Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента

Препоръчан отговор

Разглеждам си едни снимки, припомням си снощното изживяване, което вече споделих с вас, и си се смея сама laugh.gif, а междувременно се чудя кога да вляза в банята biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

е?

няма да ходиш в гората хахахаха

голямо юркане ме юркаха да дойда в девет на рабата и кво? Няма никой в офиса.......

Бачкам си, Слушам некво ретро по nrj (Шаги с карала...), гледам през джама и разбирам колко много ми се ходи на море!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За смахнатия грип и за това, че вече почнах да огладнявам, но ако ям нещо, то ще свърши под формата на повръщане... Хм... съжелявам, че го казвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Битката за билети пред НДК започна..

а аз няма да мога да отида sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Битката за билети пред НДК започна..

Ама ти още ли не си си купила ohmy.gif

Аз си мислех, че ще си първият човек с билет biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля си за това, как след малко при мен ще цъфне една сестра, на която орязах парите и за разговорът, който ми предстои

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля, че времето въобще не предразполага за работа....

наборе,времето е перфекто

за разходки.

за работа няма подходящо време. :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ама ти още ли не си си купила ohmy.gif

Аз си мислех, че ще си първият човек с билет biggrin.gif

Да де, ама няма да вися в тоя студ пред НДК...има и други начини :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че щом Мадона има билет за концерт на Мадона, вече всичко е наред biggrin.gif

И за едни бебешки снимки си мисля !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си да турна една сергиика за мартеници пред офиса,ще имам по-голям успех :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля си, че и ако Емка я навиеш да продава на сергийката, ще забогатееш biggrin.gif

Тогаз ще трябват две сергийки,щото много бързо ще свършат мартениците biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тогаз ще трябват две сергийки,щото много бързо ще свършат мартениците biggrin.gif

Тъй-тъй, право думаш... върви купи повечко прежда и сядай на пейката пред блока. Аз ей сега идвам да ти пея "Цонке ле, чушко червена...", за да ти спори повече работата. Колкото по-бързо свършиш, толкова по-малко ще ти пея biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тъй-тъй, право думаш... върви купи повечко прежда и сядай на пейката пред блока. Аз ей сега идвам да ти пея "Цонке ле, чушко червена...", за да ти спори повече работата. Колкото по-бързо свършиш, толкова по-малко ще ти пея biggrin.gif

Ти пей ,аз си имам антифони biggrin.gif ,довечера ще плета ,сега се опитвам да продам колегите от съседните офиси,че пари за прежда трябват biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти пей ,аз си имам антифони biggrin.gif ,довечера ще плета ,сега се опитвам да продам колегите от съседните офиси,че пари за прежда трябват biggrin.gif

Я питай някой готвач да се намира измежду тях или такъв, дето му приляга тази дейност. Давам 2,50 лв + 0,50 лв за транспортирането му. Подготвила съм му тавите и тенджерите и го чакам.

П.П. Ако може и да 'убавец, ще дам отще двадесет стинки отгоре. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я питай някой готвач да се намира измежду тях или такъв, дето му приляга тази дейност. Давам 2,50 лв + 0,50 лв за транспортирането му. Подготвила съм му тавите и тенджерите и го чакам.

П.П. Ако може и да 'убавец, ще дам отще двадесет стинки отгоре. biggrin.gif

За престилката пари няма да ти взимам biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване