Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Руснаците се съгласяват да не разкриват фалшивостта на мисиите до луната на НАСА, като в замяна получават възможност да печелят от продажби на природен газ и нефт на западноевропейски държави. До тогава щатите забраняват (на Германия например) да купува енергийни ресурси от СССР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.08.2016 г. в 19:49, Tiho написа:

Руснаците се съгласяват да не разкриват фалшивостта на мисиите до луната на НАСА, като в замяна получават възможност да печелят от продажби на природен газ и нефт на западноевропейски държави. До тогава щатите забраняват (на Германия например) да купува енергийни ресурси от СССР.

С това ембарго, което наложиха за Русия, им отвориха още пътя към Югоизточна Азия - към над 3 милиарда потребителя - почи половината население на земята.

А шоуто със стъпването на Луната си е просто кинопродукция...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма фалшификации! Както реално избухва първата атомна бомба в Япония,то така и реално американците правят няколко успешни прилунявания. Руснаците също имат готовност, но се задоволяват по една или друга причина със проекта "Луноход". Американците произведоха своята космическа совалка, а руснаците своя космически бомбардировач - Буран  т.е. технологично и двете страни са способни да изпълнят еднакви проекти, но по една или друга причина едните ги изпълняват по един начин, а другите по друг. Колко обаче е обосновано финансово да правим глупави разходки до Луната или Марс, не знам и това при положение, че има още какво да научим за собствената си планета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам :

- не са кацали

- не са кацали тогава , кацнали са по късна година

- не са кацали те, ползвали са материали от кацането на нацистите

- кацали са,но са открили нещо, което им е забранило повече да ходят там

- няма Луна ,това е холограма

До това води незнанието и сьмнението - всеки сам си интерпретира нещата и създава легенди. Подобно и за плоската Земя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Inana.. написа:

Няма как да стъпят. Защото космоса е холограма.

И кой я поддържа тази холограма вече над 5000 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, A.com написа:

5000 години?

над 300000 са .  Логично - създателите на самото измерение. Измерението е под "купол ". Куполът е холограма, защитаващ, този квантов "изглед" да не може да излезе навън.  Вие сте тук , защото отговаряте на условията за това измерение и като подобрите "показателите си" ще имате възможност да разгледате и следващото. Анархия и хаос във "вселената " няма и никога не е имало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, darkterminal написа:

Ние сме тук... А ти къде си?

Правя ви компания. Какво да ви правя ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми... Примерно... Може да ни направиш едни хрупкави мекици...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Inana.. написа:

над 300000 са .  Логично - създателите на самото измерение. Измерението е под "купол ". Куполът е холограма, защитаващ, този квантов "изглед" да не може да излезе навън.  Вие сте тук , защото отговаряте на условията за това измерение и като подобрите "показателите си" ще имате възможност да разгледате и следващото. Анархия и хаос във "вселената " няма и никога не е имало.

Освен мекиците може ли доказателства?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.01.2019 г. в 22:41, Inana.. написа:

Няма как да стъпят. Защото космоса е холограма.

Кефиш ме. Кажи сега нещо за рептилите и Нибиру.

Инак миналата седмица пак вдигнаха излишен шум за една невежа даскалица на четвъртокласници, пуснала поредното ''достоверно'' интернет клипче на подопечните си. Но това не е фатално - все пак е даскалица в основно училище. Страшно ще стане, ако конспиративното невежество си проправи път в университетските среди. Ето впрочем едно разяснително клипче: https://btvnovinite.bg/videos/tazi-sutrin/sueverija-i-konspiracii.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, A.com написа:

Освен мекиците може ли доказателства?

Тук всеки е специалист в някаква теория, особено когато прочете нещо в интернет, и особено ако е нещо по-мистично и конспиративно.
Колко лесно хората могат да повярват в различни теории! Особено в такива, които не могат да се докажат по никакъв начин.
 Ние се чудим защо древните, а и днешните хора, вярват с лекота в религиозните писания!
Каква разлика има, дали ще вярваш в холограмата, плоската земя, или в Библията?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Aumi написа:

...
Каква разлика има, дали ще вярваш в холограмата, плоската земя, или в Библията?!

Един хубав въпрос, с много прост отговор! Разликата е никаква! Виж, ако вярваш в жертвата на Христос и неговото възкресение, може да получиш вечен живот! В дух, а не в тяло...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, darkterminal написа:

Един хубав въпрос, с много прост отговор! Разликата е никаква! Виж, ако вярваш в жертвата на Христос и неговото възкресение, може да получиш вечен живот! В дух, а не в тяло...

Да, много наивна вяра!
Само срещу една вяра, да получиш толкова много!

А дали Вечният живот, е нещо добро, това е друг въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Aumi написа:

Да, много наивна вяра!

...

Според мен, да повярваш, никак не е малко... А да приемеш всички последствия о тази вяра... Да се покаеш и да заживееш праведен живот си направо трудна работа...

преди 17 минути, Aumi написа:

...
А дали Вечният живот, е нещо добро, това е друг въпрос!

Отговор на този въпрос ще получат само успелите във вярата си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aumi написа:

Защо не? Може да получиш много за малко, ако има някой, който да реши да ти го даде. Може да дадеш много и да не получиш нищо, дори и да има кой да ти го даде. Вярата обаче е нещо като опит за взимане на кредит от въображаем банкер, без да връщаш кредита, само трябва да ласкаеш някаква фикция и да й се молиш, колко богата и мъдра е тя, а ти унижавайки се да казваш, че си беден, грешен, тъп и смотан. Все едно някой ти е виновен или длъжен, защото ти си такъв, какъвто си мислиш че си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Śūnyatā написа:

... а ти унижавайки се да казваш, че си беден, грешен, тъп и смотан.

Винаги ми е бил отблъскващ този мазохизъм в околните теистични религии, но пък от друга страна - плоска земя, стъпването на луната холивудска продукция, рептили плетат пъклен план в белия дом .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sound написа:

рептили плетат пъклен план в белия дом .....

Тия от къде са дошили? Нали Земята е плоска, под похлупак, вселена няма, ние сме единствените Божии творения и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2019 г. в 23:15, darkterminal написа:

Ми... Примерно... Може да ни направиш едни хрупкави мекици...

Ти си на диета. Как ще ги ядеш тези сочни мекици .. :biggrin:

преди 21 часа, Йоло Денев написа:

Кефиш ме. Кажи сега нещо за рептилите и Нибиру.

Да дойде този, който вярва в идеята за рептили и Нибуру и да се аргументира. Аз такава фантазия не съм развивала и не мога да ви отговоря.

на 21.01.2019 г. в 23:16, A.com написа:

може ли доказателства?

Питай НАСА. Те знаят , само че не им изнася да го съобщят , защото в "космическите  изследвания" се наливат милиарди. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Inana.. написа:

Питай НАСА. Те знаят , само че не им изнася да го съобщят , защото в "космическите  изследвания" се наливат милиарди. 

А ти от къде знаеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Inana.. написа:

Ти си на диета. Как ще ги ядеш тези сочни мекици .. :biggrin:

...

Ми... За мен като няма... Поне другите да си хапнат едни вкусни хрупкави мекички... Пък ако речеш, слет петнаесе деня мош да ни напраиш оше едни... Тогава и ас ше мога да се включа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Inana.. написа:

Да дойде този, който вярва в идеята за рептили и Нибуру и да се аргументира. Аз такава фантазия не съм развивала и не мога да ви отговоря.

А нещичко тогава за кемтрейлс и ХААРП?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...