Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hamachi - въпроси, мнения и дискусия (merged)

Препоръчан отговор

а как да играя фифиа през хамачи с фр...давам на netowrk и после ми пише там да създам име и търси нещо ама...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 128
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Hamachi ни позволява да играем игри без значение на кой нет сме.Просто я теглите от тук http://download.bg/prg_download.php?id=27885 и я инсталвате.След това я пускате и давате долу дето е Create o

Ами с един прияртел се опитахме да се свържем и нестава,иска ми негова парола,която той сами незнае,не тази на мрежата,а друга-http://store2.data.bg/tigerlion/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам следния въпрос-може ли с hamachi да се изпращат файлове.Когато са свързани два компютъра,може ли от единия да влезна в другия и да сваля файл.

Редактирано от turbojet (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Като си пусна хамачито, ми зарежда и след 3 сек. ми показва "Посредническият сървър отказа Вашата заявка за включване".А долу не ми дава да цъкам на сървъри, да се махна от тоя, дава ми само да го изключа, пусна и там настройките, а там няма нищо.Как да се оправя с този проблем?Как да се махна от тоя сървър?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Значи до преди време редовно ползвах хамачи-то и ми работеше перфектно, но не бях влизал няколко месеца и онзи ден, като пробвах ми излезе следното съобщение "Mediation server has rejected your login request" и въобще не ме кънектва. Преинсталвах всичко пробвах, но не стана. Как може да се оправи това? Мерси предварително .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Така с един приятел искаме да играем Кънтър-Страйк 1.6, обаче с ХАМАЧИ ( да е ЛАН ). Той е на Верея, а аз на БТК. Така, като се има предвид, че съм с виртуално ИП и не мога да правя сървър, как с хамачи да си пусна ЦС, да направя сървър и моя френд да ми види сървъра в ЛАН. Добре пускам хамачито, правя мрежа, влиза той, правя сървър с Ню Гейм, ефект никакъв. Правя с ХЛДС и интернет и лан пак не става е кажете как. ПЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играем с приятели CS 1,6 през Hamachi,но от извесно време имаме проблем.Купих си лаптоп и IP-то ми вече е друго(192.168.1.3).Сега тези които са с по два компютъра(съответно с рутери)не могат да се свържат към мрежата в CS 1.6 която правя аз.В хамачито сме всички в една мрежа и въпреки това не става.Останалите които са с по един компютър(съответно без рутер)нямат проблем и влизат.Файъруолите на всички са изключени.Някои има ли някакви идеи каква може да е причината.Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи събрахме се тук няколко човека,дето ще играем през hamachi и те имат ping с мен.Обаче аз имам ping само с някои от тях.Има четирима човека които са с различен net доставчик от моя.С един от тях имам ping обаче с другите трима нямам!Няма логика!И четиримата са на еднакъв доставчик,различен от моя,но само с един от тях имам ping.Къде е причината с другите да нямам? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Имам проблем с Hamchi най-новата версия. Когато се опитам да влезна онлайн всичко тръгва нормално, но след няколко секунди ми се появява това:

Публикувано изображение

Цъкам ОК и ми влиза Офлайн. Моля, ако някой е запознат с проблема да пише и да помага. Може би проблема ще се реши, ако направя нов профил в Hamachi, но не знам как. Публикувано изображение

Редактирано от vladols (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Инсталирах си Хамачи, за да играем АоМ в мрежа. Включвам програмата, влизам в играта, цъквам на хост и вместо да ми излезе IP-то от Hamachi ми излиза локалното ми IP. Викам да пробвам и с друга игра, влизам в Диабло 2 същата работа. Играя от Лаптопа през лайърлес рутер D-link, ако има някакво значение. Интернете ми е от местен доставчик, който го купува от БТК. Моля ви кажете ме как да направим настройките на Hamachi-то за да се насладим на една приятна игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

програмата очевидно (всъщност само предполагам) си Ви работи коректно

повечето игри (особено по-старите) имат автоматична настройка да разпознават адреса на мрежовата Ви карта и/или конекцията - малко са игрите който от раз могат да разпознаят хамачи и да използват ип-то и

използвайте direct IP опция и се конектвайте към ип-то на партньора Ви в мрежата

а ето и малко помощ от така отзивчивия чичо Гошко: http://www.cynicsunlimited.com/2007/06/30/...gy-and-hamachi/

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, на другия ми комп, който е към същия рутер, самоче не с уайърлес нещата са си ОК. А някакви настойки да можеш да ми кажеш или линк към опътване?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми превъртях темата от линк-а, който ми даде но все още нямам късмет да го подкараме. Ако някой е успял да подкара Age of Mythology през Hamachi нека сподели опита си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а има ли някакъв резултат постът Ви не дава информация АОМ разпознава ли алтернативния ИП адрес на Хамачи ако да, то проверете настройките на защитната стена (и най-доре я спрете докато играете) за връзките на АОМ и Хамачи към интернет, аккто и настройките за online/LAN в самта игра ако към вас, като хост на играта не може да се извърши връзка, нека някой друг играе ролята на хост (естествено той също трябва да насили АОМ да използва ип адреса на Хамачи) и всички трябва да сте се вързали към мрежата предварително създадена в Хамачи

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли някой да ми каже как се работи Hamachi или как да си направя сървар и трябва ли да направя някакви настройки.мерси предварително

Редактирано от sopacco (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Добър вечер,шефовете ми и моят работен компютър са във връзка с програмата Хамачи,интересувам се как мога да ги огранича и дали с ляв бутон и БЛОК върши някаква работа и друг въпрос имам,ако аз съм ги блокнал,могат ли те от техните си компютри да оправят пак опцията или не става?!Благодаря ви,спасявате ми живота за сетен път!!!! ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дърпаш кабела от нета най сигурно . Аве какво толкова важно държите по тия компове не мога да разбера. Ами има си криптиращи програми в 21 век живеем .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,шефовете ми и моят работен компютър са във връзка с програмата Хамачи,интересувам се как мога да ги огранича и дали с ляв бутон и БЛОК върши някаква работа и друг въпрос имам,ако аз съм ги блокнал,могат ли те от техните си компютри да оправят пак опцията или не става?!Благодаря ви,спасявате ми живота за сетен път!!!!

Недей да блокираш нищо. Така само ще предизвикаш допълнително подозрение. А и нали си отишъл на работа да работиш, а не да вършиш на компютъра други работи.

Иначе както споменаха по-горе най-много да си изпросиш уволнение, а сега доста хора излизат на пазара заради кризата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокираш ги и ,ако нещо мрънкат ,ще кажеш ,че може би след автоматичен ъпдейт на Windows се е включил автоматично файруола и е блокирал достъпа им. Така че като се правят на много хитри ,покажи им кой е по-хитрия. "Мама прави кашата рядка,ама бати прай на хапката дупка"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокираш ги и ,ако нещо мрънкат ,ще кажеш ,че може би след автоматичен ъпдейт на Windows се е включил автоматично файруола и е блокирал достъпа им.

Така че като се правят на много хитри ,покажи им кой е по-хитрия.

"Мама прави кашата рядка,ама бати прай на хапката дупка"

На такива дребни хитреци обикновено директно им показвам вратата. Освен това компютъра е на работодателя и той може да прави каквото си иска с него!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора,благодаря ви,знам че за много неща сте прави,ама тази Хамачи е адски бъгава програма и когато се пуснат да зяпат ,компютърът ми забива и го изключвам по 7 пъти на вечер,което ми забавя двойно работата,не че искам да се правя на много отворен.Онази вечер 3 пъти съм го изключвал,понеже се бяха пуснали във връзка...дайте идея тогава за нещо по-стойностно,което да дава пак връзки за тях с компютрите или тази програма да има по-модерна версия?!?!?Благодаря ви,за пазара на труда сте прави... :mark:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване