Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов проблем със Zamunda

Препоръчан отговор

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

В момента си върви на пушка .

Моля ако можеш да питаш някои от админите защо съм баннат,благодаря предварително
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам , но аз съм само потребител и не познавам никой . Имахме връзка преди с замунда , но вече я няма ... ПП. И ако си на принципа дръп и беж , или интернета да ти е на Виваком или кабелния на Близу , понеже за тях думата Upload е мръсна :) - никой не може да ти помогне . Какъв ти е коефициента ?

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам , но аз съм само потребител и не познавам никой .

Имахме връзка преди с замунда , но вече я няма ...

ПП. И ако си на принципа дръп и беж , или интернета да ти е на Виваком или кабелния на Близу , понеже за тях думата Upload е мръсна :) - никой не може да ти помогне . Какъв ти е коефициента ?

Рейтингът ми е 2.782

Доставчикът ми е Фиберлан

http://picbg.net/img.php?file=9ffefa775e2fd050.jpg

http://picbg.net/img.php?file=d37fc98f15c25f1a.jpg

Влязох през прокси и направих снимките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не сте накачулени цял квартал на тва Ip? макар че такива практики сред доставчиците вече са екзотика

За кое йп става въпрос? Един акунт,едно йп несподелям с никого интернета.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако сте зад рутер на доставчика (грубо казано) и външното ви ип (скритото на снимката) се ползва от повече от един потребител

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя акаунт го ползвам от 4 доставчика - не съм имал проблем до сега :( Предполагам не си ползвал програми за генериране на трафик . Доколкото знам май не дават обяснение за какво те наказват :no-no:

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако сте зад рутер на доставчика (грубо казано) и външното ви ип (скритото на снимката) се ползва от повече от един потребител

Не ползвам рутер ползвах добафката за мозила фокси прокси за да вляза и да направя снимките,през това прокси влизам и регистрацията ми е валидна не е изтрита,ако се опитам да вляза нормално без добавката нестава,проблема се появи днес,до сега не съм ползвал каквито и да било добафки и проксита,програми за повишаване на коефициента и подобни,живея в България не в чужбина за да ползвам проксита,до сношти нямаше проблем.

Аз моя акаунт го ползвам от 4 доставчика - не съм имал проблем до сега :(

Предполагам не си ползвал програми за генериране на трафик . Доколкото знам май не дават обяснение за какво те наказват :no-no:

Не съм ползвал такава програма, рейтингът ми е реален
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом влизаш по някакъв начин , пиши им - Съобщение до екипа - може пък да ти отговорят .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте и аз имам следния проблем със Замунда - наскоро доставчика ни смени всички IP адреси на абонатите,сега си влизам в Замунда с моето си име,обаче като изтегля -веднага торента става червен и изобщо не ме отчита като сийдър,в торент клиента ми изписва това "An existing connection was forcibly closed by the remote host"?В профила ми се показва стария а не новия IP адрес,изпратих две съобщения до екипа,но нямам отговор,даже им пратих новото си IP.В останалите тракери нямам никакви проблеми,само със Замундата.Нямам рутери и съм от България,Моля ви , за помощ-какво означава това и какво да направя?

http://store.picbg.net/pubpic/C6/18/3c9d1cf830adc618.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е много точно за това, но не искам да пускам друга и затова... Проблема е, че акаунта ми в замунда по някаква причина е "disabled". Той по принцип не е правен с мой имейл, а с случайно налучкан и нали не иска потвърждение и стана работата. До днес когато като се опитах да вляза да проверя нещо и ми излиса, че акаунта е "disabled". Четох правилата да не съм нарушил някое. Е не съм или ако съм не съм получавал предупреждение. Гледах за връзка с някой администратор, но няма никаква форма за контакт с екипа в целия сайт. Искам акаунта ми да бъде възстановен със всичкия коефициент и всичко както си е било. Към кой да се обърна? Няма свободни места за регистрация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е много точно за това, но не искам да пускам друга и затова...

Проблема е, че акаунта ми в замунда по някаква причина е "disabled".

Той по принцип не е правен с мой имейл, а с случайно налучкан и нали не иска потвърждение и стана работата. До днес когато като се опитах да вляза да проверя нещо и ми излиса, че акаунта е "disabled". Четох правилата да не съм нарушил някое. Е не съм или ако съм не съм получавал предупреждение. Гледах за връзка с някой администратор, но няма никаква форма за контакт с екипа в целия сайт. Искам акаунта ми да бъде възстановен със всичкия коефициент и всичко както си е било. Към кой да се обърна?

Няма свободни места за регистрация.

Когато е имало защо не си си ползвал твоя е-майл?????????? В случая с твоите камъни по твоята глава ;) ;) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато е имало защо не си си ползвал твоя е-майл?????????? В случая с твоите камъни по твоята глава ;) ;) ;)

Това не е от такова значение. Питането ми е на кой да пиша да му натрия една голяма ...... на модераторската глава. Никой не е оставил имейл или кординати за връзка с екипа.

Това "disabled" какво трябва да значи? Че е само за 1 месец или завинаги?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от такова значение.

от значение е , защото точно на този е-майл Ви е изпратена информация ...........
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от такова значение. Питането ми е на кой да пиша да му натрия една голяма ...... на модераторската глава. Никой не е оставил имейл или кординати за връзка с екипа.

Това "disabled" какво трябва да значи? Че е само за 1 месец или завинаги?

В началото искам да те предупредя за това. "1 . Споровете с екипа са забранени!" . Това е точка първа от правилата в тракера. В случай, че си твърдо намерен "да натриеш нечия модераторска глава", това води до "бан". Ако си бил толкова агресивен и там както си тук , не се учудвам, че имаш "disabled". Връзката с екипа, поне доколкото аз видях се осъществява след като се регистрираш от менюто "Екип". За това изключване имам няколко идеи: Може да имаш нисък коефициент ; може да не си влизал в профила си продължително време , по рано мисля , че беше 1 месец и те изтриват (аз така си изгубих предишния акаунт с терабайти ъплоуд, имах над 10 коефициент), ако си правил някакви опити за реклама или си влизал в остри пререкания с потребителите , за това също се получава "бан"

5. Всякакъв вид спам е забранен.

- "Прецакващи линкове" и "Верижни писма" се наказват с изключване на акаунта!

- Коментари от типа "сийййд" ще бъдат третирани като СПАМ.

Точка пета също е част от правилата в тракера и за нарушаването на същата се получава "бан".

Въпрос: Регистрирах се, но не получих e-mail за потвърждаване.

Отговор: Вече при регистриране на нов потребител не се изпраща e-mail за потвърждение. За да влезете в сайта просто въведете потребителското си име и парола.

А по този начин си успял да се регистрираш, просто е било достатъчно, да напишеш имейл от рода на "[email protected]" и си в джаза.

Ако искаш да се свържеш с екипа на Замунда виждам 1 вариант. Направи си нова регистрация и ако това "disabled" означава "бан", се опитай от новата регистрация да претендираш за връщане на старата регистрация. Успех.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5. Всякакъв вид спам е забранен.

- "Прецакващи линкове" и "Верижни писма" се наказват с изключване на акаунта!

Ако искаш да се свържеш с екипа на Замунда виждам 1 вариант. Направи си нова регистрация и ако това "disabled" означава "бан", се опитай от новата регистрация да претендираш за връщане на старата регистрация. Успех.

Последното което правих е да дам два линка към други тракери с информация в тях за един филм. Не съм рекламирал нищо и не съм комуникирал с никой. Имах добър уж коефициент и редовно сийдвам.

Не мога да пиша на никой. Трябва да си направя регисрация, но няма места.

Ако му е удобно на някой да пита защо профила ми "utu" е бил блокиран и да пише тук какво са му отговорили ще е добре, понеже аз съм напълно отрязан от всякаква връзка с тях.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Zamunda.NET

"Приятели, група хакери са свалили бекъп на сайта и е възможно да вдигнат няколко сайта с подобен дизайн и информация от предишните дни. Не се притеснявайте за паролите, те са криптирани и няма кой да ги види в чист вид. Поради тази причина е затруднено влизането в сайта близките 2 дни. Работим по отстраняване на проблемите и се извиняваме за причиненото неудобство. Екипът на Zamunda.NET!"

"Екипа на Zamunda.NET НЕ ВИ препоръчва да вписвате акаунти и паролите си в подобни или копиращи Zamunda.NET страници. Zamunda.NET е само една, но ние не можем да гарантираме сигурността на акаунтите ви в случай, че се подведете и се логнете в хакерско копие на страницата ни."

Нека се знае и тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нека всъщност да ходят и да четат темата във форума бих казал аз

че така само копирано от новините (добре че влязох с друг браузър че да видя къде са) е твърде едностранчиво:

е оказа се че темата вече е само за екипа, затова ще си позволя да цитирам:

break:
Здравейте приятели,
Искам да ви попитам, как може да откраднеш или хакнеш нещо, което си създал?
Вярвам много от вас не са доволни от управлението на сайта в последно време. Да не говорим за началническото поведение, без да сте длъжни на никого. Не ми харесва как група хора се възползват от вас. Не ми харесва как се пропиляват възможностите на сайта.
Колкото и да ви убеждават, че няма начин тази машина да заработи в пълните и възможности, аз мога да ви кажа, че това е лъжа. Има начини и то стотици начини да заработим безпрепятствено. Най-малко трябва да се съмнявате, че това което се случва е с цел да се срине сайта. Напротив, съвсем друга е идеята, и е напълно изпълнима.

Възможни са прекъсвания и проблеми със зареждането, това го е имало и преди, но скоро ще е история. Постоянно качване/триене, предполагам е повече от досадно, е по-горе обясних колко всъщност начини има да се реши и този проблем!

Оставям нещата във ваши и наши ръце, пък вие изберете.
‎10‎:‎14‎ ‎AM
didomh` написа:
Иначе така и не разбрах какво се е случлило в Замунда, но явно съм пропуснал нещо...

dad:
Преврат приятелю.
А аз му викам пладнешки обир на това. ))
‎10‎:‎15‎ ‎AM
break:
Сори но нямаше как.. иначе повече мизерии щяха да се случат със сайта.
‎10‎:‎16‎ ‎AM
dad:
Ице, доста съм по-възрастен от теб.Видял съм много в този живот.И като твоята постъка съм виждал.Само дето не я очаквах от теб.Беше още без косми по брадата, когато те взеха да бачкаш в Линкос.Хляб ти дадоха.Подслон.Среда.
Знаеш, че аз не взимам пари за дейността си тук.Не ми зависи живота от Замунда.Тоест, аз нямам необходимост да работя за теб.Нито който и да било от Екип.
Този Екип съм го създал с двете си ръце.Обучавал съм, всеки един от тях.Ти какво си им дал?Спомени за това, какви теми пускаше посред нощ в Лафче ли?

break:
Обяснявам на кратко..
Докато всички ние вършехме всичко други си купуваха коли и апартаменти.
break:
Саше, дал съм ви всичко което виждах изобразено в този сайт, като иконки, текстове, функции, форми, панели и т.н.
Идеята за цялото това нещо също е моя! Когато някой ти даде работа, но след година, две започне да те използва, длъжен ли трябва да се чустваш? Спирам до тук.

Това което не исках е да участвам в предизборна агитация и цялото това нещо да започне да служи на политическа формация или депутати. Вие щом искате, направете каквото знаете и успех.

dad:
Аз когато не искам нещо, не участвам.Някой да те е карал да правиш нещо?
Доверието Ице.Доверието.Как ще накараш хората да работят за теб, след като не могат да ти имат доверие?
Ъповете ни имаха доверие.Ти погази доверието, което ти гласувахме.Как те ще бъдат сигурни в теб, ако ГДБОП ти поиска ИП-тата им?
Абсурд.Ти захапа ръката, която те хранеше, а камо ли да защитиш Ъплоудерите си от Закона.

б.пр. dad = hall
‎10‎:‎20‎ ‎AM
voices:
Христо, надявам се знаеш какво правиш. Това, което искам да кажа е - каквото и да правите, правете го в полза на сайта, защото Замунда е по-голяма от отделните личности в нея. Надявам се резултата накрая да е положителен за сайта и за нас потребителите, без значение как ще се развият нещата. В този сайт съм от 2006-та и знам доста от историята му. Но според мен темата трябваше да влезне във ВИП-ския форум, но както и да е.
‎10‎:‎21‎ ‎AM
FEl:
Ако може малко яснота за всичките тези недоизказани неща.

Явно break е направил доста неща по сайта. И има някакво авторство по смисъла на закона. Не им знам уговорките (договорите) но ако нещо е създадено в резултат на трудово правоотношение поне според закона е собственост на работодателя.

