Премини към съдържанието
Avito

Mac OS X Leopard 10.5.1 Intel SSE2-3 (Kalyway)

Препоръчан отговор

Здрасти :P пробвам тази дистрибуция за инстал.Буутва си почва да зарежда Darwin... след което по някое време се рестартира системата и започва всичко отначало...С процесор 1.7 слерон съм.Дъно гигабайт...видео Гефорсе МХ440.

След като се рестартира и избера друга опция за буут примерно -о или -v започва да зарежда някакви драйвери и пак се рестартира понякое време и всичко започва отначало.Някой ако има някакви идей ще бъда благодарен.Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на пръв поглед си мисля че системата ти може и да не отговаря на изискванията за МАК....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и аз това мисля но пък срещах някъде из нета че са я подкарали на система по слаба от моята но тук явно става вапрос за отделни компоненти а не дотолкова колко са мощни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Leopard май е слаба машината. Tiger, ако успееш да го инсталираш, ще върви по-бързо. Поне при мен се усещаше разлика в скоростта между двете.

Първо си провери съвместимостта на елементите (има линкове в темите). Най-важни са процесора (поддръжка на SSE/2/3), чипсета и интерфейса на диска - ATA/SATA. Ако се поддържат, търсиш подходящ релийз.

При мен се получи с тези - iATKOS_5i (Leopard) и Mac OS X 10.4.8 [JaS AMD-Intel-SSE2-SSE3 with PPF1 & PPF2] (Tiger). Успях да ги подкарам някак си след 15-тина опита. За съжаление имаше проблеми с резолюциите на екрана при първия и с аудиото при втория. Не ми се занимаваше да търся решение и се отказах (за сега).

Не случайно казват, че с Mac OS се работи най-добре на Mac машина.

Редактирано от trosho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съвета.ще пробвам и ще пиша какво е станало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.