Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Remix1912

The Sims 3 - информация, мнения, въпроси

Препоръчан отговор

Заедно с играта ми се инсталира EA Download Manager - сега при всяко стартиране на комп. ме пита дали да свали... Ако дам ОК ще отгатне ли,че не ми е лицензирана играта. Другото е, че в лаунчера не ми се вижда съдържанието на папка Download (която аз си сложих защото я нямаше), но след като кликна 2 пъти върху файл от папката и го инстална се появява в лаунчера като инсталиран. Къде греша, че не се виждат, за да мога да разлчиавам кое вече съм инсталирала и кое не. И последно може ли обяснение относно файловете (облекла, коси идр.) които се свалят допълнително. В СИМС2 свалях някава доп. програма но съм забравила вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един въпрос. Реших отново да си сваля Симс заради новата добавка, която излезе с животните, и разбира се първото, което правя е да изтегля играта. Направих го, но имам въпрос за самата инсталация - не ме пита къде искам да се инсталира, а го прави веднага в с/program files/ea... има ли начин аз сама да си задам къде да бъде инсталирано, защото не ме пита? Иначе пробвах варианта да я инст. там и след това я преместих, пробвах да инсталирам добавката, но ми пише, че не намира играта (или нещо такова). Възможно ли е заради това, че я преместих от c в d примерно? Благодаря предварително, дано някой ми помогне, много ми се играе... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време (около 4 часа) се опитвам да си инсталирам Симс 3, за да направя нещо като филмче. Когато най-накрая успях да си инсталирам успешно The SIms 3 Generations реших да си потърся готови хора за да не си играя да майсторя мои собствени. Изтеглих си няколко такива във формат .sims3pack, сложих ги във папката Documents/Electronic arts/The Sims 3/Downloads, инсталирах ги от лънчера на играта, но когато стартирах играта и опитах да използвам готовите хора забелязах, че на тяхно място има просто празно правоъгълниче. Има готова иконка за новия човек в играта, но е празна и когато я натисна не става нищо. Опитах с друг готов човек, но този път на негово място се появи друг, коренно различен. Опитах да си инсталирам дрехи, гримове и други подобни, но те даже и не се появиха. Единственото нещо, което проработи, беше Hogwarts Wizarding World, което представлява цял свят със замъка Хогуортс от Хари Потър. Моля помогнете, ако можете! Операционна система: Windows 7 Весрия на играта: 8.0.152.011001 ПП: Извинявам се ако е имала друга тема със същия въпрос, но не ми се занимаваше да търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи моят проблем е такъв....... Играта ми вървеше идеално докато не стана това: Излиза ми: please tell microsoft about this problem и много още работи дам обяснения някви... че неможе да работи или нещо от този род. Отдолу нали ми исписва да избера къде да натисна: Send error report и Don't send И аз избирам send error report (за да microsoft да оправи проблема) но нищо... пише ми че всичко е ок но впрочем си е едно и също.. и пак когато натисна на иконата и пак същото ми показва... и немога да разбера какъв е проблема! А и отгоре на това и иконата на е същата която си беше на симс нали.. сега иконата ми е няква все едно неможе да се инсталира самата програма.. нали знаете как стои когато примерно сте истрили нещо и го няма в компютъра ви ... еми същата работа е и с мен! но нищо не е истрито вс си стои... Какво да правя?! ;(

Редактирано от ivett_fashion (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже, ако вече съм инсталирама "the sims 3" без други от рода "pets или late night" ако вече нали съм играла и съм сейфала игрите си на симс 3.. дали като инсталирам "the sims 3: late night" ще са ми сейфани още игрите от симс 3? моля отговорете ми.. :hmmm: За по удобно на съобщение ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как точно се избира кой експейжън да играеш. В момента на компютъра ми има инсталирани 10, но който и да пусна все се стартира Pets. От лунчара ли се избира или от къде? Ако може малко по подробно да обясни някой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петс е последния излязъл експенжън ! Няма как да си избираш с кой експенжън да играеш , играеш с всички които си инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петс е последния излязъл експенжън !

Няма как да си избираш с кой експенжън да играеш , играеш с всички които си инсталирал.

.

Благодаря ти! Значи със всеки следващ просто надграждаш. Предположих, че е нещо такова, обаче приятелката ми иска да си ги сменя и се пулих 2 часа и така и не видях как става номера. Вече всичко е ясно. Още веднъж Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам следния проблем-когато в едно семейство направя бебе,след това играя с друго семейство и когато отново се върна при първото-бебето го няма(т.е. има го в родословното дърво,но го няма в самото семейство).Този проблем се случва доста често.Моля Ви помогнете. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как мога да оженя жената за мъжа. Значи аз играя outdoor living и искам да оженя дъщеря си за един пич, познават се доста отдавна ... давал съм им WooHoo и try for baby, но искам двамата да ги оженя и да ми дава да мърдам и този, за който ще се жени, защото сега като не е женен не ми дава да го мърдам само го каня в къщата на жената... Моля ви искам да знам как мога да ги оженя .. Spouse of ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като натиснеш на другия сим,за да избереш някакво действия трябва да има в раздел романтика нещо от рода да предложи годеж.Често съм виждала в другия раздел опции-френдли да има опцийка да му предложиш да живее при теб.Нещо move in беше...не помня вече. Когато предложиш годеж все още не живее при теб,а трябва да има сватба.Мисля,ме има два варианта,но може малко да се обърквам със Симс Средновековие.Играя сумати симсове и ми се объркват в главата всички опции. Та мисля,че единия вариант е да направиш парти за сватбата-по телефона избираш да направиш парти и има две опции..у вас ики на обществено място.Аз си избирам в нас,защото ми е по-лесно и да си украсявам в градината.Та избираш wedding party,даваш в колко часа да ти е тържеството,какъв да е дреа кода и отстрани избираш гостите. Има малък недостатък-трябва са поканиш и другия младоженец/младоженка.Ако не си направиш труда да го поканиш-в панелчето за партито или по телефона просто да я извикаш-няма да дойде автоматично на сватбата ви. Викаш го...докато трае сватбата цъкаш на другия и му даваш.да се оженят,те си разменят пръстените и готово. Другия вариант е без тържество,а да се оженят насаме.След като са сгодени трябва да се появи такава опция. Може и с код да го направиш.Пишеш в полето за кодове-testingcheatsenabled true и тогава ти се появяват нови опции.Натискаш едновременно шифт и мишката в/у някой сим и може да си избираш различни опции-да го оправиш в панела за създаване на симове(ако не ти харесва носа му или,че е мърльо),да му е рождения ден и след малко пораства...имаше и някакви други,но има опция да го прибавиш към активното ти семейство.Така си живее при теб. С този код като натискаш шифт и мишката в/у пощенската кутия на къщата ти(едновременно) също се появяват опции...да познаваш всички в града,автоматично да имаш приятели,да си оправяш кариерата,да са ти пълни нуждите и да не падат...такива неща. Дълго стана,но се надявам да се разбира :)

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора много ви моля помогнете ми. Значи аз играя симс и искам да знам как мога да оженя симовете? Значи играя със жена понеже майката и бащата се изнесоха понеже са старички и остана само жената. Има си сериозен приятел, даже вече имат дете, но само не знам как да ги оженя, за да мога да мърдам и приятелят й. Много ще съм ви благодарен, ако ми отговорите. Мерси предварително! :)

Редактирано от ketta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като натиснеш на другия сим,за да избереш някакво действия трябва да има в раздел романтика нещо от рода да предложи годеж.Често съм виждала в другия раздел опции-френдли да има опцийка да му предложиш да живее при теб.Нещо move in беше...не помня вече.

Когато предложиш годеж все още не живее при теб,а трябва да има сватба.Мисля,ме има два варианта,но може малко да се обърквам със Симс Средновековие.Играя сумати симсове и ми се объркват в главата всички опции.

