Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Миро инсталирах програмата и на виртуалната машина,това което показваш като снимки в интерес на истината при мене го няма.

http://youtu.be/i2yHtj_8H9s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Миро инсталирах програмата и на виртуалната машина,това което показваш като снимки в интерес на истината при мене го няма.

Публикувано изображение

Инсталирай го на 7 и ще видиш разликата в резолюцията на шрифта.

Редактирано от Miroslav Kirilov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Инсталирай го на 7 и ще видиш разликата в резолюцията на шрифта.

Направих го вече :)

http://dox.bg/files/dw?a=b59ba6d2b3

При превключване,докато мишката е пред бутона надписа се скрива,при преместване на мишката нагоре или надолу всичко е нормално.

Шрифта просто визуално нещо ме дразни. Защо не вземеш да пишеш на Досев да оправят проблема? Тука не видях един смислен коментар. :)

Надявам се в горното си мнение не си визирал точно мене "упоритият" ;)

пп. Въпреки всичко си пипал главният прозорец - защото е така в оригинал

Публикувано изображение

Ето и как се скрива надписа но като се отмести мишката се въстановява.

Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера каква е причината никой от този екип да не ме ползва за помощ или поне за тестер. Винаги съм мразил да инсталирам български превод на официално преведена на български програма, но в случая е така и то не защото превода е мой:

Ми причината е, че нямаме отговор на нито един Емайл който сме пратили :(

MP4 превода е готов от три години, но румънеца пречеше. Можете да видите че MP4 на румънски няма :wink12:

P.S.

със 7.0 версия една камара буби просто не ги виждаш ! :beer11:

Редактирано от dossev_co (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли има някой, който ще прочете това, да не знае че тази ми е любимата защита и че съм я превеждал, а превода ми е перфектционистки. Което означава, освен да е правилен е и така подбран, че всяка функция е описана на два цели реда. Това го нама дори в английската версия:

...

Не мога да разбера каква е причината никой от този екип да не ме ползва за помощ или поне за тестер. Винаги съм мразил да инсталирам български превод на официално преведена на български програма, но в случая е така и то не защото превода е мой:

...

Ако някой се чувства засегнат, моля да ме извини!

Знам, че жегата се отразява зле на всички, но на някои в особено голяма степен. Колега, на Вас май гордостта Ви пречи, за да участвате в екипа, който прави превода. До колкото ми е известно не сте отговорили на нито едно запитване към Вас, правено по емайл. А да наричате "перфектционистки" превод, в който има граматически грешки, просто е немислимо. Отговорих Ви на въпроса, защо не участвате в екипа.

А някои хора просто се вманиачават вече кой за кого работи. Мога да кажа, че никой за никой не работи. Има навици и тествания. :)

Приятен ден на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е прекалено официално обръщение към един слънчасал, горд и неграмотен, но все пак наречен колега, за което :wors:.

Относно пощата, нямам никакви съобщения свързани с Касперски. Може проблема да е в "Mail.bg" макар, че до сега съм нямал проблеми. На лични също няма нищо? До сега който е искал се е свързал с мен! :handshake:

п.п. Знаех, че ще има засегнати и затова се извиних. Коментари относно моя превод не желая, тъй като освен мен го няма никой друг. Това са голи приказки за граматични грешки за които съм готов да споря с доказателства. Дори не за грешки, а за по-точен превод. Още на главния прозорец се вижда изтърван интервал между запетаята и шпионски. Смятам въпроса за приключен.

Ще покажа само един прозорец, където се вижда колко ми e сбъркан превода. Лесно се различава от официалния. Приятен ден и от мен!

Публикувано изображение

Редактирано от Miroslav Kirilov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фен съм на Симантек и донякъде на Комодо - но ползвам руски език вече над 30 години. И сега се учудвам как е възможно да спорите по подобен начин за такива неща... Винаги бих предпочел Касперски в оригинал на руски - никой не искам да ми го превежда, той руският език ми е като втори роден... Срамното е, че младите сънародници го загърбват... И накрая се спори за преводи дори и от руски.... Срамота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По тази логика японците да ползват китайската версия, или да накарате германците да научат английски или руски. Всеки производител на какъвто и да е продукт има интерес той да е достъпен за повече потребители. Тук спора е съвсем друг, но не е лошо, че изказвате мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук спора е съвсем друг, но не е лошо, че изказвате мнение.

Не разбирам какъв е спора.

- Виждам бъг който при създаването на превода - преди около три години не е тестван от повече хора на Windows 7.

- Вдигна се една пушилка около твоя превод любезно представен от един форумец тука. Разбрахме,че можеш и затова лично аз няколко пъти говорих с тебе да направите връзка с Досев.

- Колко пъти споменавах във форума да направите официално връзка? Правих го заради тебе,заради програмите които са тествани,а не за своя изгода. Писа му за превода по PURE 2 , писах ти че Досев ми предложи да ти дам българската версия на KES 8 да я тестваш и ти.

Доколкото имам спомен намери някои неща и трябваше да се свържеш с Дъмпер и Досев да се направят корекциите. Дали си го направил нямам представа,но знам че доста по късно дадох връзката за KES 8 тука,да я тестват повече хора. Изобщо не си пренебрегнат според мене. Знаеш,че когато е имало някакво тестване и аз съм знаел за това съм ти давал информацията, а за твоите преводи съм помагал в рамките на възможностите си.

Сега пак се започва старата истерия,но вече подпряна от определени "доброжелатели" и въпросът за бъга се измести на заден план. Не видях никакво смислено решение от трите много важни поста след твоя. Явно провокативни и към мене.

Предлагам ти да направиш промените, да ги изпратиш на електронният адрес на Досев,да се свържеш по-телефон(има го в сайта) да направиш връзка с Дъмпер,Тигертрон да обмените мнения и да се стигне до едно решение.

Извинявам се ако съм те засегнал ама човек ако иска нещо силно,ще го постигне но трябваи да почука за да му отворят.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi мисля, че спора е съвсем ясен и безсмислен. Аз моя труд ще го защитавам със зъби и нокти и няма да позволя никакви голословни изказвания, та дори и от модератора :nono:. Мисля, че не е нормално такова отношение към положения труд. Преди точно толкова време поисках само един файл от превода на Дъмпер и той ми отказа, а сега излиза, че не е тестван от повече хора, а аз съм създал впечатление, че съм пренебрегнат, но като открих слабости в превода излязох виновен и неграмотен, че ги показах. Относно поправките не е проблем за Дъмпер да ги отстрани (макар, че има и други), но ще е трудно да се направи отново нещо, чакано 3 години да стане реалност. Тази ретро версия вярвам, че ще си остане така. Зная, че си между чука и накувалнята и не се засягам, че заемаш страна и не бих почукал там където е заключено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди точно толкова време поисках само един файл от превода на Дъмпер и той ми отказа, а сега излиза, че не е тестван от повече хора, а аз съм създал впечатление, че съм пренебрегнат, но като открих слабости в превода излязох виновен и неграмотен, че ги показах.

Сега стана ясно защо е цялата патардия.

Тази ретро версия вярвам, че ще си остане така. Зная, че си между чука и накувалнята и не се засягам, че заемаш страна и не бих почукал там където е заключено.

Грешка си аз не съм на ничия страна. Дразни ме че пишеш неверни неща,а именно

Не мога да разбера каква е причината никой от този екип да не ме ползва за помощ или поне за тестер.

Това е неверно и ако визираш превода на WKS той е тестван от маса хора тука,които не са намерили никакви грешки и забележи тогава беше току що излязла седмицата сега май има SP1 Ти как така досега не намери грешката?Не вярвам да не си разгледал файла обстойно. ;) Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да намеря грешките, като ползвах моя превод. Скоро видях в сайта на Касперски, че има инсталатор на български и ми стана любопитно какво толкова се кри 3 години. До сега нямаше от къде да го имам, само бях чел във ваши стари коментари, че е преведен и помощния файл. Друго нищо не знаех за превода на Дъмпер. Ако мислиш, че това са неверни неща, съжалявам, но нищо немога да променя. Нямам какво друго да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да намеря грешките, като ползвах моя превод. Скоро видях в сайта на Касперски, че има инсталатор на български и ми стана любопитно какво толкова се кри 3 години. До сега нямаше от къде да го имам, само бях чел във ваши стари коментари, че е преведен и помощния файл. Друго нищо не знаех за превода на Дъмпер. Ако мислиш, че това са неверни неща, съжалявам, но нищо немога да променя. Нямам какво друго да кажа.

MP4 превода е готов от три години, но румънеца пречеше. Можете да видите че MP4 на румънски няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi знаеш много добре че не ти говоря за внедрения превод в инсталатора, за мен това е една формалност. Също знаеш, че и китайската версия ще я направя на български, ако това е начина да се изпробва превод. Румънеца пречил - добре, а къде беше този превод 3 години, да не би и той да му чакал кефа в Букурещ.

Значи от 24.10.2009г.,че може би и по- рано, превода се е скатавал и се е предлагал само,ако се купи от Досев лиценз,така ли да го разбирам?!

Брейй, че политика :yanim: ,впечатляващо :yanim: ,а аз се чудя защо до сега не е изтекъл в интернет превода,ами просто е,няма клиенти :)

Живи и здрави и продължавайте в същия дух :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехххх......какви гръмки неща чета тук....!Призовавам да се спрат дразгите....а кой работи за Касперски си е негова работа..А аз знам кой е той....! :) Знаете че много рядко пиша в тези раздели....но тук взе да става интересно...! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползващите Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations 6.0 MP4 искат да се подсигурят бившия КГБ-ист Евгений Касперски да не им се ровичка в компютрите трябва да създадът тези правила за avp.exe

http-~~-//vbox7.com/play:64ea1a51e7

, защото прехваления Анти - хакер на Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations не контролира собствените си процеси за достъпа до интернет , както е например при Comodo IS ?!!! :mad:

Редактирано от Мохикан. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползващите Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations 6.0 MP4 искат да се подсигурят бившия КГБ-ист Евгений Касперски да не им се ровичка в компютрите трябва да създадът тези правила за avp.exe

, защото прехваления Анти - хакер на Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations не контролира собствените си процеси за достъпа до интернет , както е например при Comodo IS ?!!! :mad:

Здравей Мохикан

Ако имаш предвид порт TCP 1110 който е отворил процеса на Kaspersky, той служи да комуникира с другите приложения вътре в компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Мохикан

Ако имаш предвид порт TCP 1110 който е отворил процеса на Kaspersky, той служи да комуникира с другите приложения вътре в компютъра.

Не , имам предвид че когато е в обучаващ режим трябва да пита при всеки опит за връзка с интернет , включително и за неговите процеси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що трябва да ги контролира? Ти като отидеш в кенефа контролираш ли си акото? Или викаш тоо туй е друго!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , имам предвид че когато е в обучаващ режим трябва да пита при всеки опит за връзка с интернет , включително и за неговите процеси.

:D Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат но Kaspersky работи по различен начит от Comodo.

За разлика от Comodo, на който процеса му не знам къде се свързва в интернет, то при Kaspersky всяко едно приложение което иска достъп до интернет минава през него, като прокси е.

Когато дадено приложение реши да се свъже някъде в интернет, стената те пита дали разрешаваш. Ако позволиш, създаваш правило, а трафика на приложението минава през Kaspersky (avp.exe), това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат но Kaspersky работи по различен начит от Comodo.

За разлика от Comodo, на който процеса му не знам къде се свързва в интернет, то при Kaspersky всяко едно приложение което иска достъп до интернет минава през него, като прокси е.

Когато дадено приложение реши да се свъже някъде в интернет, стената те пита дали разрешаваш. Ако позволиш, създаваш правило, а трафика на приложението минава през Kaspersky (avp.exe), това е.

То това ясно , но защо в обучаващ режим без създадено правило , когато Касперски тръгне да се обновява директно си се свързва с интернет без въпроси ?! Поне да му бяха създали правило да е разрешен само изходящ трафик , както е при Комодо. Аз го разбирам като законна вратичка , да могат да влизат във всеки компютър на който е инсталиран Касперски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Днеска е пълно с бисери. Това си го слагам в колекцията :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Днеска е пълно с бисери. Това си го слагам в колекцията :D

Може и на други места да си го сложиш :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване