Remix1912

Черен екран след зареждане на Windows?

19 мнения в тази тема

Така смениха ми дъното,защото старото беше дефектно единия РАМ слот.Това е сащото ECS GeForce 7050M-M,но Rev.A2 и биоса е от 8.12.2008,сложих още 2Gb RAM Elixir 800Мхз.Проблемът е че не всеки път,но понякога след рестартирване или при стартиране на Windows(след смяна на дъното)с след като ми показва онова със зареждане на OC ми дава черен екран и.....нищо.Това софтуерен проблем ли е и ако се преинсталне Windows ще се оправи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така смениха ми дъното,защото старото беше дефектно единия РАМ слот.Това е сащото ECS GeForce 7050M-M,но Rev.A2 и биоса е от 8.12.2008,сложих още 2Gb RAM Elixir 800Мхз.Проблемът е че не всеки път,но понякога след рестартирване или при стартиране на Windows(след смяна на дъното)с след като ми показва онова със зареждане на OC ми дава черен екран и.....нищо.Това софтуерен проблем ли е и ако се преинсталне Windows ще се оправи ли?

A какъв е Windows-а ? Някакъв саморъчно слгобяван ли е, или оригинален ?

Тестван ли е за вируси ?

Когато успее да зареди има ли някакви грешки в лога ?

В Safe Mode същото ли е ?

А при липса на интернет връзка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A какъв е Windows-а ? Някакъв саморъчно слгобяван ли е, или оригинален ?

Тестван ли е за вируси ?

Когато успее да зареди има ли някакви грешки в лога ?

В Safe Mode същото ли е ?

А при липса на интернет връзка ?

Оригинален от черния пазар,не е самоделка със всички ъпдейти и активиран.

Няма вируси.

Не.

Още не съм пробвал.

Още не съм пробвал.

Не ме претиснява да го преинсталирам,но възможно ли е проблема да е от хардуерен аспект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оригинален от черния пазар,не е самоделка със всички ъпдейти и активиран.

Няма вируси.

Не.

Още не съм пробвал.

Още не съм пробвал.

Не ме претиснява да го преинсталирам,но възможно ли е проблема да е от хардуерен аспект.

Според ме не възможно.

Пробвай да махнеш новата памет и виж как ще е без нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сега проблема отмина и съм с двете платки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сега проблема отмина и съм с двете платки.

и аз имам сега същия проблем моя изобщо не се вижда седи си черен екран , вуиндовса се пуска наи нормално излиза си всичко и точно когато триабва да изпише векломе и прияяяс черен екран това технически проблем ли е или нещо от настроките , давам Save mode и пак същата работа :wub::) Редактирано от Yuli Arkadievv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и аз имам сега същия проблем моя изобщо не се вижда седи си черен екран , вуиндовса се пуска наи нормално излиза си всичко и точно когато триабва да изпише векломе и прияяяс черен екран това технически проблем ли е или нещо от настроките , давам Save mode и пак същата работа :wub::)

Пробвай друг монитор и кажи има ли го проблема ?
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай друг монитор и кажи има ли го проблема ?

сега пробвах друг същия проблем си стои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен се получи нещо подобно след ъпдейт на ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сега пробвах друг същия проблем си стои

При мен се получи нещо подобно след ъпдейт на ОС

а после как го оправи ? Редактирано от Yuli Arkadievv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а после как го оправи ?

Преинсталирах го. Т.е. няколко, които бяха в мрежа(не всички).

Тогава бяха с прясно инсталиран уиндоус и ми се струва, че след един секюрити ъпдейт стана всичко, черен екран и курсура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че случая е точно такъв като в линка който пуснах горе. Четете малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преинсталирах го. Т.е. няколко, които бяха в мрежа(не всички).

Тогава бяха с прясно инсталиран уиндоус и ми се струва, че след един секюрити ъпдейт стана всичко, черен екран и курсура.

Повечето видео монитори имат определен диапазон на разделителната способност, която могат да показват. Ако зададете стойност извън този диапазон, може мониторът да показва неправилно образа или изобщо да не го показва. Обикновено, когато променяте разделителната способност, Windows ще почака малко, за да потвърдите, че искате да запазите разделителната способност. Ако не потвърдите, Windows ще промени разделителната способност обратно на предишната й стойност. Обаче ако случайно я потвърдите, а мониторът не може да покаже новата разделителна способност, ще трябва да рестартирате Windows в "Безопасен режим" и да възстановите разделителната способност до тази, която може да се показва от монитора e ето това сан направил и сега за това имам черен екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля, че случая е точно такъв като в линка който пуснах горе. Четете малко.

Май не сме разбрали ;D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май не сме разбрали ;D

маи да , можеш ли да ми кажеш на мястото на гефорсе 6610хл да сложа гефорце 6800 ? ето малко инфо „„„

Prozessor Pentium 4 mit 3,4 GHz, Hyper-Threading, 800 MHz Front-Side-Bustakt

Arbeitsspeicher 512 MByte DDR2-RAM (ein Modul)

Grafikkarte GeForce 6610 XL, 128 MByte DDR3-RAM (Takt Chip/Speicher: 400/800 MHz)

Festplatte 250 GByte S-ATA, 8 MByte Cache, 7.200 U/Min. von Western Digital

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Темата е стара,но и при мен се получи подобен проблем,като при автора. Зарежда до логото,а след това черен екран,без курсор - нищо. В сейф мод си работи без проблем. Възстанових системата към по-ранен момент,оправи се за няколко дни и пак се повтори проблема. Сканирах с awast и Malwarebytes Anti-Malware - нищо не показа. Windows HP - SP3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитай се да преинсталираш видео драйвъра .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И това направих,бях забравила - нямаше ефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение