Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов проблем със Zamunda

Препоръчан отговор

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Имам проблем с замунда, защо в зам*нда  (точка) нет, ми стой старата парола? а в зам*нда (точка) се ми иска друга парола? нова някаква? и сега съм с две различни пароли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Отваря ли ви се сайта? 

2014-04-23 - Поради масирани DDoS атаки към доставчика ни са възможни временни прекъсвания в предлаганите от нас услуги.

Екип се извинява за временното неудобство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си проблеми от няколко дни ...... и арена имаше оня ден 

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.В момента проблем няма-поне при мен.

2.Проблема Ви е, че ползвате само тия маймуняци!

3.Лека и безпроблемна  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.В момента проблем няма-поне при мен.

2.Проблема Ви е, че ползвате само тия маймуняци!

3.Лека и безпроблемна  :)

М,да работи вече  :) ама и ние къде можем да се мерим с Русе ......та вие още имате и ФТП/та  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М,да работи вече  :) ама и ние къде можем да се мерим с Русе ......та вие още имате и ФТП/та  :D

Чи к,во тий на Комощица-та?Ползвай си и други торент тракери  бре :angry: Кат сте фанали за тия маймундяци и оревавате света кат не работят.А тракери бооол :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , бе ... малко да се съживи темата  :) М/у другото , друг бг тракер с толко навалица - нема . Да ти кажа честно че от 2/3 месеца - няма и какво да ми хване окото за теглене  :) даже и в най теглените няма филм - а сериали  :D

ПП. гледай , дори и тия три филма са детски  :)

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахха-ша дигате мъртвеца-ясну :D

Ми успех-аз затуй си ползвам други тракерчета.Те в тая маймунда половината коментари са ,,как са гледа туй чудо,,! Филмите си не могат да подкарат-коментари пишат.Лапешка му раута :D

пп.Редакция след шота ти... Ми аз кво ти пея-лапешка му раута :D

пп.2 Ma ти насейде си jonov !!! Ку съм един данъчен ща намеря със затворени очи :ph34r:

пп.3 Aз никъде нямам регистрации с един и същ ,,никнейм,,-щот съм хитър :cool:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замунда .NET работи, но тая с разширение .CH нещо не се отваря.

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пп.2 Ma ти насейде си jonov !!! Ку съм един данъчен ща намеря със затворени очи :ph34r:

Ми толкова ми е акъла  :) не моа помна . Джонов ни е фамилията - прякор .

Яд ме е само че във форума на близу ме изгониха и там се подвизавам с друго има  :D

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1Ми толкова ми е акъла  :) не моа помна . 2Джонов ни е фамилията - прякор .

1.Ми поне си признаваш, че тук има и по-големи куковци ма не щът да си признаят :D

2.Кат спреш да си помниш и фамилията  тугаз стаа зле :D

3.Да не е офтопик-Замундата е гоуема раута-в момета нема никви проблеми :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

При мен се появи проблем със zamunda.net!

С всяко влизане получавам автоматично пренасочване към разни страници!?!

И при вас ли е така? Как да реша този проблем????

Това при мен е само със Zamunda

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша коментар, защото това е 1000-я такъв до тоя момент, а не ми се изпуска подобна възможност :P

Публикувано изображение

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиша коментар, защото това е 1000-я такъв до тоя момент, а не ми се изпуска подобна възможност :P

Публикувано изображение

Напротив,изпуснал си възможноста,с един пост!Твоя коментар е 1001....  :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив,изпуснал си възможноста,с един пост!Твоя коментар е 1001....  :wub:

И 1001 е добре :P Ама аз нали качих снимка :P Имало се предвид отговори, но все тая. 1000 и 1001 са мои, кеф! Жалко, че изтървах 999, ама няма  как.

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи проблем със zamunda.net!

С всяко влизане получавам автоматично пренасочване към разни страници!?!

И при вас ли е така? Как да реша този проблем????

Това при мен е само със Zamunda

Toку що пробвах при всички Маймуняци, та значи...При първоначално влизане в началната страница като кликнах на Торенти и мен ме препрати към някаква страница на игра.Затворих страницата с играта, после където и да кликам в Маймуняка все там си стои.Затворих, после пак наново и нямаше вече такова препращане!Тааа това е...Сега всичко е наред без досадни препращания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 години по-късно...

Добър ден . Имам проблем със замунда.нет , не ми изпраща на емаил да си потвърдя акаунда , и не мога да си направя регистрация. Някой може ли да ми каже защо става така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fresh_bones написа:

Добър ден . Имам проблем със замунда.нет , не ми изпраща на емаил да си потвърдя акаунда , и не мога да си направя регистрация. Някой може ли да ми каже защо става така.

Може би за момента не приемат нови регистрации. Това може да ти се каже само от Замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване