Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

The Sims 3 - информация, мнения, въпроси

Препоръчан отговор

Проблем с видеокартата ! Сигурен ли си че покриваш системните изисквания на играта ?

Да!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 219
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Знаещия човек трябва да знае дали едно нещо му тръгва на компютъра или не. И трябва да е добре запознат със рисковете, които крият програмите, които УЖ подобряват пиксел шейдарите на видео картата. А

Абе ти мозък имаш ли бе? НЕ МОЖЕШ ДА ИГРАЕШ SIMS 3, ТОЛКОВА ЛИ СИ ЗЛЕ?

Почваме въпросите ... :cool: !

С каква конфигурация разполагаш , най - вече видеокартата ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще и с 5 GB RAM да е тази Nvidia , имаш проблем с нея ! Драйверите сложени ли са ?

Да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.

Казвам това за 3287327326372 път във форума. Отваряш Run менюто пишеш dxdiag. Изчакваш да зареди -> Save All Information -> прикачаш файла в следващия ти пост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или аз съм глупав, или го няма.

Предполагам че в лога вече е видял че няма нищо споменато за видеото му и го е махнал :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! Изтеглих си новата игра The Sims Medieval, но имам проблем с инсталирането. Играта е rar. file и при extract ми иска парола,иначе не може да се инсталира, но не знам къде мога да я намеря. Търсих в много сайтове и в Google, но не открих.Ако някой има информация ще съм му благодарна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Изтеглих си новата игра The Sims Medieval, но имам проблем с инсталирането. Играта е rar. file и при extract ми иска парола,иначе не може да се инсталира, но не знам къде мога да я намеря. Търсих в много сайтове и в Google, но не открих.Ако някой има информация ще съм му благодарна.

От сайта, в който сте я изтеглили би трябвало да има парола!

Най-често паролата е името (адреса) на сайта или името на автора!

Има много програми в Google за разбиване на пароли в rar архиви, потърсете :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта от който изтеглих играта няма парола, но ще потърся в Google за програма "разбиваща" паролите в rar файловете. Благодаря!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде я изтегли? Доста рано са я пуснали. Имай предвид, че може и да е вирус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност е вирус ! Играта излиза на 22 март ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност е вирус ! Играта излиза на 22 март ...

Това е сайта от където изтеглих играта. http://www.picktorrent.com/download/1f/10501605/the-sims-medieval-%5Bfull-game%5D-2011---pc/Не знам дали е вирус, но последния експанжън за играта Симс 3 го изтеглих пак преди да е излязъл в продажба и нямаше никакъв проблем. За Sims Medieval ми трябва парола за да разархивирам файла, но никъде не мога да я намеря. Във файла има указания как да активирам паролата и са дали някакъв сайт, но ми се отваря някакво лото.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Tufi , разбирам да изтеглиш играта ден - два преди излизането и ... ама не и преди 2 седмици, и то от най - безизвестният тракер . 100 % FAKE ... гаранция ! Мислиш ли че не съм проверил в по извесните торенти . Менте от всякъде !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Специално за Tufi

The Sims Medieval

Публикувано изображение

Производител : EA

Минимални изисквания:

Processor: Intel Pentium IV 2.4 GHz

RAM: 1 GB (XP) / 1.5 GB (Vista / 7)

Video card: Pixel Shader 2.0

VRAM: 128 MB

HDD: 5 GB

The Sims Medieval ви дава възможност да си изградите средновековно кралство, да контролирате героите от всички сфери на живота – от крале и кралици до рицари, магьосници, ковачи и бардове. Играта ви осигурява много сюжетни възможности под формата на куестове – да изработите легендарен меч, да уредите кралска сватба, да защитите кралството от зъл магьосник или да откриете извор на младостта. Всяка мисия се играе различно според това кой сим герой сте си избрали.

Съдбата на кралството е във вашите ръце. Дали ще изградите владението си чрез вътрешна експанзия или може би ще търсите по-имперски метод да доминирате като покорявате територии? Дали ще се впуснете в преследване на славата или ще се фокусирате върху здравето и благополучието на народа си? Изборът е ваш! В началото на всяка нова игра ще можете да изберете нова цел за кралството си и да започнете нови истории. Времето на романтиката и кавалерството се завръщат!

СВАЛИ

СВАЛИ

http://www.demonoid.me/files/details/2584505/19299195/

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тея от ЕА СА МЕГА ЗЛЕ, кой ти прави в 2011 игра с пиксел шейдър 2 .... :rolleyes::lol6: Редактирано от Роско (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на Hanibal_Lektar, за това, че качи играта. Очаквах я с нетърпение! Хиляди благодарности!!! :):):wors:

Редактирано от Tufi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Искам да попитам нещо феновете на зарибяващата игра The Sims 3. Smile Наскоро открих небезизвестния сайт http://www.thesimsresource.com/ , в който има различни пакети от дрехи, коли, къщи и др., които ги няма в играта. Успявам да си ги "инсталирвам" и да ги използвам. В сайта има много интересни къщи - обзаведени, необзаведени, с 5 спални, с 3 бани, изобщо да угодят и на най-малкия каприз. Когато си инсталирам нова къща и я сложа на свободен парцел, не мога да вкарам хора в нея, защото е прекалено скъпа. Пробвах да направя много-много членно семейство, но не успях да събера 800 000 $ . Писах кода motherlode докато правя сим-а, докато правя връзките помежду им, докато съм в града....не става и не става. Как мога да увелича парите на домакинството, без да ги слагам в парцел или къща? Пробвах да сложа семейството в парцел, да напиша кода и да го върна в града и да го сложа в къщата, но не става. Пробвах да сложа къщата "върху" парцел със семейство, но и така не става. Трябва да има начин, защото в сайта, който сложих по-горе къщите са сваляни десетки хиляди пъти... Благодаря предварително, ако ми отговорите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам нещо феновете на зарибяващата игра The Sims 3. Smile Наскоро открих небезизвестния сайт http://www.thesimsresource.com/ , в който има различни пакети от дрехи, коли, къщи и др., които ги няма в играта. Успявам да си ги "инсталирвам" и да ги използвам. В сайта има много интересни къщи - обзаведени, необзаведени, с 5 спални, с 3 бани, изобщо да угодят и на най-малкия каприз. Когато си инсталирам нова къща и я сложа на свободен парцел, не мога да вкарам хора в нея, защото е прекалено скъпа. Пробвах да направя много-много членно семейство, но не успях да събера 800 000 $ . Писах кода motherlode докато правя сим-а, докато правя връзките помежду им, докато съм в града....не става и не става. Как мога да увелича парите на домакинството, без да ги слагам в парцел или къща? Пробвах да сложа семейството в парцел, да напиша кода и да го върна в града и да го сложа в къщата, но не става. Пробвах да сложа къщата "върху" парцел със семейство, но и така не става. Трябва да има начин, защото в сайта, който сложих по-горе къщите са сваляни десетки хиляди пъти...

Благодаря предварително, ако ми отговорите!

Слагаш желаната къща в квартала където играеш.

Правиш си семейство, по време на игра пишеш кода няколко пъти . По телефона избираш опцията MOVE играта ти показва празните терени или къщи , избираш си тази която искаш и се местиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване