Премини към съдържанието
mclaren

Избор на хостинг и домейн - препоръки

Препоръчан отговор

Ако някой няма пари или не иска да инвестира в хостинг, докато учи уеб разработване бих препоръчал 000webhost.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В тази тема е подходящо да ви питам нещо, относно хостинга. Фирмата, която ми направи сайта първоначално го качи към hostbulgaria.com после си го популяризирах и се позиционираше отлично. След време без да ме информират ме качват на шеред хостиг някъде в Италия, сега гледам сме в Германия и долу-горе от същото това време индексирането по ключовите думи, които ме интересуват отпада и отпада в google, за което те казват, че не е по вина на това местене, вие как мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.02.2009 г. at 22:46, mclaren написа:

Здравейте, реших след известно време да си направя сайт и сега се оглеждам за добър и не прекалено скъп хостинг. Та се чудя дали да е накой български хостинг и май повече клоня към чуждестранен, защото мисля сайта да е ориентиран не главно българската публика и искам да по лесно откриваем. До сега съм разгледал плановете на superhosting, godaddy, и още някои други , вие можете ли да ми препоръчате някои надежден и бърз?

Hostgator, Hostinger, bighost.space (абсолютно неизвестни бяха, но си взимам евтини домейни и съм доволен от хостинга ) А за Бг хостинг... който не е евтин, host.bg :3 novahost иии ICN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28/4/2009 at 14:14, ivanovbg написа:

За евтин хостинг може да ползваш http://tophost.bg/ но не е добър (от личен опит го казвам) . Аз лично много съм доволен от услугите на http://www.hostbulgaria.com/ . Също добри са и http://www.superhosting.bg . Разбирасе цената е по-висока но качеството е доста по-добро . Разбирасе има още доста конпании който предлагат хостинг такива са : http://www.icn.bg/ , http://www.webart.bg/ и още има :ph34r:

споделен хостинг

Перфектен за блогове, портфейли, лични / бизнес обекти и бази данни задвижване сайтове!
Предоставен от твърди дискове (SSD дискове)
1 Безплатен домейн Включен
Водещ неограничен домейни
Неограничен Storage & Bandwidth
97 Ден на парите Гуарантее

Управлявани WordPress хостинг

Нашата най-бързият и най-надежден начин да се управлява вашия WordPress сайт или блог!
Предоставен от виртуални частни сървъри
30GB на SSD за съхранение
PHP 5.6 с OPcache & незадължително HHVM
Автоматично WordPress Инсталирайте & Ядро Updates
Използвайте Всеки WordPress Тема или Плъгин

Специализирани сървъри

От 4 GB RAM и 64 GB RAM
До 2TB на съхранение и неограничен трафик
Пълен Root & Shell Access (SSH)
Нови Допълнителни твърди дискове (SSD дискове)
Web-базиран контролен панел

https://www.dreamhost.com/r.cgi?2190230

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.06.2009 г. at 14:16, dikeoks написа:

Малко ще посъживя темата, та не видях отзиви за host.bg?

Този хост е много добър във всяко едно отношение нямам думи за него прост и лесно имаш 100% процента сигурност при зареждане на сайта/форумът ви е стабилен и страхотен още няколко български хостинг ми харесват като например INC.bg и те са много яки и си ги бива но все пак ти си решаваш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.06.2016 г. в 3:50, Ivan Slavov написа:

Този хост е много добър във всяко едно отношение нямам думи за него прост и лесно имаш 100% процента сигурност при зареждане на сайта/форумът ви е стабилен и страхотен още няколко български хостинг ми харесват като например INC.bg и те са много яки и си ги бива но все пак ти си решаваш !

+1 глас за INC.bg

Имам един прост въпрос: Имам скрипт, който трябва да заредя на сайт. Има ли причина да предпочета да го кача на външен хост,  при положение, че сайта ми позволява безплатно да го разпиша на него, а скоростта на зареждане не е видимо различна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Hostuga имат безплатен 10GB и негораничен трафик... Ползвам го от месец и нямам никакви проблеми! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че много разнородни работи препоръчвате...аз съм доволен само то Суперхостинг в последните години, а и като набарам кодовете ми излиза доста евтино :)

За да съм полезен на форума ще дам един за 10% отстъпка от хостинг планове за 1 година - ivailo16

Видях го в друг форум и го поствам тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.07.2016 г. в 19:08, Trucket Smiulators написа:

Аз ползвам Hostuga имат безплатен 10GB и негораничен трафик... Ползвам го от месец и нямам никакви проблеми! :wink12:

Hostuga изпозлват безплатен хостинг риселър на Youhosting.com ...и еквивалент почти по цена на bgfree.eu , gethost.me , yourfreehost.in :) ..... Ако ще ползва Hostuga по-добре да си направи безплатен риселърски акаунт акаунт за да регистрира колкото си поиска акаунти, но да не риселва от там, че само ядове ще бере :) не знам платеният им дали е на техни сървъри и не мога да кажа, но безплатния хостинг не е тяхен със сигурност :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.08.2016 г. в 7:05, callpchelp написа:

Hostuga изпозлват безплатен хостинг риселър на Youhosting.com ...и еквивалент почти по цена на bgfree.eu , gethost.me , yourfreehost.in :) ..... Ако ще ползва Hostuga по-добре да си направи безплатен риселърски акаунт акаунт за да регистрира колкото си поиска акаунти, но да не риселва от там, че само ядове ще бере :) не знам платеният им дали е на техни сървъри и не мога да кажа, но безплатния хостинг не е тяхен със сигурност :)

Поправка... MyOwnFreeHost

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой опита ли при тези : Тук ? Имате ли отзиви?

Редактирано от capnemo
без реферали! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да сподели мнение за namecheap.com ?

Имат добра оферта - 20GB сторидж и неограничен трафик за 10$ (1г.)

Попринцип знам, че са от големите, но да си попитам, ей така. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля препоръчайте добра хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Магазина е бавен, някои спецове се изказаха, че с хостинга на който съм сега няма как да е друго - iPage...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.04.2017 г. в 11:15, Joli1 написа:

Моля препоръчайте добра хостинг компания за онлайн магазин с 1000 продукта. Магазина е бавен, някои спецове се изказаха, че с хостинга на който съм сега няма как да е друго - iPage...

А какъв тип услуга точно ти трябва - споделен хостинг, VPS, нает сървър...?  Какви спефицикации търсиш и имаш ли някакви по-конкретни изисквания? По принцип услугите на BGOcloud ( https://www.bgocloud.com/  ) са наистина супер бързи, но прецени дали те устройват като характеристики/цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.