За политическата пасмина - драяйфа ми се от тия, окупирали всички телевизии. То още от римско време Веспасиан е казал, че парите не миришат, но не на всяка цена могат да се случват нещата. Не разбрах сайта трябва да е хранилка на управляващите, да им прави безпалтна реклама или нещо друго?

Voices:

Брейк създаде сайта и работеше по него известно време. И ти говоря, че създаде сайта, когато беше на 18 или 19 нещо подобно. Заслугата да има замунда е негова.

само да вметна че не съм част от екипа (и не бих и искал)

Аз съм mamata, вече по-известен, като "непознат[1267]".
break няма намерение да ви обясни детайлно ситуацията, защото трябва да използва думи, като "предателство", "алчност", "завист" и други в този дух, които развалят ореола на революционера за това ще го направя вместо него.
Zamunda е откраднат, узурпиран, присвоен или както искате го наречете от човекът облечен в абсолютното доверие на приятелите си от екипа. Никой не се е усъмнил в него дори за секунда. Обичали сме го и сме го уважавали, като приятел, а той ни продаде за пари. Точно така, продаде за пари! Всякакви приказки за "недоволни от ръководството", "началническо поведение" и пр., са пълни глупости! Говорим само за пари. Продаде за пари и вас, пичове и дами, дето четете тази тема. Просто на момчето не му потръгна личния бизнес.
Оказа се, че подготовката за тази мерзост датира от месеци - намиране на спонсори за цялото това удоволствие, закупуване на сървъри, преговори с рекламодатели, бягство зад граница и куп други важни необходимости за оцеляване.
И така, накратко, разполагайки с тотален достъп до всички ресурси, присвоява домейна, копира сайта на други машини, отрязва достъпа на неудобните хора и изтърква всички бекъпи за да елиминира всяка възможност за възстановяване и да се превърне в едноличен собственик на Zamunda.
Сега за да видите през друга призма, що за човек се оказа, стария ми "приятел" и нов гуру, ще ви споделя няколко факта. Макар да напусна фирма еди коя си, за да гради собствен бизнес, той взима заплата, тъй като "доброволната" работа тук, ощетява личния бизнес. Последната - ден преди да премине границата към Сърбия, а пет дена по-късно виждаме резултатът. Разбирате ли, за всичко което е направил му е заплатено, за разлика от който и да е от екип на сайта?! Заради сходни меркантилни мераци си тръгнаха и някои от "обидените" колеги.
Само да вметна, че съм наясно, какво е направил за този сайт и нямам намерение да го омаловажавам, макар много от създаденото да е по молба на колегите от екипа, които ежедневно виждат несъвършенствата на системата и нуждите на потребителите, а най-важната част - .php е писана от от един друг, да не го споменавам, че ще му навлека неприятности. Редно е сега, Break да го покани за съдружник с поне 80% дял :). Сайта далеч не е създал сам. Създадохме го всички, година след година - Администратори, Модератори, ВИП, Ъплоудери, Супер потребители, Потребители - кой колкото, както и с каквото може. Екип откри за този сайт най-добрите ъплоудери и рипъри в страната. Тези хора направиха от кварталното тракерче, най-големия и най-добрия български торент-сайт. Нали?
В желанията си за развитие, винаги сме се съобразявали с професионалните възможности на кодерите, стабилността на машините и най-вече възможно най-голямата безопасност за ъплоудерите, екипа на сайта и самия сайт. Сега заради болните си амбиции, Break поставя под сериозна заплаха именно това, което години се стараехме да защитим. Осъзнай се , момченце, нямаш никакво право да рискуваш свободата на потребителите, които дори не знаят в какво ги въвличаш!
Никой от вече бившия Екип не е с теб. Заплюват те, като предател! Заплювам те и аз! И вярвай, няма да съм последен.
Edit: Един принт-скрийн на поста не е лоша идея, щото няма дълго да му се радвате, когато Че Гевара се събуди.

доб.: редакцията се наложи, за да скрия имената на хора от екипа, които имам удоволствието да познавам

иначе на мен цялата история доколкото ми я предадоха ми прилича на "на ти си куклите, дай си ми парцалките

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.se. oще не са го дооправили, тепърва ще пуснат официално новинатата, странното ми е за к'во беше цялава врътка, при положение, че arena/sab/unacs, че и почти всички форуми ще ударят рамо на .se и .net ще залезе многооо бързо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване