Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нека Споделим : Л Ю Б О В

Препоръчан отговор

От 18.01.2008 г.

Кой ни кара да се усмихваме, кой ни кара да се смеем, понякога да плачем , кой е до нас във важните моменти, кой ни кара ОБИЧАМЕ Нека да се похвалим с този "някой", или "някоя" ;) нека покажем че можем да обичаме, а да не крием чуствата си. Призовавам всеки който е влюбен да каже, защото любовта е най-силното усещане което може да разтърси човека. Нека споделяме обичаме, и бъдем щастливи! Пишете споделяйте кой кого, и след това покажете на любимия човек това което сте написали, ще бъде приятно изненадан както аз изненадах моя. :angry: Лесно, притно и ... е не вкусно, но романтично. ;)

ОТ 13.01.2009г. в 23:54ч

ОБИЧАМММ ТЕ!!!!! :) ...искам и да се поваля на всички колко си обичам този специялен човек!

Нека всеки който се чуства влюбен, да се отбележи в тази тема.... Нека изразяваме чуствата си, бъдем импулсивни!

Редактирано от s0me (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Понякога не пускаме болката от нас да си отиде поддържаме в нас жива някаква изгубена мечта и продължаваме, лутайки се в "истина" горчива че с болката ще си отиде Любовта! Живееме обаче в митове и в з

Аз пък не мисля, че има смисъл да се обясняваш на когото и да било. Тук е пълно с криви кюнци и стари печки, ама да не ти пука. Казвай на когото искаш, каквото искаш и където искаш. Особено това, коет

Ами то няма никакво име дори "Обичам те" и толкоз. Кой кого обича, някой разбра ли нещо? Като иска толкова да се разбере че някой обича някой да каже име... снимка да сложи иначе какъв е смисъла?

Искам да кажа как и тая тема е за катинар :blink:

и защо?!?!?! Няа ли романтика, толкова ли сме станали "сиви" и скучни.... ?!?!?!? идеятае тук всеки да може да излее чуствата си да бъде импулсивен?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и защо?!?!?! Няа ли романтика, толкова ли сме станали "сиви" и скучни.... ?!?!?!? идеятае тук всеки да може да излее чуствата си да бъде импулсивен?!

A нужно ли е да се изливат по този начин?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото форума не е трибуна за любовни словоизлияния, мисля :rolleyes:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОБИЧАМММ ТЕ!!!!! :P ...искам и да се поваля на всички колко си обичам този специялен човек!

Нека всеки който се чуства влюбен, да се отбележи в тази тема.... Нека изразяваме чуствата си, бъдем импулсивни!

Че като толкова много го обичаш кажи го на него а не по форуми Публикувано изображение:blink:

послепис: Има и предаване по БТВ "море от любов"...

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали темата се казва ИСПОВЕДИ

нека да си се исповеда

какво ви пречи на вас

недеи чети тогава

Ами то няма никакво име дори "Обичам те" и толкоз. Кой кого обича, някой разбра ли нещо? :) Като иска толкова да се разбере че някой обича някой да каже име... снимка да сложи иначе какъв е смисъла? Публикувано изображение

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екстра си е темицата Публикувано изображение

Ники обичкам те, миличко... и татко ти също Публикувано изображение

e, ама вий съ оляхте Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще си признавате като мен, признавайте! Иначе... къш оттук Публикувано изображение

Обичам България,пицата на мама,пиле на грил с пържени картофки...и някои хора Публикувано изображение Те си знаят кои са :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам България,пицата на мама,пиле на грил с пържени картофки...и някои хора Публикувано изображение Те си знаят кои са :)

И аз без пилето Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че като толкова много го обичаш кажи го на него а не по форуми Публикувано изображение:)

послепис: Има и предаване по БТВ "море от любов"...

