Премини към съдържанието
popoiop

затваря ми папки с филми

Препоръчан отговор

Имам проблем, ще пробвам да обясня, че не съм наясно с терминологията. Отварям филмова папка и ми се появява уиндоуското писмо че има проблем и трябва да се затвори давам да не изпраща писмо и ми затваря изцяло папката с филма. Това го прави и с папки на дискове, записвани преди години. Сега открих един филм незнайно как попаднал при свалянето в Моите картини и не ми дава да го изтрия, а като отворя дир. моите картини пак получавам същото предупреждение и пак затваря моите картини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шот е снимка на дисплея, нали? Като снимам с копчето принт скриин и отивам в пеинт там давам пеист и трабва да запиша, но единия филм е в моите к. не ми дава да запиша направо итрива целия екран остава само скриинсеивъра после реди старт линията отворени и-нет прозорци и т. н.т. а папката с филма затваря днес дадох сенд и пак ми цъкна всичко. пуснах 3 програми за сканиране доктор уеб, мултивирус клиинър и малуеър байтс. Последната снощи изтри доста неща, но оттогава рестартирах и после сканирах с другите две.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се надяваме че някой е разбрал проблема на потребителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото успях да резбера проблема при влизане в папка в която има видео файл, ти излиза прозореца че windows explorer трябва да се рестартира. Навремето имах такива проблеми и те бяха приинени от кодексите които бях инсталирал. Мисля че бяха ACE Mega codecs или подобни. Съветвам те да деинсталираш кодексите с които си в момента и да сложиш други. Дано това реши проблема ти :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е единият проблем. Появява се след като затворя прозорец в интернет

Това ми се появява след като отворя папка с филм и когато дам don`t send затваря папката и изчиства всичко от екрана.

Мога да понеса малко смях за моя сметка стига да получа и някакви съвети.

1.bmp

5.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, след като влезеш в папка в която има филм или друг видеофайл, ти изкарва тия съобщения. А по-точно проблема е, че не можеш да гледаш филмите ли? Защо не пробваш да ги заредиш през самия плеър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре де, след като влезеш в папка в която има филм или друг видеофайл, ти изкарва тия съобщения. А по-точно проблема е, че не можеш да гледаш филмите ли? Защо не пробваш да ги заредиш през самия плеър?

ohmy.gif На теб ако ти се развали ключалката на входната врата,през терасата ли ще се прибираш... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

popoiop, имаш проблеми с Windows Explorer, Internet Explorer, чистил си "доста неща" с Malwarebytes' ... Мисля, че ти е време за преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
popoiop, имаш проблеми с Windows Explorer, Internet Explorer, чистил си "доста неща" с Malwarebytes' ... Мисля, че ти е време за преинсталация.

И аз мисля, че реинстала е задължителен. Отнема 2 часа с инсталирането на драйвъри, кодеци, и програми и е хубаво винаги да се качват изпитани програми, драйвъри, кодеци и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за линковете, чета всичко. Изгледа на папките пречи, когато го смених мога да вляза в папката с филма без да ме изхвърли, но когато цъкна веднъж на филмовия файл пак същото може би защото трябва да покаже картина в лявото поле.

А за това съобщение след като затворя прозореца на интернет експл. какво ще кажете.

Не знам как се преинсталира, ще пробвам и с кодеците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с филмите е решен, надявам се след като смених кодеците точно както ме посъветвахте.

Сега обаче ми се яви друг проблем, започват да се отварят много интернет страници за секунди, едва успях да ги затворя с "затвори групата" и с трите копчета алт, контрол, дел. Това и онзи надпис, който се намира на първия прикачен файл са ми проблемите.

Много ще съм благодарна ако пак ми обърнете внимание и ми дадете ценни съвети.

Редактирано от popoiop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кофти тръпка...... може би найстина трябва да прейнсталираш уиндоуса си . :angry: За друго решение неможе да се мисли... нямам идея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=925119

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=826461

Не мисля че се налага преинстал засега ;)

Редактирано от sokoban (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема с филмите е решен, надявам се след като смених кодеците точно както ме посъветвахте.

Сега обаче ми се яви друг проблем, започват да се отварят много интернет страници за секунди, едва успях да ги затворя с "затвори групата" и с трите копчета алт, контрол, дел. Това и онзи надпис, който се намира на първия прикачен файл са ми проблемите.

Много ще съм благодарна ако пак ми обърнете внимание и ми дадете ценни съвети.

С коя версия на Internet Explorer си и на всички сайтове ли ти прави тези проблеми ?

Пробвай да го поправиш (ако си с версия 6)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=466572

След това е добре да инсталираш последната версия на браузъра, която макар и по-тежичка е малко по-стабилна и сигурна.

Естествено, използването на алтернативен браузър е за предпочитане, но навика е лошо нещо.

Така, че ако си си свикнала с него пробвай да го обновиш до последната стабилна версия (изключвам БЕТАТА - версия 8):

Internet Explorer 7.0.5730.13

+ някои настройки, които могат да се нашравят за него:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...st&p=714450 (малко са остаряли и скоро, ще гледам да го актуализирам)...

Инсталирай всички актуализации за него от сайта на Microsoft...

За капак провери за гадинки с програмата от подписа ми, като преди да сканираш с нея и обновиш дефинициите. Копирай съдържанието на лога в следващия си пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.