Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! тате иска да си купим най-якия компютър за около 10 000 лева и ми каза да пусна една тема тук, за да решим какви части да вземем :question:

той много обича да играе крайсис самоче на стария комп не върви на макс и реши да отдели толкова много пари.. също така иска и да играе новата кал оф дюти.. ;) давайте примери за конфигураций до 10 000 лева че се чудим кво да ги правим

Редактирано от elektroboyy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! тате иска да си купим най-якия компютър за около 10 000 лева и ми каза да пусна една тема тук, за да решим какви части да вземем ;)

той много обича да играе крайсис самоче на стария комп не върви на макс и реши да отдели толкова много пари.. също така иска и да играе новата кал оф дюти.. :) давайте примери за конфигураций до 10 000 лева че се чудим кво да ги правим

Човече, не си добре ;) ! 10 000 за компютър, на който всичко което ще правиш е да играеш игри - не си наред. Има достатъчно други неща които да направиш с толкова пари. Само за пример - можеш да вземеш да се запишеш на частни уроци по български език, защото правописа ти е толкова зле, че направо не ми се коментира колко! Да не говорим, че колкото и скъп компютър да вземеш, той няма да е актуален 10 години.

ПП: Някой да знае телефона на психиатрията, автора на темата се нуждае от усмирителна риза :question: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...