Когато го казваш е едно, но когато се стараше да го покажеш по някакъв неординарен начин е доста по-интересно и приятно, очвидно не си се влюбвал, а ако си се то е било в някоя кръчма за една вечер, дано греша. Но ако не, надявам се да се замислиш над мирогледа си и да започнеш да оценяваш малките жестове. Защо точно в този форум писах, писах защото има смисъл, и то доста голям, причина няма да пояснявам , и не мисля че това е задължително. Да има море от любов, а тук е по-голямо безкрайно пространство на любов. :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве оставете ги децата , обичали се , еми нека се обичат пък лошо няма. След 5 години ако си прочете пак темата ще си каже "аз вярно може ли да съм била толкова заблудена"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве оставете ги децата , обичали се , еми нека се обичат пък лошо няма. След 5 години ако си прочете пак темата ще си каже "аз вярно може ли да съм била толкова заблудена"

Заблудата моменто е приятна. Значи е детско да изразяваш чуствато си, по твоята логика всички творци който са изразявали любовта си, чрез излиянията им в творчество са постъпвали детски?! Една от най-красивите мелодий "към Елиза" на Бетховен е детско творчество, обзело цял свят , и няма човек който да не я знае?

Човек ако се замисли в детските постъпи има чистота и благоденствие. Те са импулсивни, без лош замисъл. Сега да бях някой бот пускащ реклами , добре разбирам, но това чре споделям че обичам някой, не мисля че е причина за упрек. Замислете се кака пропускате ценните моменти, момента в който може да се появи една случайна усмивка, спонтана целъувка, или просто да напишеш на любимия човек "ОБИЧАМ ТЕ" . Точно защото не го правим ежедневието ни става сиво и скучно, нека го разнообразяване, да не се вкарваме в рамки!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заблудата моменто е приятна. Значи е детско да изразяваш чуствато си, по твоята логика всички творци който са изразявали любовта си, чрез излиянията им в творчество са постъпвали детски?! Една от най-красивите мелодий "към Елиза" на Бетховен е детско творчество, обзело цял свят , и няма човек който да не я знае?

Човек ако се замисли в детските постъпи има чистота и благоденствие. Те са импулсивни, без лош замисъл. Сега да бях някой бот пускащ реклами , добре разбирам, но това чре споделям че обичам някой, не мисля че е причина за упрек. Замислете се кака пропускате ценните моменти, момента в който може да се появи една случайна усмивка, спонтана целъувка, или просто да напишеш на любимия човек "ОБИЧАМ ТЕ" . Точно защото не го правим ежедневието ни става сиво и скучно, нека го разнообразяване, да не се вкарваме в рамки!

май не се разбрахме , може да е от разлика в поколенията, ами аз не те упреквам пускай си теми и изразявай чувствата си, ама не ги вземай толкова на дълбоко тия чувства че утре да не ми ревеш и да пускаш теми аз толкова да го обичах пък той с най добрата ми приятелка да вземе да свърши работата.

сега аналогичния отговор

кой моя ли а той изобщо не я понася ....

и ми разправя че съм единствената бла ... а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има случай в който ставаш "единствената" . А никой не знае кога е той, така че всеки път трябва да е едибствения.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато го казваш е едно, но когато се стараше да го покажеш по някакъв неординарен начин е доста по-интересно и приятно, очвидно не си се влюбвал, а ако си се то е било в някоя кръчма за една вечер, дано греша. Но ако не, надявам се да се замислиш над мирогледа си и да започнеш да оценяваш малките жестове. Защо точно в този форум писах, писах защото има смисъл, и то доста голям, причина няма да пояснявам , и не мисля че това е задължително. Да има море от любов, а тук е по-голямо безкрайно пространство на любов. :yanim:

Аз пък не мисля, че има смисъл да се обясняваш на когото и да било. Тук е пълно с криви кюнци и стари печки, ама да не ти пука. Казвай на когото искаш, каквото искаш и където искаш. Особено това, което ти е на сърцето. Винаги ще има някой неразбрал, повече разбирачи и най-вече хора, които ще ти/ви завиждат.

Ама да не ти пука.

Обичайте се и смело напред. Публикувано изображение

пп. Да не говорим, че това е една от двете най-смислени теми в тоя раздел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да призная пред всички нещо..

Не мога повече да го крия. Казвам го пред вас и пред себе си

-Обичам, се, толкова много се обичам, чак до полуда. Не мога да живея без себе си. Господи, най-много на тоя свят обичам себе си :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване