Премини към съдържанието
amicable

Проблем с рутер

Препоръчан отговор

Моля някой ако може и знае как нека да ми помогне. Значи преди няколко седмица един приятел ми донесе безжичен рутер от Швеция. Аз не съм много на ти с компютърните мрежи, но не предполагах че ще е много сложно и се пробвах да го свържа сам. Интернета ми се свързва с PPPOE, въведох потребителското си име паролата името на фирмата боравих в другите настойки които нямам и на представа за какво са но не успях. Обадих се на доставчика ми те казаха че е най-добре да го донеса за да ми го настроят, но ми го върнаха казвайки ми че wan портът му не работи. После го пробвах в един приятел, който е на друг доставчик и си работи без проблем от първия път. Пак отидох при доставчика ми и им казах че изглежда в тях е проблема, те пак го пробваха и казаха че рутерът просто не искал да се конектне не знаели защо, на другия доставчик IP-тата били статични и затова станало но с PPPOE не искало. Моля ако някой може да ми помогне ще съм благодарен. Марката на рутера е Philips CPWBSO54. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз не открих никаква информация за CPWBSO54. Я погледни да не би това да е серийния му номер, а не модела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз не открих никаква информация за CPWBSO54. Я погледни да не би това да е серийния му номер, а не модела

Не, модела е, ето какво намерих аз: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/...ERS_GATEWAYS_SU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, модела е, ето какво намерих аз: http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/...ERS_GATEWAYS_SU

ОК, видях го, но пренастройвате ли типа на връзката (LAN/PPPoE, etc.)? А като го гледам последния му firmware е доста стар и може да не поддържа някои протоколи sad.gif Защо не си купиш нещо по-съвременно, не са толкова скъпи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОК, видях го, но пренастройвате ли типа на връзката (LAN/PPPoE, etc.)? А като го гледам последния му firmware е доста стар и може да не поддържа някои протоколи sad.gif Защо не си купиш нещо по-съвременно, не са толкова скъпи

Ами да ти кажа май така ще направя, просто ми беше интересно защо не става затова реших да пробвам тук, иначе самия рутер има настройки за PPPOE, просто няма причина да не тръгва затова се ядосвах. Но ще отида и ще си избера някакъв да върши работа :sobbing:. Иначе мерси за вниманието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.