Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

БАН по IP най-вероятно. Сигурно ти е бил нисък коефициента или някакво друго провинение..

Редактирано от prwvu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни как да си активирам "бисквитките" че да мога да вляза нормално в Замунда и в Арена (иска ми бисквтки и не ме пуска да се логна) някой може ли да помогне по този въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта на Замунда не иска да се зарежда, при вас как е?

Да бе.И при мене така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ГДБОП!

Съмнява ме.Сървърът им не е в България,май в Холандия беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно са претоварени..и аз сега не мога да отворя...явно утре ще чакам кракната MW2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта на Замунда не иска да се зарежда, при вас как е?

Работи и пише това - 2009-10-24 - Спрени са 43125 акаунта с нисък рейтинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи и пише това - 2009-10-24 - Спрени са 43125 акаунта с нисък рейтинг.

Виж датата и си прави изводите xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и при мен в Либия я няма.аз си мислех че е от врьзка тук при мен.Благодаря за информа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филтриран е достъпа от чужбина, много неприятна ситуация

Как разбра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как разбра?

Може би не е филтриран на пълно но филтриране има... нито един познат в САЩ не може да влезе. Дано тракера се оправи бързо защото ако стане както с Арена да се чака 4 месеца да се разреши тоя проблем аз повече в този сайт няма да влеза. Не са първи нито пък единствени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не е филтриран на пълно но филтриране има... нито един познат в САЩ не може да влезе. Дано тракера се оправи бързо защото ако стане както с Арена да се чака 4 месеца да се разреши тоя проблем аз повече в този сайт няма да влеза. Не са първи нито пък единствени!

В Германия съм, и на мен не ми се отваря. Не, че ми пука, де, тракери - бол. Само сайтовете за субтитри да не филтрират.

Освен това, с прокси вероятно ще се влезе. Влизаш си в замунда, даваш SAVE AS... на *.torrent файла, кликаш го после и си готов, какво сте се притеснили?

Точно тоя гърбав тракер Замунда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Германия съм, и на мен не ми се отваря. Не, че ми пука, де, тракери - бол. Само сайтовете за субтитри да не филтрират.

Освен това, с прокси вероятно ще се влезе. Влизаш си в замунда, даваш SAVE AS... на *.torrent файла, кликаш го после и си готов, какво сте се притеснили?

Тракери бол но тоя на замунда е подреден. Другите тракери в който имам рег са прекалено профилирани само за филми или само за игри. А такива като замунда който се водят общи са доста разхвърляни... на примерно демоноид-а в тоя тракер ако намериш нещо което ти трябва аз ти давам 5$ веднага..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...