Та мисля,че единия вариант е да направиш парти за сватбата-по телефона избираш да направиш парти и има две опции..у вас ики на обществено място.Аз си избирам в нас,защото ми е по-лесно и да си украсявам в градината.Та избираш wedding party,даваш в колко часа да ти е тържеството,какъв да е дреа кода и отстрани избираш гостите.

Има малък недостатък-трябва са поканиш и другия младоженец/младоженка.Ако не си направиш труда да го поканиш-в панелчето за партито или по телефона просто да я извикаш-няма да дойде автоматично на сватбата ви.

Викаш го...докато трае сватбата цъкаш на другия и му даваш.да се оженят,те си разменят пръстените и готово.

Другия вариант е без тържество,а да се оженят насаме.След като са сгодени трябва да се появи такава опция.

Може и с код да го направиш.Пишеш в полето за кодове-testingcheatsenabled true и тогава ти се появяват нови опции.Натискаш едновременно шифт и мишката в/у някой сим и може да си избираш различни опции-да го оправиш в панела за създаване на симове(ако не ти харесва носа му или,че е мърльо),да му е рождения ден и след малко пораства...имаше и някакви други,но има опция да го прибавиш към активното ти семейство.Така си живее при теб.

С този код като натискаш шифт и мишката в/у пощенската кутия на къщата ти(едновременно) също се появяват опции...да познаваш всички в града,автоматично да имаш приятели,да си оправяш кариерата,да са ти пълни нуждите и да не падат...такива неща.

Дълго стана,но се надявам да се разбира :)

Леко ми е мъгла, но ще се справя. Само неясното тук беше как жена ще предлага на мъжа, защото аз играя с жена, а не с мъж, но както и да е.... Утре ще вида как, но дано да се получи без кодове, че с тия кодове ми е безинтересно. Мерси все пак за отделеното време и дано да се получи. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение дали е жена или мъж..всички могат да предлагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като натиснеш на другия сим,за да избереш някакво действия трябва да има в раздел романтика нещо от рода да предложи годеж.Често съм виждала в другия раздел опции-френдли да има опцийка да му предложиш да живее при теб.Нещо move in беше...не помня вече.

Когато предложиш годеж все още не живее при теб,а трябва да има сватба.Мисля,ме има два варианта,но може малко да се обърквам със Симс Средновековие.Играя сумати симсове и ми се объркват в главата всички опции.

Та мисля,че единия вариант е да направиш парти за сватбата-по телефона избираш да направиш парти и има две опции..у вас ики на обществено място.Аз си избирам в нас,защото ми е по-лесно и да си украсявам в градината.Та избираш wedding party,даваш в колко часа да ти е тържеството,какъв да е дреа кода и отстрани избираш гостите.

Има малък недостатък-трябва са поканиш и другия младоженец/младоженка.Ако не си направиш труда да го поканиш-в панелчето за партито или по телефона просто да я извикаш-няма да дойде автоматично на сватбата ви.

Викаш го...докато трае сватбата цъкаш на другия и му даваш.да се оженят,те си разменят пръстените и готово.

Другия вариант е без тържество,а да се оженят насаме.След като са сгодени трябва да се появи такава опция.

Може и с код да го направиш.Пишеш в полето за кодове-testingcheatsenabled true и тогава ти се появяват нови опции.Натискаш едновременно шифт и мишката в/у някой сим и може да си избираш различни опции-да го оправиш в панела за създаване на симове(ако не ти харесва носа му или,че е мърльо),да му е рождения ден и след малко пораства...имаше и някакви други,но има опция да го прибавиш към активното ти семейство.Така си живее при теб.

С този код като натискаш шифт и мишката в/у пощенската кутия на къщата ти(едновременно) също се появяват опции...да познаваш всички в града,автоматично да имаш приятели,да си оправяш кариерата,да са ти пълни нуждите и да не падат...такива неща.

Дълго стана,но се надявам да се разбира :)

Значи без код не ми излиза да се премести или да му предложа да се оженим. Нито на frendly нито на romantic. Написах кода, но и там нищо не стана, т.е не излязоха командите да се оженим и да се премести при мен да живее ... Моля те кажи какво да направя сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато напишеш кода хващаш шифт на клавиатурата ти и едновременно.с това натискаш на мъжа(на сима,който не живее при теб).Излизат ти опции и някъде отляво трябва да има нещо от рода да го прибавиш към активното семейство.Не помня много,но със сигурност в част от написаното има "active family".Чуждия сим автоматично ти става от семейството и можеш да играеш с него,но НЕ са женени.Просто сякаш се е преместил при теб. За нормална женитба трябва да са много влюбени.И като натиснеш на другия сим или някъде из първоначалните опции,или в раздел романтика има "propose" нещо си...Но трябва да са доста влюбени...и като цяло да си се срещат от известно време.Те и.секс няма да искат да правят ако не са достатъчно влюбени.

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодове

За да отворите полето за писане ,натиснете Ctrl+Shift+B eдновременно.

Sims3 кодове:

1) kaching - Увеличава семейните приходи с 1000§

2) motherlode - Добавя 50 000§ към домакинството

3) moveobjects on/off- Може да поставяте предметите навсякъде, дори и симовете

4) constrainFloorElevation true/false - Използвайте false, за да повдигате или понижавате пода заедно с предметите върху него

5) testingCheatsEnable true/false - Използвайте true и след клик върху пощенската кутия, ще ви се появят много опции- смяна на професията, промяна на нуждите и др.

6) hideHeadlineEffects on/off - Показва/скрива балончетата с мисли

7) unlockOutfits on/off - Използва се в CAS-а - Отключва дрехите от професиите

Ето малко полезни кодове , но НЕ ГИ използвайте за забавление!

На мен не ми дава дрехите от професиите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато напишеш кода хващаш шифт на клавиатурата ти и едновременно.с това натискаш на мъжа(на сима,който не живее при теб).Излизат ти опции и някъде отляво трябва да има нещо от рода да го прибавиш към активното семейство.Не помня много,но със сигурност в част от написаното има "active family".Чуждия сим автоматично ти става от семейството и можеш да играеш с него,но НЕ са женени.Просто сякаш се е преместил при теб.

За нормална женитба трябва да са много влюбени.И като натиснеш на другия сим или някъде из първоначалните опции,или в раздел романтика има "propose" нещо си...Но трябва да са доста влюбени...и като цяло да си се срещат от известно време.Те и.секс няма да искат да правят ако не са достатъчно влюбени.

Почнах да играя "Late Night", но щом детето стане голямо пак ще му намеря приятелка (сега го играя мъжко :D) и ще пробвам с кода, но когато и тогава не стане не знам какво да направя.. :) Да се надяваме, че всичко ще мине гладко... Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ви задам един въпрос:един ден влязох в the sims 3 и започнах да създавам симове.Те имаха нови опции:да ги окосмяваш, да им прави татуси, да им правиш големината на бюста, да им определяш зодията и т.н.Сега като си влизам, колкото и да искам не мога да създавам такива симове. :( Ще сйм много благодарна на този, който ми каже как да си върна тази опция.Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) и аз както и повечето в тази тема имаме проблем при "the Sims 3" > такаа : понеже на мен не ми се занимава с инсталацията на играта отидох при комп. техник да ми я инсталне.. ок първият ден всчко беше супер играта тръгна ..играх, играх и реших да си лягам сейвах всичко и излязох. На др ден влизам да играя при пускането на игата ми излиза, че трябва да има диск, който аз нямам..та въпросът ми беше трябва ли да купувам диска и ако Да как да разбера че е оригинален..?Благодаря предварително :)

Редактирано от alexisWay (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да се сложи 2 мода на Симс 3 примерно : Pets и ShowTime едновременно ?

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр хора истеглих си the sims 3 generation , инсталирах го както трябва , но когато пусна играта и като тръгва да зарежда изключва и ми изписва това Unable to start game Service initialization failed (0x024e424f) ... pls кажете какво трябва да се направи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...