Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Remix1912

The Sims 3 - информация, мнения, въпроси

Препоръчан отговор

Казаха ми, че симс-са била момичешка игра :shock11: вярно ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ !!! Имам симс 3 и няколко допълнениу инсталирах , играта върви перфектно , но , по-късно си изтеглих др допълнение и не можах да го го инсталим , но после го опрайх инсталнах го но трябваше да деинсталирам другите допълнениня и в момента като искам да си инсталирам др допълнение играта не тръгва ( но съм я инсталирала ) само дето кат натисна play не тръгва ... Защо ? Някой ако знае как да го оправя да каже !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ !!! Имам симс 3 и няколко допълнениу инсталирах , играта върви перфектно , но , по-късно си изтеглих др допълнение и не можах да го го инсталим , но после го опрайх инсталнах го но трябваше да деинсталирам другите допълнениня и в момента като искам да си инсталирам др допълнение играта не тръгва ( но съм я инсталирала ) само дето кат натисна play не тръгва ... Защо ? Някой ако знае как да го оправя да каже !

Преинсталирай и се убеди, че крака е правилно сложен! Преди инсталация изключи анти-вирусната и така ще стане. Поне при мен така се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да попитам тази игра само момичета ли я играят ? Питам, защото така ми каза един геймар  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скъпи хора. Понеже съм запален фен на Сими 2 и 3 и нищо не разбирам от параметри, видеокарти и подобни неща искам да ви попитам нещо. Дали този лаптоп (или поне видео картата) става за Симс 3. Преди съм я играла при приятели и ми стана много интересна. Аз не го искам за игри, а само за Симс. Питах продавач-консултанта дали той е подходящ за играта и той ми отговори с "ДА". После пък видях, че 2,30 е по-малко от 2,7 GHz.  Вече не знам става ли, не става ли ... Ще съм ви благодарна ако получа отговора си! :)))))

Линк- http://pcstore.bg/laptopi/LENOVO-9/Lenovo-B590-59-362000-6GB-5478

Ако може да попитам тази игра само момичета ли я играят ? Питам, защото така ми каза един геймар  :D

Ами не. Който я харесва (независимо дали е момче или момиче) може да я играе неограничено. ;д : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам 1 въпрос. Инсталирах оригиналния Sims 3 и един експанжън. Сега, ако инсталирам нов, ще се запазят ли нещата от предния? Смисъл има ли начин да инсталирам нови експанжъни и всички неща от старите да се запазят? Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам 1 въпрос. Инсталирах оригиналния Sims 3 и един експанжън. Сега, ако инсталирам нов, ще се запазят ли нещата от предния? Смисъл има ли начин да инсталирам нови експанжъни и всички неща от старите да се запазят? Благодаря предварително! :)

Мда... Това е все едно като при Симс 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скъпи хора. Понеже съм запален фен на Сими 2 и 3 и нищо не разбирам от параметри, видеокарти и подобни неща искам да ви попитам нещо. Дали този лаптоп (или поне видео картата) става за Симс 3. Преди съм я играла при приятели и ми стана много интересна. Аз не го искам за игри, а само за Симс. Питах продавач-консултанта дали той е подходящ за играта и той ми отговори с "ДА". После пък видях, че 2,30 е по-малко от 2,7 GHz.  Вече не знам става ли, не става ли ... Ще съм ви благодарна ако получа отговора си! :)))))

Поне и аз да помогна :D  http://systemrequirementslab.com/cyri Влизаш тук, ако нямаш Java инсталираш я и след това търсиш Sims 3 и ще разбереш дали става.(ако в момента си с този лаптоп). По моя преценка става :)

Редактирано от neo97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако видиеото има PixelShader 3.0 играта ще върви перфектно на лаптопа.. До колкото се отнася за сайта http://systemrequirementslab.com/cyri

не го използвай, защото е пълна тъпотия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви за отговорите. А относно до лаптопа-не, нямам го. Питах, за да знам дали да си го купувам. Играта сега ми върви на стария комп. Преинсталираха ми го и му сложиха нов процесор, защото стария беше пълен стар буклук.  :D  Сега си я джиткам перфектно ! :):whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнее, не може. :- ) Но мисля, че когато инсталираш играта имаше на руски език ако ще ти е по-удобно  :D  На мен лично на английски ми е страшно лесно, отколкото на руски, въпреки че той е близък до българския.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кратно - има нещо вярно. Както винаги много гледни точни, много предразсъдъци, много стереотипи, но ако трябва да ставаме комерсиални и ако трябва да дефинираме кои са по-женските игри - The Sims серията тотално доминира там. Най-обективната гледна точка, както винаги е невробиологичната. Преди години бях чел някъде статия за изследване върху експериментална група от двата пола относно различната активност на центровете във всяка хемисфера и имаше нещо от типа, че момичетата/жените са много по-податливи към игри, в които се развива или строи нещо. Комерсиален пример са MMORPG'та като WOW или в случая Sims. The Sims също засяга един по-специфичен начин на междуличностни отношения (интриги, любови, романи, работи), които винаги са били голяма част от женската същност (тук леко се изхвърлих). За мъжете се казваше, че покрай преобладаващото логическо мислене и предимно активни центрове в лявата хемисфера, те предпочитат повече игри в които да се съревновават, стратегии и прочие. Нещо което не ти дава напълно спокойна среда в която само да твориш. Та правилната дефиниция е, че The Sims серията е предразположена към женско ориентирано съзнание. А това не са само биологичните жени. Покрай концепцията за Анима и Анимус ясно се дефинира съвкупността на двете форми, като явно преобладаващата Анима ще предразположи личността (било то и мъж) да харесва такъв тип игри. Като цяло мъж с преобладаваща Анима го наричат с една дума от три букви, започваща с 'Г', така че, за мен това обяснява защо е предефинирано, че The Sims е момичешка игра. И накрая - може да играеш каквото си искаш, стига да ти харесва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели искам да попитам нещо. Инсталирах си The sims Medieval и има няколко пароли който действам в играта, но попаднах на един руски сайт  http://simsmedieval.ru/kod.html - тук са дали и други пароли,но я нямам тази папка GameData и другите след нея нито файла Commands.ini . Може ли някой да ми каже дали има друг начин да активирам тези пароли.  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам симс 3 и допълнението сезони , какво друго трябва да имам за да мога да си инсталирам симове . Защото сега каато инсталирам , включва играта и като пусна creative sims  тръгва да зарежда обаче си седи така и не ми го пуска и трябва да изключвам компа .. Ще  съм благодарна ако може да ми помогнете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От няколко дни играя играта и когато си направя къща и си нанеса хора там преди да изляза винаги натискам save.
А когато отново вляза в играта хората и къщата ми ги няма.Не мога да разбера защо става така.. Аз ли бъркам нещо или не съм инсталирала играта правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Като заговорихме за The Sims аз имам един въпрос!!!

играя играта от три годишна!

Старият ми компюарът се счупи и сега имам нов на който се опитвам да инсталирам The Sims 3!!! Нооо без резултат!!! Имам Daemon Touls на компютарът,но не става нищооо!!! Имам добавката с дом. любимци!Въпросът ми е трябва ли да имам просто Симс на комп. За да мога да си инсталирам играта???

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , симсовете ми се ожениха обаче не могат да имат деца , нямам идея защо , също така и не стареят някой идеи защо? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.04.2017 г. в 19:11, Кристин Д. написа:

Здравейте!

Като заговорихме за The Sims аз имам един въпрос!!!

играя играта от три годишна!

Старият ми компюарът се счупи и сега имам нов на който се опитвам да инсталирам The Sims 3!!! Нооо без резултат!!! Имам Daemon Touls на компютарът,но не става нищооо!!! Имам добавката с дом. любимци!Въпросът ми е трябва ли да имам просто Симс на комп. За да мога да си инсталирам играта???

Благодаря предварително!!!

С каква операционна система си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...