Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Замръзване на системата след логване

Препоръчан отговор

Здравейте.

Снощи ми се намаза Windows-а много гадно. Може би заради Skype 4 Beta 3 а може и заради друго нещо. Ето в какво се състои проблема ми инсталирах си Skype 4 Beta 3 и всичко си работеше нормално гася си компютъра, пускам го днес и какво да видя windows-а си зарежда, пиша си паролата логвам си се, появява ми се десктопа но без икони и до там. Като кликна с мишката в taskbar-а той изчезва става една линия все едно на приложение което не отговаря, Ctrl+Alt+Del неработят, въобще нищо не тръгва и няма как да спра РС-то освен с "бушон бут". Влезнах в Safe Mode положението е същото sad.gif Сега влезнах с Administrator акаунта на windows-а всичко си работи, де инсталирах скайпа и пробвах пак да се логна с моя акаунт но нищо пак същата работа. Създадох друг потребителски акаунт с него нещата си работят. Някой има ли представа как да си реша проблема или поне как да си ипмопрта старите неща от стария акаунт, защото за експорта знам как става но за импорта не.

Предварително благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е проблема?Копираш от мои документи от стария акаунт,нещата при програм файловете са си там,и триеш акаунта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ще ми се запазят ли настройки на програми и т.н. Защото в браузъра имам към 1000 отметки, в скайпа историята също ми е много важна и т.н. Защото в My Documents не виждам нищо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така ще ми се запазят ли настройки на програми и т.н. Защото в браузъра имам към 1000 отметки, в скайпа историята също ми е много важна и т.н. Защото в My Documents не виждам нищо?

Щом си успял да стигнеш до браузъра има вмъкни и изпрати отметките.Испрати ги някаде в ком където знаеш и после след преинсталацията си ги приложи.Ако беше споменал с кой браузър си щях да ти направя screenshot за да видиш как става ако само това е проблема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм стигнал до никъде. Системата си е за виснала искам просто като си я пусна било с нов акаунт било с ремонт на стария нещата да заработят иначе аз знам как става експорта/импорта от браузъра и т.н. Сега искам да се запазят нещата просто с копиране на правилните неща, защото с проблемния акаунт нищо не мога да стартирам и нищо не работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което предлага Miro-Ispania, ще свърши рабта, но само ако си логнат с нужния юзър. Настройките, историята и отметките на Administrator няма да са същите. За да копираш Favourites на IE отиваш в <drive>:\Documents and Settings\<user>\Favorites, за Firefox - <drive>:\Documents and Settings\<user>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles, за Opera - <drive>:\Documents and Settings\ <user>\Application Data\Opera\Opera\profile, за Skype погледни отново в <drive>:\Documents and Settings\<user>\Application Data\Skype - не помня точно как се казва папката, защото ползвам Portable версията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване