Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов проблем със Zamunda

Препоръчан отговор

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Тая Zamunda ми излезе да не казвам къде :ph34r: За Вас други торент тракери няма ли?Има къде ,къде по-добри и с повече ,,матриял,, :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая Zamunda ми излезе да не казвам къде :ph34r: За Вас други торент тракери няма ли?Има къде ,къде по-добри и с повече ,,матриял,, :D

Не виждам други по добри български тракери , от части арената , тук всичко ти е поднесено и субтитри , коментари - не че са много коректни :) повечето само плюят :D но другите тракери са на нивото ва SE :) 2/3 до 5 сийдера . Ами аз искам да си сваля филма бързо - все пак не ползвам оня бързия СУПЕР ЛЮБО Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам други по добри български тракери , от части арената , тук всичко ти е поднесено и субтитри , коментари - не че са много коректни :) повечето само плюят :D но другите тракери са на нивото ва SE :) 2/3 до 5 сийдера . Ами аз искам да си сваля филма бързо - все пак не ползвам оня бързия СУПЕР ЛЮБО Публикувано изображение

1- Има по добри тракери.2-Има си и при тях (другите тракери) субтитри,макар ,че доста често ,да не кажа почти винаги не ги свалям от там ,а си пускам едно плеърче (да не казвам сега кое,но мисля се сещаш (сещате) което го ползвам само за да си издърпам субтитрите.3-коментарите особено в Замундека са повече от пубери,които дори не знаят как да си пуснат филма и пишат сумати глупости -така,че не бих казал ,че се влияя от тях .И 4-В тези (другите тракери) си има ама предостатъчно сийдъри (не по -малко от тези в Замундяка )...Поздрави jonov и да не се засегнеш сега ;)

Просто си ,,доуточнявам,, мнението от по горният ми пост.Разбира се всеки си избира от къде да си тегли и не налагам мнение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече не мога да се логвам с акаунта от net в se. Нов в se обаче няма да направя.

И при мен е така. Е, сега вече съвсем ме изгубиха. Да си го ползват ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който не може да влезе след последното възстановяване, да чисти кеш и кукита и пак да пробва. Ако пак не може - да ползва формата за забравена парола чрез e-mail.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За протокола :) От любопитство заради горните постове ,,хвърлих едно око,, на Zamunda-та и си ме логва и на двете места.Шота е от преди малко-не съм чистил кеш,кукита,мукита и каквото и да е :) Явно при някои проблема е в техния телевизор :) Публикувано изображение Вижда се и разликата в рейтингите на двете места-Замундянска му работа :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се получава. Може да е просто избирателно  :clown:

Е, чак пък избирателно... На какъв принцип да ни избират - по хубост или по височина ;) ?

Към момента се отварят безпроблемно и двата, изчисти си кеша на браузърите, забърши системата с CCleaner и опитай пак. И при мен се отварят на мига, пробвах преди 1-2 минути с 3 браузъра - последните версии на Chrome и Opera и IE10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е чудна,коя е истинската Замунда.Лично аз,си имам запаметен адресът в браузера,повече от една година (Z...da.net).Вписването ми също е запаметено.От месец,влизам безпрепятствено ,от чужбина,без прокси.А не съм сменял нито адреса на сайта или вписвал наново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой хора се плашат от CCleaner ;)...

Ами да се плашат, техен си проблем. CCleaner има чудесната опция за почистване кеша на браузърите с 1 клик. На мен ми върши работа, защото Opera прави това автоматично при затваряне, но IE10 и Chrome изискват изрично почистване. Да, това премахва всички запазени пароли за директен вход в сайтове, но мястото на паролата е в главата, поне аз така мисля.

На мен ми е чудна,коя е истинската Замунда...

Ами все тая, и двете работят. В .se има значително по-малко сийдъри, но това не е кой знае какъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опааа , отиде коня у ряката :)

Сървърът zamunda.se просрочи зададеното време за връзка

ПП. Тръгна отново с някакъв запис ;)

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но Chrome изисква изрично почистване. Да, това премахва всички запазени пароли за директен вход в сайтове, но мястото на паролата е в главата, поне аз така мисля .

Ако е до Хрома има http://sourceforge.net/projects/ironcleaner/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е до Хрома има http://sourceforge.net/projects/ironcleaner/

Благодаря за линка, но предпочитам CCleaner, защото така или иначе забърсвам системата веднъж дневно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е чудна,коя е истинската Замунда.Лично аз,си имам запаметен адресът в браузера,повече от една година (Z...da.net).Вписването ми също е запаметено.От месец,влизам безпрепятствено ,от чужбина,без прокси.А не съм сменял нито адреса на сайта или вписвал наново?

зависи от позицията хората от екипа, както и хората познавали/щи екипа са в se и смятат нея за легитимната (което не им пречи да влизат и в нет) предвид "мебелировката на втория етаж" на повечето ползващи "тракера" за тях истинската си остава нет, било защото не знаят за другата, било защото някой им казал че скоростите там са по-ниски (аз такова нещо не видях) или просто защото са ....... признавам си аз клоня към се, поради първата причина но и поради факта че нет започва да прилича на (скапан) мирър на рарбг доб.: още преди няколко поста разнищихме че нет са свалили забраните за влизане ит чужбина и мисля че причината за това е ясна Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой където намери това което търси - това е истинската :) какво значение има , да не е магазин и да търсиш оригинални стоки :D

Това е като при комунизма - пазаруваш без пари :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

зависи от позицията хората от екипа, както и хората познавали/щи екипа са в se и смятат нея за легитимната (което не им пречи да влизат и в нет) предвид "мебелировката на втория етаж" на повечето ползващи "тракера" за тях истинската си остава нет, било защото не знаят за другата, било защото някой им казал че скоростите там са по-ниски (аз такова нещо не видях) или просто защото са ....... признавам си аз клоня към се, поради първата причина но и поради факта че нет започва да прилича на (скапан) мирър на рарбг доб.: още преди няколко поста разнищихме че нет са свалили забраните за влизане ит чужбина и мисля че причината за това е ясна

А защо да не го "отворят" за всички държави, а само за определени го правят? Интересното е, че има държави от ЕС и други. Логиката според мен е да са само извън ЕС, но не знам. Вие знаете ли нещо повече за конкретната причина? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо са избрани точно тези конкретни държави не мога да кажа, но моята логика е следната една част се определят на база трафика - тези от които идва повече (и по-бърз) трафик се "отварят" с цел спечелване на пиъри а друга се определят на база български диаспори и/или спонсори разбира се тя може да е съвсем грешна, но аз изхождам само от имената на държавите а в случая ЕС/неЕС няма никаква роля, тъй като е "политическо" обединение - тук не говорим за граници а за условия на интернет най-вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твоята логика според мен е доста интересна и досега не се бях замислял от тази гледна точка (отваря се тракера само за по-бързи пиъри, разграничавани по произход - държава). Аз през цялото време си мислих, че през 2009 (ако не се лъжа) затвориха Замунда за чужденците, за да не "бием на око" пред Западна Европа и американците (след като ни приеха в ЕС). От тази гледна точка винаги е било нещо нормално за мен Замунда да е видна за турци, руснаци и т.н., та сега се учудих с отварянето наскоро на Замунда и за испанските ип-та. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се разделиха , нещо барнаха и сега дори и от службата я отварям , без да я лови филтъра  ;) просто е въпрос на време да я отрежат - ами така  де , нали някой все пак трябва да купува американските бози , аз от години не намерих филм за който да платя . Ами ако бях си купил билет за кино - кой щеше да ми върне парите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак пък избирателно... На какъв принцип да ни избират - по хубост или по височина ;) ?

Към момента се отварят безпроблемно и двата, изчисти си кеша на браузърите, забърши системата с CCleaner и опитай пак. И при мен се отварят на мига, пробвах преди 1-2 минути с 3 браузъра - последните версии на Chrome и Opera и IE10.

Някой би ли писал на ЛС, за да му изпратя e-mail и да се помъчи да ми "рестартира" паролата на акаунта. Аз съм сигурен каква ми беше, но все още не мога да си вляза в акаунта.  Някой най-вероятно ми го е хакнал и са ми го присвоили. И аз не знам какво става вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване