Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Remix1912

The Sims 3 - информация, мнения, въпроси

Препоръчан отговор

TRY FOR BABY е. А не разбрах код за спиране на остаряването има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в настройките има какво да се бутне - има опция да им удължиш живота а малко по-долу има и отметка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, играта е доста по-тежка от версия 2. Добре е направена, но точно в EA стил, на бързо скълъпена и си личи, но идеята е добра. Като цяло играта е хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я дръпнах , но ми пише нещо за видео картата.Мисля , че ще е заради това , че нямам pixel shader 2.0 or higher version.Иначе видео картата ми е : NVidia GeForce 9500 512 MB .Е ще ми помогнете ли или е от този pixel shader.Учудваме , че в замунда пише , че ти е нужен pixel shader , а тук пише , че не е нужен.Моля за помощ.Много искам да я играя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какво точно ти пише. Не вярвам да има нещо общо с шейдърите при nvidia карта от 9та серия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

привет. играя на играта на windows 7 върви перфектно, не бави, графиката е страхотна, всико е на макс :write a letter:) Кодове за остаряването няма, но влизаш в меню настройки, когато си в играта. там има плъзгач, с който регулираш колко да е времето на симовете ти, т.е. можеш да ги направиш почти безсмъртни. има и опция, докато твоите симове не стареят, останалите от града да стареят или не :computer8:)) Мога да ви пусна и кода за запълване на нуждите ако ви интересува :dancing18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

../ Мога да ви пусна и кода за запълване на нуждите ако ви интересува :)

ако може го дай този код! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодове За да отворите полето за писане ,натиснете Ctrl+Shift+B eдновременно. Sims3 кодове: 1) kaching - Увеличава семейните приходи с 1000§ 2) motherlode - Добавя 50 000§ към домакинството 3) moveobjects on/off- Може да поставяте предметите навсякъде, дори и симовете 4) constrainFloorElevation true/false - Използвайте false, за да повдигате или понижавате пода заедно с предметите върху него 5) testingCheatsEnable true/false - Използвайте true и след клик върху пощенската кутия, ще ви се появят много опции- смяна на професията, промяна на нуждите и др. 6) hideHeadlineEffects on/off - Показва/скрива балончетата с мисли 7) unlockOutfits on/off - Използва се в CAS-а - Отключва дрехите от професиите Ето малко полезни кодове , но НЕ ГИ използвайте за забавление!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Код (много важен според мен) за запълване на нуждите:

testingcheatsenabled true това е кода. Изписвате го в конзолата за кодове, както е указано в по-горният пост (всъщност там видях грешка: клавишите за избиране на конзолата за кодове са: Ctrl+Shift+C, a не както е изписано B). След това натискате и задържате клавиша SHIFT и кликате върху пощенската кутия пред дома на сима. Там се отваря меню с много опции, като една от тях е: "Направи всички щастливи" - това е, можете да включите опцията или да я изключите, т.е. ако е включена нуждите на симовете не намаляват. Успех за сега :angry:

Редактирано от hekata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнах играта....много са усложнили цялия геймплей ми се струва..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнах играта....много са усложнили цялия геймплей ми се струва..

Всичко е точно. Най-много да ти трябват 2 минути да свикнеш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Код (много важен според мен) за запълване на нуждите:

testingcheatsenabled true това е кода. Изписвате го в конзолата за кодове, както е указано в по-горният пост (всъщност там видях грешка: клавишите за избиране на конзолата за кодове са: Ctrl+Shift+C, a не както е изписано B). След това натискате и задържате клавиша SHIFT и кликате върху пощенската кутия пред дома на сима. Там се отваря меню с много опции, като една от тях е: "Направи всички щастливи" - това е, можете да включите опцията или да я изключите, т.е. ако е включена нуждите на симовете не намаляват. Успех за сега ;)

А ако с шифт кликнеш на Сима можеш да му променяш характера и да го накараш да порасне. А ако кликнеш където и да е по града може да го телепортираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А ако с шифт кликнеш на Сима можеш да му променяш характера и да го накараш да порасне. А ако кликнеш където и да е по града може да го телепортираш.

;) Това не го знаех - благодаря, а не се бях сетила и да изпробвам :))

Да си кажа честно липсват ми вампирите в играта Публикувано изображениеПубликувано изображение няма как да поухапеш някой досадник. Липсва ми и опцията за игра между симовете, особено тази с боя с възглавници.... Доста неща ги няма, а това като че ли разваля донякъде удоволствието от играта....

Редактирано от hekata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я изтеглих да я бодна малко, ама нещо не ми хареса на пръв поглед. Не че толкова съм я играл, по-скоро става въпрос за начин на изглеждане в сравнение със старата. И управлението някак си ми се струва странно. The Sims 2 съм я играл преди 3 години, ама като че ли друго беше. И по-лесно и по-удобно... Ддз, може и да бъркам. То все там. Поне ще си я запомня тая Sims поредица, като играта за която момичетата все питат от къде да си я изтеглят и как да я инсталират Публикувано изображение От както нашумя единицата го има това и до сега още намирам такива ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я изтеглих да я бодна малко, ама нещо не ми хареса на пръв поглед. Не че толкова съм я играл, по-скоро става въпрос за начин на изглеждане в сравнение със старата. И управлението някак си ми се струва странно. The Sims 2 съм я играл преди 3 години, ама като че ли друго беше. И по-лесно и по-удобно... Ддз, може и да бъркам. То все там. Поне ще си я запомня тая Sims поредица, като играта за която момичетата все питат от къде да си я изтеглят и как да я инсталират Публикувано изображение От както нашумя единицата го има това и до сега още намирам такива :)

Оказа се, че има доста недомислици в играта - например: не можеш ако изселиш някое пораснало дете в друг дом, в същия град, след това да се върнеш в предишното семейство???? Ако имаш няколко сдемейства в един град ти пуска да играеш само с последното, с което си играл..... Не мога да разбера логита нас това или е бъг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е в тази версия, която излезе по-рано от предвиденото да има бъгави или недовършени неща. Аз обаче не мога изобщо да я играя за сега и в това се състои въпроса ми. Инсталирах я, кракове и всичко оправих. Проблема е във видео картата ми, която е RADEON 9200 PRO Family, но не поддържа Shader Model 2 както е по изисквания. В страницата за помощ на ЕА пише, че може да се ъпдейтне онлайн, но за сега не знам как и не знам откъде да смъкна следваща версия, която ще ми свърши работа. Така че ако някой ми помогне с това ще съм много благодарна. Естествено има голяма вероятност да се наложи да си сменям картата, което ще ми излезе малко солено, за това искам да знам дали има начин да оправя проблема чрез интернет. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хораа .. може ли да ми отговорите на един въпрос ? .. Как примерно жена ми като умре как мога да се оженя за друга? Сега станах с една много добър приятел каня я в нас ама само за 1 вечер исмам винаги да живее при мене ? Как мога да направя така ? Моля Ви кажете! Благодаря предварително! .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е това propose ? Публикувано изображение

Предлагам/предложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да инсталирам играта.Някаква идея???

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам да преинстална играта, но искам да си запазя единия СИМ. Някой знае ли къде се намира папката със СИМ-ове? :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...