Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кои са най-добрите игри за X-Box 360?!

Препоръчан отговор

Искам да се допитам до вас и по-точно до геймъри, които знаят от личен опит кои са най-добрите игри за X-Box 360?

Препопъчайте ми най-доброто моля :)! Искам също да ви попитам за добри VERSUS игри, в които се размазват двама на ринг :)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че за XBox360 всички игри са добри biggrin.gif Която и да вземеш, няма да съжаляваш!

Street Fighter IV излиза скоро за XBox360, така че можеш да я изчакаш нея :) Ако си фен на old-school VS игри ще ти хареса...

За други VS за XBox360 не съм чувал, този жанр вече не от най-модерните май :) А и те не изискват някаква супер графика, така че можеш да ги играеш спокойно и на PS2.

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че за XBox360 всички игри са добри biggrin.gif Която и да вземеш, няма да съжаляваш!

Street Fighter IV излиза скоро за XBox360, така че можеш да я изчакаш нея :baby: Ако си фен на old-school VS игри ще ти хареса...

За други VS за XBox360 не съм чувал, този жанр вече не от най-модерните май :baby: А и те не изискват някаква супер графика, така че можеш да ги играеш спокойно и на PS2.

Всичко екстра, но и DAO е много добра игра за x-box360, за какво говориш за PS2 при положение, че имам най-добрата машина и най-новата, няма връзка и място за сравнение между PS i X-Box 360... X-box-a мачка! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е там мисълта... За PS2 има много повече игри, отколкото за XBox360. За XBox360 излизат next-gen игри, тоест много рядко ще виждаш биткаджийски заглавия за Xbox360.

Сега се сетих за любимото ми биткаджийско заглавие, което излиза за XBox360 и PS3 ексклузивно - Tekken 6 :baby:

Аре да ти е честита конзолата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя Fable II и много й се кефя.. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавията са адски много така че няма да изброявам,само мога да ти кажа за versus изиграй Virtua Fighter 5 и Soul Calibur 4.

Немога да ти опиша със думи,трябва да се види.

post-30218-1232109871_thumb.jpg

post-30218-1232109888_thumb.jpg

post-30218-1232109897_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То тази тема е малко все едно да кажеш кои са най-добрите игри за PC и т.н. но ето три примерни класации за Xbox 360 :

Top Ten Best Xbox 360 Games

Best Xbox 360 games - CNET Reviews

The 32 Best Xbox 360 Games [Xbox 360]

Не виждам какво повече има да се коментира ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То тази тема е малко все едно да кажеш кои са най-добрите игри за PC и т.н. но ето три примерни класации за Xbox 360 :

Top Ten Best Xbox 360 Games

Best Xbox 360 games - CNET Reviews

The 32 Best Xbox 360 Games [Xbox 360]

Не виждам какво повече има да се коментира ..

Правилно FEarBG ! Темата се затваря , ако някой иска да добави нещо да ми пише на ЛС да я отворя !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване