Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stereofonix

Какво ви е мнението за 22" BenQ E2200HDA

Препоръчан отговор

Решил съм да сменям старият CRT монитор с нов. За сега съм се спрял на този Бенк но от няколко места чувам че имат слабо място. Дава им дефект подсветката на дисплея и захранването давало дефект на някои. Някой който е такав модел може да каже впечарленията су от марката и модела. Може да ми предложите друг монитор до 400 лв като не съм особен фен на техниката на самсунг. Педпочитам LG или Philips. Чувам добри суми за продуктите на NEC i EIZO но там нещата придобивад друг вид от към цена. За сега това е от мен чакам ваши съвети предложения и съвети.

П.С Бенк-а има учудващо малко Pixel Pitch 0.248 което спрямо другите марки и може би не една а две крачки напред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Benq не мога да ти дам съвет, но аз си взех 22" Acer P223W и съм мн доволен от него. Не се бях спрял точно на този модел, но ми направиха отстъпка и за 240лв. това беше много добър избор. В комбинация с GeForce 9500GT изкарва наистина много хубави цветове и всичко си му е екстра.Цената също е достъпна.

Дано да съм помогнал поне малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото бенка съм продал, не са се върнали, ако говорим за модела за който си мисля, даже е full HD(1920х1080) което се е рядкост за 22'', по-точно скъпа екстра. С три години гаранция е. В най-лошият случай като мине гаранцията ще го хвърлиш....сметни си cost of ownership колко ти идва при цената му за тези три години. Няма какво да го мислиш за парите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей stereofonix BenQ E2200HDA е страхотен монитор. От един месец съм с него и съм много доволен. Монитора е с страхотен контраст и цветове. Взимай го няма какво да му мислиш. С оглед цена качество по добър едвали ще намериш. Все пак решението си е твое. Успех. cool.gifcool.gif

Редактирано от makityson (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-евтин е във VOODOO Computers

защо не се внася модела с HDMI или не съм го виждал

модела E2200HD без "А"

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да би било добре, защото горния модел май няна DVI, или поне аз не виждам. При тези инчове и резолюция е препоръчително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги а как точно стоят нещата с гаранцията на Бенк. Принципно при изгорели пиксели , субпиксели захранване. При какво положение се заменя монитора с нов и всички тънкости около гаранционните условия. И колко месеца е гаранцията на дадената марка 36 месеца или по малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 години. За пикселите е добре да се обърнеш към продавача, защото е възможно тяхната политика да дава различни гаранционни условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

T2200HD / T2200HDA

Input Signals D-sub / DVI-D D-sub

E2200HD / E2200HDA

Input Signals D-sub / DVI-D/ HDMI1.3 / Audio in / Headphone Jack --- D-sub / Audio in / Headphone Jack

това са спецификациите на 4-те модела на BENQ с този размер и 16:9 (1920х1080)

разликите в цените са около 30 лева

M2200HD

D-sub / DVI-D/ HDMI1.3 / Audio in / Headphone Jack

+ вградена 2 мегапиксела камера

Цена с ДДС: 411.36 лв

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с iiyama ProLite E2208HDS и съм много доволен от него и ти го препорачвам спрямо BenQ E2200HDA, първо защото е iiyama монитор, а за тях само хубави неща чувам, а за BenQ-то само за проблеми с мониторите съм им чувал(най-вече за недобра сглобка на монитора) и второ, че е пак FullHD и с Pixel Pitch 0.248 - т.е. същите параметри като BenQ само че по-добро качество според мен поне де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...