Премини към съдържанието
maniaka06

Компютърът не се включва

Препоръчан отговор

Здравейте.

Заглавието не е много точно, но и аз не знам как да опиша проблема. След като си пусна компютъра се показва екрана с конфигурацията, после започва да зарежда Windows-а

и изведнъж картината изчезва! Чува се началния сигнал на Windows, бипкането на Skype, което означава, че всичко е точно, НО няма картина. Лампичката на монитора свети в зелено, а всъщност образ липсва. Откъде идва този гаден проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телевизора закачен ли е ?

размествани ли са кабели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш компа и помпиш F8, излиза черен екран с бели букви*, избираш VGA Mode, зарежда бозата и си оправяш резолюцията на колкото там ти поддържа монитора.

*в зависимост от дъното ти има вероятност първо да изкочи boot menu, ако да, то избираш да бутне от твърдия диск и продължаваш да натискаш F8.

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пускаш компа и помпиш F8, излиза черен екран с бели букви*, избираш VGA Mode, зарежда бозата и си оправяш резолюцията на колкото там ти поддържа монитора.

*в зависимост от дъното ти има вероятност първо да изкочи boot menu, ако да, то избираш да бутне от твърдия диск и продължаваш да натискаш F8.

Пускам комютъра влизам в VGA Mode но не ми излиза никва резолюция пробвах го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като избереш режима в БИОС F10 Y Enter и го оставяш дя се зареди бозата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пускам комютъра влизам в VGA Mode но не ми излиза никва резолюция пробвах го.

влизаш на разширени и там на видео адаптер има едно бутонче избираш си резолюция

ок ок и рестарт не от бутона RESET :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...