Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nokia N73 Настройка на звука на съобщенията

Препоръчан отговор

Сигурен съм че след като прочетете този пост първото нещо което ще си кажете е "Тоя не е добре" но както и да е.

От скоро имам Nokia N73 и днес ми пратиха един много готин звук за SMS но немога да настроя когато ми пращат SMS да се чува това.Моля ако някой знае как ще стане да могата че ме изкушава. biggrin.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми от Профил ==> Общ профил ==> Персонализиране ==>Тон получ. съобщение аз от тук си го нагласям :) Ако съм ти помогнал да драсниш едно ЛС(да те помоля да ми пратиш мелодията да я чуя :) ) ако може :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с Н95 и мелодиите трябва да ги запиша в собствената (основна папка за музика ..... по на просто още като я запаметяваш от съобщения запаметяваш я и няма да я местиш никаде :) ) папка на телефона смисъл при мен с еказва Attachments и квот запиша в нея мога да сия слагам за какъвто тон искам ;) ако е в друга папка няма да стане поне така мисля това ми е 3ти смартфон нокиа и при трите ми беше така :) ако неси разбрал пиши лично :) да ти обесня ... ;)

Редактирано от mafiq (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай , като прехвърлиш мелодията в мемори картата в папка Звукове/Тонове (ако си на български) или Sound/Simple ( на английски ), мисля че от там си търси звуците

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още нямам карта памет.И аз имам такава папка Attachments но като вляза в нея и като дам опций на избрания файл пак не виждам нищо като "Задай като"........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Все още нямам карта памет.И аз имам такава папка Attachments но като вляза в нея и като дам опций на избрания файл пак не виждам нищо като "Задай като"........

Щом имаш значи виж ми първия пост дето съм писал и трябва да се получи :speak:;) гарантирам ти при мен е така в папката и да дадеш опции няма да стане трябва да отидеш на профил.... писъл съм по горе няма смисъл да пофтарям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ми стана ясно кво трябва да направя.Като вляза в профили и от там тон получ. съобщение като тръгна да избирам ми излизат само оригиналните звуци.Явно трябва да сложа това което искам в директорията на оригиналните звуци.Някой ще помогне ли да я намеря ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влезни в галерия музиката ....направи обновяване на фонетика и после пак влез профил ...... :speak: я пробвай така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в Attachments има абсолютно същите песни като в галерия ---> песни.Но и там като дам опций нищо не ми се набива на око.

Аз съм напълно сигурен че за да задам този тон като смс трябва да е в директорията на оригиналните звуци примерно: Message1,Message2,Alarm1,Alarm2 и темподобни.Но не ми е ясно каде е тази директория с оригинални звуци ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или пък може би последният вариант е че трябва да имам карта памет и трябва да са там песните за да се настроят за където искам ?

p007 я обясни ти като искаш да си сложиш някоя мелодия за смс да кажем какво правиш за да я сложиш ?

Редактирано от gaz370 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мелодията ти трябва да е в папката Sound/Simple на памета на телефона или на картата памет, мисля че няма значение.

И ако мога да попитам къде се намира тази папка, че нещо немога да я открия ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

brat az sa6to imam nokiq N73 ,imam q ot blizo godina,imam sa6to taka i karta s pamet oba4e i s neq ne stava da si sloji6 melodiq za SMS ,i az sam se 4udim mn kak stava tova,prerovil sam celiq tel ama ni6to ne uspqx da napravq-otkriq,ima oba4e edna programa na tela kazvase myringtone tq e v samiq telefon ot tam moje6 da si gi reje6 opredeleni pesni-zavisi kolko herca sa,i posle stava da si q sloji6 za SMS probvai taka

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат първо пише се на кирилица.Второ значи аз мога да ти кажа къде да си сложиш това което искаш за СМС свързваш USBто с телефона и независимо къде в карта памет или в памет телефон (по добре в карта памет) влизаш в Sound -> Simple и там слагаш каквото искаш за СМС после влизаш в Общ профил Тон получ.съобщение и там намираш този тон който искаш и си ГОТОВ ! ;))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушай ся. Преди да прочета тази тема и аз не знаех как се прави. Благодарение на най-активните в тази тема разбрах как става. Слушай ся. Значи до колкото разбрах те са ти я пратили като смс и ти трябва да влезеш в съобщенията входящи и да си я сейфнеш. Трябва да имаш инсталирана програмата Nokia PC Suite на компютъра за да правиш връзка м/у него и телефона. Явно я имаш щом си я намерил тази папка Attachments. Така. Свързваш с USB-то и влизаш в тази папка. Мкар че си запаметил получената мелодия във фонотеката тя пак си стои там. Само че при мен не е както казва мафия(всички песни и звуци да са там) - там са само получените файлове. Намираш името на тази мелодиика и я копираш в папката Sounds> и друга папка. Аз като си купих телефона (нали Н73) вече имах папка на компютъра Mobile Music в която си бях вкарал всички песни които да си кача на новия телефон. И вместо да ги маркирвам и да ги разделям направо сложих цялата папка в папката на телефона Sounds i сега имам не 2 а 3 папки. Ти си слагаш мелодията в папката Simple и я изтриваш от Attachments за да не ти заема допълнително памет. И след това вече както казаха от Профил>Общ профил>....Ако пак не става значи си вземи карта с памет. по 30 лева макс са 2та GB-та. Tогава вече трябва да стане,защото както казах,преди да прочета тази тема и аз не знаех ;)

Редактирано от Iv4a4u (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване