Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички и да ви е честита новата година. Бих искал да се посъветвам с вас относно избор на навигация. Преди бях се спрял на марката GARMIN но така каво се замисля надали ще иска да работи с друга карта и софтуер ( визирам IGO примерно). Следователно след като се разтърсих малко и попаднах на това предловение Тук НякоЙ сблъсквал ли се е с този продукт или въобще с тази марка да даде някакви отвизи и севети. Приемам и други предложения за GPS навигации ако може да са с

Mobile Operating System - Microsoft Windows CE 5.0

Бюджета с който разполагам е около 350 ЛВ. Благодаря Ви предварително колеги за съветите и напътствията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте на всички и да ви е честита новата година. Бих искал да се посъветвам с вас относно избор на навигация. Преди бях се спрял на марката GARMIN но така каво се замисля надали ще иска да работи с друга карта и софтуер ( визирам IGO примерно). Следователно след като се разтърсих малко и попаднах на това предловение Тук НякоЙ сблъсквал ли се е с този продукт или въобще с тази марка да даде някакви отвизи и севети. Приемам и други предложения за GPS навигации ако може да са с
Mobile Operating System - Microsoft Windows CE 5.0

Бюджета с който разполагам е около 350 ЛВ. Благодаря Ви предварително колеги за съветите и напътствията.

Логично е избора да се прави според картата, а не според софтуера, за това стигаме до гармин и картата тук bgroutingmap.com.

Все пак възможно е и ИГО да са направили свястна карта на Бг

Редактирано от dtmf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Логично е избора да се прави според картата, а не според софтуера, за това стигаме до гармин и картата тук bgroutingmap.com.

Все пак възможно е и ИГО да са направили свястна карта на Бг

Като човек който е работил и със двете системи / визирам Гармин и iGО/ мога да кажа, че последните актуални карти за iGО8.0.0 особенно тези на Teleatlas са идеални, и в много от случаите по подробни от тези на Гармин.

Просто Гармин присъства по отдавна на БГ пазара, и за това е по популярна марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
напълно подкрепям сатовището на nicky12

А да ви се намират скрийншотове от АЙго да ги посборим с Гармин?...

http://media.snimka.bg/1804/009862714-big.jpg

Ето един от източна Бг, чакам да видя същите градове от айго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи едно читаво PDA с WiFi & bluetooth.Инсталирай му какъвто софт искаш IGO,TomTom..Garmin е хубава но малко се вързваш за марката и не можеш да го ползваш за друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А да ви се намират скрийншотове от АЙго да ги посборим с Гармин?...

http://media.snimka.bg/1804/009862714-big.jpg

Ето един от източна Бг, чакам да видя същите градове от айго

шот нямам ама си прегледах картата на Igo 8 и си ги има всичките тези села и паланки-тъй че нищо ново .

и не мисля че като минаваш през села със 100 житела ще се интересуваш как се казват?????

Аз подкрепям Igo 8 и колегата със идеята за PDA със WI-FI,Bluet, итн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
шот нямам ама си прегледах картата на Igo 8 и си ги има всичките тези села и паланки-тъй че нищо ново .

и не мисля че като минаваш през села със 100 житела ще се интересуваш как се казват?????

Аз подкрепям Igo 8 и колегата със идеята за PDA със WI-FI,Bluet, итн.

Че какъв е проблема да си вземе PDA i пак да си инсталира Гармин с хубавите карти?

Разликата е че Игото става само за големите градове, а в големите градове всички навигации са много силни))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че какъв е проблема да си вземе PDA i пак да си инсталира Гармин с хубавите карти?

Разликата е че Игото става само за големите градове, а в големите градове всички навигации са много силни))

Зависи каква карта ползваш !!! Аз съм с най новата (от април месец тази година ) там си има всичко ,ама като казвам всичко значи е така ! При движение навигацията е супер точна ( отклонение 50 сантиметра ) ,при добра настройка разбира се !!! Това сме го проверявали с колеги и се обедихме на практика !!! Но колкото хора толкова мнения ! Всички тези приказки са строго субективни ! Кой каквото му хареса ,ако ли не ,сменя и толкоз -на принципа -проба грешка ....Това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, показва ги. Като си инсталираш един файл със speedcam и те предупреждава навреме за такива камери. Но това не във всяка държава е позволено, така че ще трябва да се съобразиш със законодателството на страната в която ще го използваш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зависи каква карта ползваш !!! Аз съм с най новата (от април месец тази година ) там си има всичко ,ама като казвам всичко значи е така ! При движение навигацията е супер точна ( отклонение 50 сантиметра ) ,при добра настройка разбира се !!! Това сме го проверявали с колеги и се обедихме на практика !!! Но колкото хора толкова мнения ! Всички тези приказки са строго субективни ! Кой каквото му хареса ,ако ли не ,сменя и толкоз -на принципа -проба грешка ....Това е

А можеш ли да ми обясниш на мен като неук каква точно настройка правиш на Иго-то че да ти дава точност 50 см :speak:

Как прецени че точността ти е 50 см,и чували ли си за функция Lock on road

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недостатък на Гармин е,че картите им на Източна Европа и по-точно за Гърция,която мен ме интересува са доста повърхностни.Знам,че могат да се качват допълнително,ама ме е страх нещо да не объркам и затова предпочитам да го взема с всичко което ми е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, закупих си от eBay.com този GPS 3.5"Car GPS SAT-NAV 2GB NEW&FREE Map Mp3 Mp4 SiRF3 Chip, някой знае ли нещо за него и откъде мога да си сваля БГ карти за него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така или иначе сдобих се вече с Гармин 255.Дават го,че може да показва за наличието на камери,но само за някой европейски държави.Някой може ли да каже какво и от къде трябва да се качи за да работи тази услуга и за България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така или иначе сдобих се вече с Гармин 255.Дават го,че може да показва за наличието на камери,но само за някой европейски държави.Някой може ли да каже какво и от къде трябва да се качи за да работи тази услуга и за България.

Чети внимателно в този форум http://www.ipmart-bg.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...