми се вижда, черния хваща окото) ще си решиш всичките проблеми!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

N82 много добро телефонче ама и паричките са му над бюджета, иначе подкрепям! Nokia 6220 classic е доста добър, обаче - без wi-fi. Ако не е болка за умиране, телефона е идеален. Кажи искаш ли wi-fi, и дали през слушалки ще слушаш?

Редактирано от azot4o (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами според мен ако най-важния приоритет са говорителите - N73. Има си и добра камера, но и гореспоменатите минуси - бавен, голям, без 3.5мм жак. Е аз лично с размера нямам проблеми, с N95 8GB съм, ама зависи от теб. Слушалките му са долу-горе добри, бил съм с такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia N73 е добър но стар модел на нокиа, препоръчвам ти Nokia 5320 Xpress Music, http://get.bg/catalog/product_info.php?cPa...oducts_id=31237 малко по слаба камера, пак е Симбиан, но има по силен процесор, по-нов (2008 година)и може да играеш N-Gage игри, 140 MB вградена памет, Nokia Say & Play (гласов контрол на музикалния плейър), 3.5 мм. аудио жак, Macromedia Flash Lite 3.0. Според мен ще останеш доволен, а и дизайнът е по хубав и е на по-ниска цена

Ти си имаш последната дума обаче

Редактирано от Spato_M (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5320 има по-слаба камера, по-малък дисплей и по-слаба батерия. Но 3.5мм жак и е по-бърз както каза. Аз лично съм подкарвал N-gage на N73.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музиката на Nokia 5320 силна ли е колкото на N73

Аз бях гледал и Nokia 5320 в нета,ама са колебая заради камерата ама ако музика му е силна колкото на N73 мисля него да взема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой който го е пипал да каже, аз не съм. Но тотално се съмнявам да се доближава до говорителите на N73. С най-добри говорители ако става въпрос е 5800, ама и цената му още е висока.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Музиката на Nokia 5320 силна ли е колкото на N73

За музиката не мога да ти отговоря, защото съм нямал контакт с този телефон, но предполагам че е добра като се има предвид че е Xpress Music, нищо не ти пречи да го провериш на място като отидеш в магазина :angry:

azot4o

Дисплеите са еднакви, а за N-Gage - щом си успял браво, но пак си остава по-стария модел

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за резолюция, а за размер. Не е от такова значение, но има разлика между 2" и 2.4". Не бих заложил на това, че е Xpress Music серия, защото телефона е ориентиран повече да служи като MP3 плеър, отколкото като уредба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казвам ти го, защото ти искаш силни говорители! А и N73 независимо че е по-стар и малко по-бавен има доста по-добра камера и по-издръжлива батерия (както и по-големия дисплей). Зависи искаш ли малък телефон или голям, има ли значение 3.5мм жака след като ще слушаш с говорителите... обмисли го, но за мен избора е N73

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам sad.gif

На този етап няма конкурент в същия ценови клас.

За малко повече пари обаче: N82, N78, 5610 (нямам коментар за камерата)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си взех 3600 слаид 3.2 мпх 4 гб карта може да се сложи, в комплекта е със 512МБ. Музиката е много добро ниво има си и Радио сьс РДС слусхалки кабел и т.н. взех го от Италиа за 150 евро.Камерата е сас авто фокус и трепач.

ПП. Мола да ме извините за писането ама таа виста немога да и свикна с таа кирилича

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да то си е така, по-скъпото си е по-хубаво(за N78 и N81 говоря). Важното е да ти върши работа и двата телефона са хубави и за това са на такава цена, вече кой е по-хубав - това си е лично предпочитание и мн- ясно че всеки ще ти каже неговото и ще те обърка с това. Ходи в магазина хвани единия и после другия и си реши на място. Винаги ще му намериш и на който и да недостатъци, важното е да излезе здрав и да те слуша. ;)

Редактирано от Spato_M (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам н73 и н82 , Н73 е милиони хиляди пъти по добра поне според мен , а всеки си има мнение !

А-бе като си изгубих предишния телефон ,малкo ми беше зор докато му свикна на N73. :bedtime2: Ако си на шумно място не ще чуеш музика като хората... но аз предпочитам да си правия клипове за гледане. А със куплонга за за слушалки и UBS - кабела саголям минус за свързване, че малко Бави и Забива процесора е вярно,Особено като напълня външната памет 2Gb със щуротии и игри .сега се бора със INTERNETA ,със Opera_mini. но добре че тръгна SKYPE-t. ако някои е запознат със ностроики на NET na GSM със чалъмите им.щесе радвам на отзивии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване