Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

И понеже е специално създаден за българите в България се хоства в Холандия. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

v2.0 е напълно прав.Ако си мислите че искам да тегля от замундата последните холивудски боклуци,които са с по 1000 сийдъра,жестоко грешиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже гледам че има доста изнервени хора за това че замундата не работи , ето ви едно времено решение.

http://proxy.edu-varna.com/

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално.

Аз съм в Италия и така влизам не е проблем.

Много благодаря за предложението. Сума време се опитвам да влезна от Гърция и благодарение на проксито съм вътре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже гледам че има доста изнервени хора за това че замундата не работи , ето ви едно времено решение.

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално.

Аз съм в Италия и така влизам не е проблем.

Много съм ти благодарен!Аз съм в Кипър и по този начин който си описал вече си смъквам спокойно без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, надявам се, че не съм поредната която пита за това(а е писано вече по тази тема), но и аз от 1 седмица немога да влизам в Замунда!!!пише ми следното : " website (www.######) is online,but isn't responding to connectione attempts " :speak::) Аз живея в Италия и досега нямах такива проблеми.Акаунта е на баща ми и той си влиза от БГ без проблем, значи не му е изтрит...??!?!?! Ако някой може да ми помогне, щее съм много признателна! П.С. В арена си влизам без проблеми. Предварително Благодаря! Здравейте отново...искам само да се извиня....не бях видяла писаното точно съобщение преди мен :) Успях да вляза!! Благодаря!!!! :wors::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

надявам се, че не съм поредната която пита за това(а е писано вече по тази тема), но и аз от 1 седмица немога да влизам в Замунда!!!пише ми следното :

" website (www.######) is online,but isn't responding to connectione attempts " :P:)

Аз живея в Италия и досега нямах такива проблеми.Акаунта е на баща ми и той си влиза от БГ без проблем, значи не му е изтрит...??!?!?!

Ако някой може да ми помогне, щее съм много признателна!

П.С.

В арена си влизам без проблеми.

Предварително Благодаря!

Здравейте отново...искам само да се извиня....не бях видяла писаното точно съобщение преди мен :) Успях да вляза!!

Благодаря!!!!

:P;):wors:

И как по-точно влизаш във Arena, като е само за потребители на територията на България.До колкото разбрах ти живееш във Италия как така влизаш без проблеми? ;):eek:

Редактирано от Nikievroto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как по-точно влизаш във Arena, като е само за потребители на територията на България.До колкото разбрах ти живееш във Италия как така влизаш без проблеми? :):P

а кой ти каза че е само за потребители на територията на България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арената отначало беше затворена за извън България. После 2006 мисля че беше я отвориха. Но тази пролет имаха проблеми точно като тези на замунда и пак беше затворена за известно време. Отне им повече от 3 месеца да се оправят и сега бачка що горе. Макар че пак utorrenta не може да се конектне към техния тракер но хваща някой друг сиид от DHT. По въпроса за чакането в България е пълно с хора който претендират че са много по умни и квалифицирани от един американец само дето един американеца оправи Гмайл за 2 часа като падна а Българина 1 седмица даже не знае какъв е проблема на Замунда.. За тези като мен който чакат ще ги предупредя да се въоръжат с голямо търпение защото този проблем няма да го оправят от днес за утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а кой ти каза че е само за потребители на територията на България?

Здравей,

От 1 година съм във Испания и всеки път, когато се пробвам да вляза във арената ми изписва ето това Please visit us under 0.######. а докато си бях във България влизах без проблем....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

От 1 година съм във Испания и всеки път, когато се пробвам да вляза във арената ми изписва ето това Please visit us under 0.######. а докато си бях във България влизах без проблем....

И като напишеш в браузъра 0.###### какво става? Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдааавна влизам през 0.###### (Испания)... Zamundata, чак сега запали през proxy. Явно пичовете още не могат да намерят бъга...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като напишеш в браузъра 0.###### какво става? 

Ъ-ъ-ъ не знам какво да кажа освен, че се изложих като кифладжия..... :down: Благодаря ти много задължен съм ти! :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Канада,замундата я няма. Добре, че някой даде прокци та се "вмъкнах". Дано скоро оправят проблема, че тракера е един от най-добрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и в краина сметка неразбирам .. използването на прокси ще доведе ли до някакво наказание в замунда или не ?? :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и в краина сметка неразбирам .. използването на прокси ще доведе ли до някакво наказание в замунда или не ?? :cool:

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и тракера е претоварен, почти постоянно статуса на торентите е offline (timed out) и вече незнам ще го оправят ли въобще :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тоя авто reannounce защо е на такива дълги интервали?

Какво ще рече това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мм сигурен ли си за проксито .. щото 1 от модераторите каза в предните постове 4е наи малко бан да си изпросим като го използваме .. ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вземат да си оправят сайта най-накрая. За кви банове говорите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 1 от модераторите (на този форум) каза 4е ако използваме прокси за замундата ше има бан ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно проблемът им е голям и скоро няма да се оправи ... ползвайте прокситo дадено на предната страница !

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално. Няма страшно !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно проблемът им е голям и скоро няма да се оправи ... ползвайте прокситo дадено на предната страница !

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално. Няма страшно !

Горе-долу за колко дълъг период от време говорим? Може ли да ни кажеш за какъв проблем става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не казва какъв е проблема. Питал съм администратор оттам и ми каза, че се работело. За мен единственият проблем е филтрацията по IP. Щом сайта си работи в България, а не се вижда отвън това е единственият проблем. Някой ги е натиснал да го направят това. Ей там е проблема, но никой не смее да каже нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...