Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ivaylo5225

Проблем с уиндоус хп

Препоръчан отговор

имам един сериозен проблем. днес съм преинсталирал уиндоуса и и след няколко часа диск Ц ми се напълни до горе този проблем го имах и преди реинстала , но ето че пак се появи. показва че папката на УИНДОУС е свръх голяма ohmy.gifohmy.gifohmy.gif:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече "свръх голяма".И колко ти е диск C.Като преинсталира форматира ли дяла .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак нещо трябва да си инсталирал през това време. C-то се пълни при:

1. Голяма фрагментация на дяла.

2. Временни файлове, кеш...

3. Инсталационни файлове в програмните папки

4. Голям размер на суапа

При голяма фрагментация на дяла експлорера не може да отчита фрагментираното празно пространство, а само това което е непрекъснато...може реалното ти празно пространство да е 5 ГБ, а експлорера да показва само 2 например...

Инсталирай един Perfect disk, ако намериш най-новата версия 10 - излезе преди няколко дни си шест, но и предипната си е добра. Пусни го да анализира и дефрагментира и си виж празното пространство как е разположено. Когато завърпи анализа свободното пространство е с бял цвят виж как е разположено...

Редактирано от lenylucky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш червей,който пренасяш на новия уиндоус с фаш памет.Този червей копира някой от дяловете ти в папката Windows.Adoberd.exe - поне аз така съм го засичал.Инсталирай си AVG Free и ще го истрие.Допреди седмица,почти никоя друга антивирусна не го ловеше.Можеш да познаеш че го имаш по това,че в менюто на заразения дял вместо "отвори" или "open" се променя и става "open(0)".Moжеш да провериш веднага това с десен клик на мишката върху дяловете на харда и флашката.

След като го почистиш от менюто ->Tools-Folder options си направи системните папки и скритите файлове видими.Влез в папката Windows и намери папката,която е създал и я истрий за да се освободи мястото.Не смятам че е страшен и не е труден за пемахване,както и не нанася други поражения.Самия червей е Autorun,ползващ услугата на Cryptographic Services и копира докато се запълни диска.Ако се спре този сървиз ръчно,препълването спира.

Редактирано от Features (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и преди преинстала пак го палнеше , аз сам с нод32 и ни6то не е засекла . пробвас с диск клиин , .... . си4ките на4ини . . .. ноооо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Оффффффффф!Ама ти прочете ли това което ти написах?Искаш помощ,а не си правиш труда да прочетеш,какво ти отговарят хората - едно си баба знае,едно си бае.И аз съм с Нод,но той доволно си спеше долу в трея,докато дяла С: се напълни до 40 гигабайта,при положение че имаше инсталиран само един "гол" уиндоус и драйвъри.Диск клеанъри няма да ти помогнат,защото всеки освободен бит,ще бъде запълнен отново.Това е или червея за който споменах или друг червей,а защо не и троянец.Аз само предположих в случея,но посоката е вярна и съмубеден,че това е причинено от зараза.За начло направи следното:

В менюто START->RUN пишеш SERVICES.MSC

Намери - Cryptographic Services и кликах два пъти върху него,за да достъпиш менюто.За Startup Type задай Disabled и натисни стоп.След това си направи системните и скритите файлове видими,влез в папката Windows,намери къде е копирал и трий.Това ще те спаси за първо време,докато намериш решение с чистенето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P Оффффффффф!Ама ти прочете ли това което ти написах?Искаш помощ,а не си правиш труда да прочетеш,какво ти отговарят хората - едно си баба знае,едно си бае.И аз съм с Нод,но той доволно си спеше долу в трея,докато дяла С: се напълни до 40 гигабайта,при положение че имаше инсталиран само един "гол" уиндоус и драйвъри.Диск клеанъри няма да ти помогнат,защото всеки освободен бит,ще бъде запълнен отново.Това е или червея за който споменах или друг червей,а защо не и троянец.Аз само предположих в случея,но посоката е вярна и съмубеден,че това е причинено от зараза.За начло направи следното:

В менюто START->RUN пишеш SERVICES.MSC

Намери - Cryptographic Services и кликах два пъти върху него,за да достъпиш менюто.За Startup Type задай Disabled и натисни стоп.След това си направи системните и скритите файлове видими,влез в папката Windows,намери къде е копирал и трий.Това ще те спаси за първо време,докато намериш решение с чистенето.

направих това което каза ама пак не намирам папката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправих компа като при инсталацията на уиндоус истрих всичко от дисковете .. ИЗТРИЙТЕ ТЕМАТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...