Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за новите лица на Господари на ефира

Препоръчан отговор

Какво мислит за новите водещи и адреналинки.

Кои са по-добре старите или новите.

Редактирано от Mishkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено и старите водещи ( Кръстев и Василев имам в предвид ) и старите адреналинки . Новите много "сухи" ми изглеждат ;) . Дано не продължават в същия дух , но според мен както всички предавания и това започна да изчерпва ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто сме свикнали.И на мен преди оня новия не ми харесваше обаче свикнах.

А до адреналинките не знам как са ги избирали обаче... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви харесват много защото не сте свикнали.Тази честа промяна на водещи пречи и аз да свикна.Иначе новите водещи са добре :temperature:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Мисля, че старите водещи си бяха добре и на място, небиваше да ги сменят,бяха атрактивни и забавни по свой начин.

Вижте за адреналинките не е лошо да се сменят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах да свиквам с адреналинките, даже са ми по-симпатични от предишните, особено брюнетката, но с водещите не мога да свикна sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Започнах да свиквам с адреналинките, даже са ми по-симпатични от предишните, особено брюнетката, но с водещите не мога да свикна  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Да и аз така просто мисля че не са избрали подходяши водещи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамалев и Мъйнов са весели хора,но не ги бива за водещи на това предаване.Определено старите си бяха по-добре.

С адреналинките се свиква.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не мога да кажа за водещите,харесват ми като комици,но адреналинките не мога да ги понасям. Нито танцуват хубаво,нито имат вид като Теди и Ени...

Мое мнение,не ангажирам никого...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рачков и Зуека определено бяха по-добри и забавни.Новите хич ги няма!!!Адреналинките са под всяка критика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водещите - не мога да възприема... Може би защото нивото им е под това на предишните. А адреналинките са двойка кобили - за манекенки може да стават, но не и за подобен род танци и шоу. Имам чувството че всеки момент ще си оплетат кобилските крака и ще се сгромолясат. За лицата няма изобщо да говоря - стряскам се всеки път като ги покажат отблизо. Теди и Ени ми липсват sad.gif Особено Ени. Уникална сладурана.

Жалко, че вече не са те ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Водещите - не мога да възприема... Може би защото нивото им е под това на предишните. А адреналинките са двойка кобили - за манекенки може да стават, но не и за подобен род танци и шоу. Имам чувството че всеки момент ще си оплетат кобилските крака и ще се сгромолясат. За лицата няма изобщо да говоря - стряскам се всеки път като ги покажат отблизо. Теди и Ени ми липсват sad.gif Особено Ени. Уникална сладурана.

Жалко, че вече не са те ...

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласен с теб!!! :shake_puter: И мисля , че такъв тип шоу не е за водещи като Мамалев и Мъинов!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,старите бяха върха,сравнение с новите...но става.

А що се отнася до адреналинките....едната прилича на лъв в главата,а другата има много големи устни.Знам всеки си има недостатъци,но това е моето мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе грозни са ! Всеки си има недостатъци, ама тия дето ги гледам по телевизията всяка вечер трябва да са хубави, поне да ми радват окото. Щом ще се фръцкаш всяка вечер по национална телевизия, следва да си красив/а поне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамалев и Мъйнов-докъде може да падне човек !?

Изгонени от всякъде,и стигнали ниво-шут в "кабеларка" !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мамалев и Мъйнов-докъде може да падне човек !?

Изгонени от всякъде,и стигнали ниво-шут в "кабеларка" !

<{POST_SNAPBACK}>

хахаха това предаване е едно от най-гледаните в този жанр - за какво падение говорим?! Наистина Мамалев след като дълго "блестя" в едно от най-негледаните предавания НЛО по Канал 1, как можа да стигне до "шут" (да преведа водещ) в "кабеларка" (да преведа - втората най-гледана телевизия в БГ - национална медия), а пък Мъйнов, който сътвори такива бисери в музикално отношение (Тъпа овца, Дълт козел и т.н.) и се появяваше от дъжд на вятър в едно друго шоу по една друга "кабеларка" - как можа и той да падне така ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха това предаване е едно от най-гледаните в този жанр - за какво падение говорим?! Наистина Мамалев след като дълго "блестя" в едно от най-негледаните предавания НЛО по Канал 1, как можа да стигне до "шут" (да преведа водещ) в "кабеларка" (да преведа - втората най-гледана телевизия в БГ - национална медия), а пък Мъйнов, който сътвори такива бисери в музикално отношение (Тъпа овца, Дълт козел и т.н.) и се появяваше от дъжд на вятър в едно друго шоу по една друга "кабеларка" - как можа и той да падне така ohmy.gif

<{POST_SNAPBACK}>

"Тъпа овца","Дърт козел".......егати заглавията

хаххахахха :)

Редактирано от dundi_d (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За новите "Адреналинки" много ми допада искретата и наивна радост в очите им, когато са им дали по една-две реплики в предаване. Душици мамини - толкова са горди със себе си biggrin.gif.

А пък за двамата водещи така и не успях да разбера за викат толкова ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А що се отнася до адреналинките....едната прилича на лъв в главата

<{POST_SNAPBACK}>

Говориш за русата нали ? :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване