Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тракери бол но тоя на замунда е подреден. Другите тракери в който имам рег са прекалено профилирани само за филми или само за игри. А такива като замунда който се водят общи са доста разхвърляни... на примерно демоноид-а в тоя тракер ако намериш нещо което ти трябва аз ти давам 5$ веднага..

thepiratebay / isohunt / mininova ...

Акцентирам ти на isohunt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега говорих с колега - модератор от замунда ...бъг в системата , днес също ще има проблеми НО ще го оправят !!!

Престанете с глупостите !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега говорих с колега - модератор от замунда ...бъг в системата , днес също ще има проблеми НО ще го оправят !!!

Престанете с глупостите !!!

Питай го кога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

thepiratebay / isohunt / mininova ...

Акцентирам ти на isohunt

Отворените тракери са супер гадни. Всеки дърпа без да сийдва и няма хубава скорост. И в 3-те съм влизал и в 3-те не съм доволен от скороста на сваляне. В замунда дърпам с 1,6мб/с през няколко то пъти който ми се налагаше да дърпам от the pirate bay не си спомням скороста да е скачала над 200к Редактирано от dj_ee3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как разбра?

Живея в чужбина.

@Hanibal_Lektar Окей ще изчакаме, дано да го отстранят бързо и да допуснат чуждестранните Ипта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Испания съм и имам същия проблем, но ще го оправят във най-скоро време /надявам се/. Лек ден на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тракерът не се вижда от чужбина. Хората знаят за проблема и работят за отстраняването му. П.П.: От Франция също не се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тракерът не се вижда от чужбина. Хората знаят за проблема и работят за отстраняването му.

П.П.: От Франция също не се вижда.

То тук стана като емигрантска сбирка :) , ама и аз да кажа - Германия , Инголщад - нъцки . От снощи я няма , но пък ако имате започнат торент - се сваля без проблеми !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях почнал да го бия с бг прокси, но щом казвате ще проявя търпение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем от няколко дена със Замунда ... Живея в чужбина,но не знам дали това е от значение в случая ... Изобщо не ми отваря сайта,нямам проблем с нито един друг сайт. Някой да знае нещо ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MsRadi прегледайте предната страница на темата и ше Ви стане ясно какъв е проблема !

П.П. Ще го оправят ... проявете малко търпение !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, дано се оправи сайта, че тука в Кетай, много ще я закъсаме с и без това якия контрол върху нета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже гледам че има доста изнервени хора за това че замундата не работи , ето ви едно времено решение. http://proxy.edu-varna.com/ Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално. Аз съм в Италия и така влизам не е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, за настървените: регистрирате нов акаунт през проксито. Теглите торент файла. После заменяте номерчето с това на акаунта който ползвате и готово. Опция 2: карате другарче от България да ви тегли торент файловете и да ви ги праща и пак да смените номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, за настървените: регистрирате нов акаунт през проксито. Теглите торент файла. После заменяте номерчето с това на акаунта който ползвате и готово. Опция 2: карате другарче от България да ви тегли торент файловете и да ви ги праща и пак да смените номера.

Няма смисъл даже да се сменя номерчето, ако не ни е чак толкова добро приятелчето. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, от 3 дена и аз имам проблем с замунда,не ми отваря страницата в Англия съм пробвах през бг прокси да влезна но пак не става, някои да знае защо така се получава-преди това нямах проблем с замунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, от 3 дена и аз имам проблем с замунда,не ми отваря страницата в Англия съм пробвах през бг прокси да влезна но пак не става, някои да знае защо така се получава-преди това нямах проблем с замунда.

Прочети тази и предишната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
те колегите от замндата като ядът картофи , първо ги мият и белят ;) ... не правете щуротии ... ще го оправят !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те колегите от замндата като ядът картофи , първо ги мият и белят ;) ... не правете щуротии ... ще го оправят !

Че предложението ми не е в нарушение на правилата. На акаунта който тегли играта/филма или каквото е там ще му се отчете трафика. Щом анаунсера работи нема грижи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...