Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

MP3 плеър TrekStor i.Beat motion 1GB ?

Препоръчан отговор

Здравейте всички,

Решил съм да си закупя MP3 плеър "TrekStor i.Beat motion 1GB".

Кажете някакви отзиви за тази марка и този модел,моля!

В описанието на продукта не се посочва зарядно за зареждане на батерията.Някой знае ли нещо по въпроса???

Благодаря на всички, които ще изразят компетентното си мнение!

Само моля, без спам и обидни реплики.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но остава въпроса - на плеъра батерията зарежда ли се със зарядно или на всеки 10 часа трябва да си купувам нова батерия.

Бъдете добри, да ме информирате...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бъдете добри, да ме информирате...

Както всеки друг player, през USB. От официалният им сайт:

trekstoribeatmovelse2.jpg

Отделно се продават и USB зарядни за ел. мрежа, за да нямаш нужда от компютър.

Направо взимай Trekstor iBeat Move L (нищо, че описанието им е грешно... ;) ), motion вече е в архивите на TrekStor.

За тези пари можеш да вземеш и SanDisk Sansa Clip ако решиш да жертваш обем и екстри, за да имаш върховен взук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то си пише-10 часа,зареждаща се.Ако искаш повече време,май трябва да е чисто mp3,без видео-този модел например дава 55 часа(ако го намериш в бг пиши,че да си го взема).

Iriver от техномаркет има 50 часа с АА

и разни на Sony,които са специалисти при издръжливите технологии

Цената на Вали е по добра.Само искам да вметна ,че от техен представител взех ibeat organix 512mb който имаше проблем с софтуера и така стана че отиде в кофата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбрах, въпроса беше дали е с вградена батерия или с еднократни AAA батерии

А Organix 2.0 не знам къде искаш да го намериш. То първата му версия едвам се намира, какво остава за втората...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А направо виж TrekStor I.Beat Organix - моя е такъв.. в спецификациите пише 25 часа без зареждане..е, аз си играя малко да сменям песните, но по 20 часа ми издържа.. зарежда се през usb порт на компютъра и е с литиево-йонна батерия. За качество да не говорим.. Страхотен е..

http://www.pazaruvaj.com/mp3-plejyri-c3147...b-p9200199.html

Има и с 1гб..ама се порови.. И цената му не е над 100 лв..както в Speed Computers пишат :P

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване