Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Любима марка коли

Koq vi e lubimata marka koli?  

76 гласували потребители

1. 1. Koq vi e lubimata marka koli?

• BMW
      13
    • Mersedes
      14
    • Ferrari
      7
    • Lamborghini
      8
    • Jaguar
      1
    • Ford
      2
    • Toyota
      3
    • Mazda
      0
    • Lexus
      1
    • Druga (koq?)
      24

Препоръчан отговор

Абсолютно вярно.Но не само тези които се внасят в БГ.Колите които са призведени след 95 / особенно Пежо / не са толкова здрави,При най-лекия

удар и отива цялата тенекия

Това за тенекиите е вярно, но то се прави с цел- омекотяване на удара при катастрофа. Въпреки че и малко по- силно да се натиснат с ръка се огъват :ph34r:

Аз имах друго предвид- ходова част, двигател, че дори и елементи от купето се правят с минимални допуски за устойчивост. Първо 'щото е по- евтино- по този начин автомобила има конкурентна цена, и второ- като се счупи дадена част (вероятно се има предвид изтичане на гаранцията) човек отива и я купува sad.gif

Друго нещо, в което напоследък се убеждавам е че всеки завод си има поне две "линии" І-во качество за БЕЛИТЕ ДЪРЖАВИ (западна Европа, САЩ и Япония), ІІ-ро качество за развиващите се страни, и вероятно ІІІ-то за БГ и Централно Африканските държави. Един завод едва ли може да произвежда продукция без фира (малко по- некачествена продукция) и едва ли може да си позволи да я бракува. Затова тя се предлага на БЕДНИ пазари на занижени цени.

А за подсилване на ходова част знам единствено за такситата, при това Вектрите, внесени от 9732121. Възможно е да има и други, но това са поръчкови изпълнения- те винаги вдигат цената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 73
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

мда, наистина и от спортна гледна точка - окачване, хидравликата, задвижване.много са напред хората

Ми аз знам и за Дачия с подсилено окачване, но както и да е. По въпроса за различното качество, например в Германия един от заводите на Опел произвежда само за вътрешен пазар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момчета, ще трябва да помагате, защото мисля скоро да вземам кола (както се разбра от по-горните постове), а нещо взех да се плаша вече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ей момчета, ще трябва да помагате, защото мисля скоро да вземам кола (както се разбра от  по-горните постове), а нещо взех да се плаша вече.

Нема се плашиш...! Имам една много здрава откъм ламарина Лада за теб! :ph34r:laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се гъбаркай с Ладите .Аз си ги харесвам . Особенно новите.Когато си купувам друга кола /един господ знае кога ще стане/ да бъде чистак нова Лада. По нищо не се различа ва от другите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не се гъбаркай с Ладите .Аз си ги харесвам . Особенно новите.Когато си купувам друга кола /един господ знае кога ще стане/ да бъде чистак нова Лада. По нищо не се различа ва от другите

След като ги видях най-новите на последния автосалон в София не мога да се съглася с теб...Правено-недоправено, все ще има нещо, което няма да е изпипано като хората. За малко повече пари има доста по-свестни автомобили.

Не че не уважавам Лада-та, но не може да се мери със западните (освен Нива).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз като видях на какво приличат новите модели на Лада и Москвич, направо не можах да ги позная. Разликата е значителна, но все пак са доста по-назад от западните коли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пък може и така да е , но частите им са супер ефтини

Това е безспорен факт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Твърдо номер 1 за мен си остава Пежо. Peugeot 407 ауууууу ау аууууу... направо тръпки ме побиват като го вида!!!:)

...... Още малко часовника щи спре......

Единственото хубаво Пежо за мен е 307....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една приказка за Опел - Добре че бяха тея от Форд, че Опел да не са най-чупените автомобили :yanim:

Иначе за мен BMWто е за малки гъзарчета, Мерцедеса е за пенсионери. Lexus е колата!

Незнам колко от вас имат възможността да карат последните модели от изоброените марки в анкетата, но поседните 2-3 години японските автомобили доста задминаха европейските що се отнася до качеството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имаше една приказка за Опел - Добре че бяха тея от Форд, че Опел да не са най-чупените автомобили :wors:

Иначе за мен BMWто е за малки гъзарчета, Мерцедеса е за пенсионери. Lexus е колата!

Незнам колко от вас имат възможността да карат последните модели от изоброените марки в анкетата, но поседните 2-3 години японските автомобили доста задминаха европейските що се отнася до качеството.

За японските коли съм много съгласен :yanim: въпреки фалита на Мицубиши sad.gif

А за Опел (въпреки че съм му фен) има и друга приказка: На всеки 10 000км се сменя масло, филтър и ... "вежди" (запознатите знаят кво е това) :wors:cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А за Опел (въпреки че съм му фен) има и друга приказка: На всеки 10 000км се сменя масло, филтър и ... "вежди" (запознатите знаят кво е това)

хахах, тва за веждите отрепа коня :yanim: Е, то и аз имам опел де :wors: До сега не са му излизали младежки пъпки, дано и скоро да няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Peugeot Макар че тази тема е доста поостаряла от преди две години. :)

Edit три години. :)

Редактирано от car (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за Mercedes,защото в тази кола има най-голяма съвкупност от качествата,които харесвам,иначе ако започна да се задълбочавам във всяка марка,от предложените за гласуване,бих си харесал по нещо ...абе падам си по хубави коли (то кой не си пада biggrin.gif )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено съм за Lamborghini,но и Ferrari не е лошо абе която и да ми дадът от тук няма да откажа.

Редактирано от XtCrAvE (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли фенове на английски коли? На мен най-много ми допада Aston Martin.

Редактирано от Maggot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване