Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов проблем със Zamunda

Препоръчан отговор

Все пак явно има наченки на оправяне на zamunda.net, щото вече има ping поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Все пак явно има наченки на оправяне на zamunda.net, щото вече има ping поне.

да. вече замунда нет отговаря на пинг със ип-то на замунда.се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ни остава друго освен да чакаме.Както се казва " In time We`ll see " :P

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да. вече замунда нет отговаря на пинг със ип-то на замунда.се

Туй ни йе вийарно... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туй ни йе вийарно... :)

И аз това се чудих къде го е видял професора .....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная какво е положението при вас,но мен не ме допуска.Въвеждам потребителско име и парола и отново ми изписва въведете парола :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

объркал съм се (въртях разни пренасочвания и не съм изчистил кеша на dns)... замунда.нет все още е крадената, и си е на 95.211.34.35

замунда.се е на  85.17.132.161...

понеже съм блокирал ads.zamunda.net и ads.zamunda.se не виждам никакви банери...

обаче не знам що в zamunda.se се логвам а в zelka.org не мога... същото стана със замунда.нет като я пренасочих домейна да съответства на ip-to на замунда.се

zamunda.net се губи от време на време заради хакерски атаки... пък и след като там няма ъплодъри въпрос на време е хората да спрат да влизат там...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо някои не иска да ги ,,пусне,, в NET оттам свалям филм в момента  ПП -шота го направих малко по-рано ,но не знаех как се качват снимки тук :D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи екипа на .se са поръчали ddos на .net ? Какво ли ще стане ако се почне и ddos към .se :wub:

едва ли просто има недоволни със затрити акаунти - всеки може да си го прави на собсттвена глава - наказанието ако те хванат за атака е 3 години на топло...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгна :D

Tоку що пробвах и при мен NET се отвори...Не знам защо SET са ти чак пък ,,жалка картинка,, Там просто има по-малко качени филми (пък уж са истинските) :P

Жалкото е това - виж тук колко народ има :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с пост 868 :

Оуууупс ! Изяснява се къде са екипът от професионалисти !!!

Вече със стария си акаунт не мога да вляза в Z.Net (а и не се старая настоятелно).  И торентите ми там са с грешка .....ако настоявате , с Force Re-check се оправят....  :)

Кралят умря ! Да живее кралят ! :)

http://picbg.net/u/47526/53004/703745.png

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си е наред с zamunda.net !

В момента пак не работи, вероятно правят нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от чужбина как да се свържем с тракерите? 

bgtorrentz.net не работи при мен

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми направиха рейтинга положителен в zamunda.net. Комплимент задето съм лоялна към тях :D да вий яд :P

Ако си мислят, че така ще запазят потребителите сии...хаха

П.П. -> И аз сега вече си влизам само в .se :) Нямам никакви проблеми с нищо. :)

А, влезнах и в zamunda.net сега, и и при мен :) 

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пак не се отваря. нет, а пинг има. :D Сега пробвах през .se, но сийда от последните 1-2 седмици не е отчетен.

Редактирано от sks1897 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка при мен има раздвоение. Този който се представя на .se домейна като този който е ограбен от вътрешно поставено лице....

Във момента поддържа близнак на нет на замунда. Аз лично си задавам въпроса  коя е  истинската от двете при положение че във .се сийдърите са доста по малко не виждам ъплоуд на субтитри както и доста други подозрителни фактори. Истината за мен започва да се корени във това че дори да ползвам рядко този тракер загубата на доверие към него и под 3те му форми тотално се изчерпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.se продължава да си стои с неактивен каталог Музика, докато .net въвежда нови неща. Затова предполагам, че .se е истинската.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.se продължава да си стои с неактивен каталог Музика, докато .net въвежда нови неща. Затова предполагам, че .se е истинската.

Напротив - обратното .

Виж колко нови неща има в нет и колко сийдери :D се май се оказва фалшива , а уж ъплоудърите били там пък това което го има ново в нет - там го няма :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване