Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Nokia 5800 ExpressMusic

Препоръчан отговор

О боже!!! Защо искаш да инсталираш друг browser? Тоя си е супер. Flash-а върви много добре като за мобилен browser!

Явно не си пробвал друг браузер.Зарежда страниците 100 пъти по-бързо.За флаш наистина вграддения за сега е N1.Иначе ако искам да разглеждам страниците влизам с опера мини.

До автора на темата.

Влизаш в сайта на опера мини от браузера на телефона и ще можеш да си свалиш точната версия.Малко е бъгава ,обаче страниците ги зарежда мн бързо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 111
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, вчера си купих Nokia 5800 ExperessMusic много як телефон, всичко е избарано така че да ти стане кеф но с малки проблема. Проблема е това че когато се заключи или разговарям и заспи, след

Добре де цитирал си ме а не четеш какво си цитирал. Какво по подробно искаш от това да следваш стъпките който съм дал в менюто на телефона. Не!При Нокия имаше един абонамент за някои услуги но го

Те симбианите рядко имат хронометри. Намираш си сайт с приложение "хронометър" и си го инсталираш.

1) А иначе горе-долу за размяната на няколко съобщения в скайп (примерно 200 символа или дайте ваш си пример) колко Кб се пращат и получават(в смисъл колко лв ще ми драпне!) :)

2) А GPS карти на GARMIN или TOMTOM и така нататък могат ли да се качват и ще работят ли гласовите напътствия

3) А като съм някъде,например кафене с Wi-Fi разговорите по скайп и въобще използването на интернет ще ми е напълно безплатен,нали?

4)Игри могат ли да се играят като на Iphone 3G -накланяш gsm-а и завиваш,примерно с количката?

5)Задължително ли е ползването на програми от рода на fring , или може само мобилния скайп за нокиа

6) Всеки,който има този gsm нека се похвали с някой уникални функции,които са го впечатлили или с нещо,което го е разочеровало...

п.с.Надявам се моито въпроси да помогне на още мн потребители и да се получи една малко по систематизирана тема без излишни спамчета :rolleyes:

http://######/forums.php?action=viewt...;topicid=109918 --мой форум свързан с Nokia 5800 XM !!!:)

Редактирано от valvendez (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) А иначе горе-долу за размяната на няколко съобщения в скайп (примерно 200 символа или дайте ваш си пример) колко Кб се пращат и получават(в смисъл колко лв ще ми драпне :clap: 2) А GPS карти на GARMIN или TOMTOM и така нататък могат ли да се качват и ще работят ли гласовите напътствия 3) А като съм някъде,например кафене с Wi-Fi разговорите по скайп и въобще използването на интернет ще ми е напълно безплатен,нали? 4)Игри могат ли да се играят като на Iphone 3G -накланяш gsm-а и завиваш,примерно с количката? 5) Всеки,който има този gsm нека се похвали с някой уникални функции,които са го впечатлили или с нещо,което го е разочеровало... п.с.Надявам се моито въпроси да помогне на още мн потребители и да се получи една малко по систематизирана тема без излишни спамчета :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сестрата е с въпросният телефон, аз имам нокиа н78 и мога да кажа, че и двата телфона си заслужават парите.

За интернета можеш да ползваш навсякъде където има Wifi стига да знаеш паролата или да няма такава, има и защити по мак адрес също.(не важи само за 5800, а за всеки телефон с wifi)

За скайпа можеш да ползваш фринг(безплатно е ако се ползва чрез вифи), в който включва и скайпа, но трябва също да има wifi, но на мен ми стана леко антипатична тази програма.(не важи само за 5800, а за всеки телефон с wifi)

За игрите не съм го пробвал телефона, а и сестрата май няма игра с количката в момента на него, а не ми се занимава Публикувано изображение

На мен лично ми е малко неудобна виртуалната клавиатура понякога и това, че трябва да се клика на мястото за буквите, за да се включи въпросната клавиатура, а понякога трябва да използваш показалката, щото полето е малко и можеш го уцелиш с пръст Публикувано изображение Но това са ми лични неудобства, понеже не съм свикнал с телефона , инъче като цяло е супер.

Редактирано от vidimiq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде някой да пробва да качи филм AVI формат и да ми каже дали се гледа нормално през TV out-a. Мисълта ми е дали може да с еползва като видео player (естествено с нужната програма) без да се конвертират филмите в MP4 формат. П.П. А субтитри излизат ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) А иначе горе-долу за размяната на няколко съобщения в скайп (примерно 200 символа или дайте ваш си пример) колко Кб се пращат и получават(в смисъл колко лв ще ми драпне!) tongue.gif

2) А GPS карти на GARMIN или TOMTOM и така нататък могат ли да се качват и ще работят ли гласовите напътствия

3) А като съм някъде,например кафене с Wi-Fi разговорите по скайп и въобще използването на интернет ще ми е напълно безплатен,нали?

4)Игри могат ли да се играят като на Iphone 3G -накланяш gsm-а и завиваш,примерно с количката?

5)Конвенционални Java игри ще вървят ли,което значи дали на екрана ще се появят копчета з аналяжно,надясно,нагоре,надолу,ако играта ги няма,за да може да се играят игри,които не са за тъчскрийн

6) Всеки,който има този gsm нека се похвали с някой уникални функции,които са го впечатлили или с нещо,което го е разочеровало...

п.с.Надявам се моито въпроси да помогне на още мн потребители и да се получи една малко по систематизирана тема без излишни спамчета rolleyes.gif

смятам,че този линк ще ви бъде мнооого полезен http://######/forums.php?action=viewt...;topicid=109918

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да знам дали е възможно разкодирането на Nokia 5800 и каква е сумата която се заплаща по магазините. Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

При пускане на определени филми на стандартния плеър не ми дава картина а само звук,а със Smart movie - нищо.Изписва ми,че видео кодека е avc1 .. Иначе другите,на които ми показва,че са mp4 вървят.. Дали проблема не е ,че нямам опр. кодек,или не знам... Ако може да ми кажете подходящ плеър,на който върви всичко.. Версията на софтуера ми е : 21.01.025 Благодаря предварително..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с CorePlayer. Той отваря абсолютно всичко. Само да тръгне на телефона. Инсталира негови си кодеци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Core player няма все още за Нокиа 5800 Публикувано изображение Скоро ще излезе версия 2,която ще поддържа и тъчскрийна:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 20.0.012 Гледам ,че има Версията 21.01.025 .. голяма разлика ли има :? да знам да ли да Упд някой ако ми помогне ;) мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под индикатора за сигнала излезе някаква иконка, която не знам защо е там и какво всъшност ми показва. Пише "Е" и някакви чертички под буквата. Някакви идеи за какво е това чудо? П.П. Някой знае ли къде има систематизирана информация за този телефон? Така и не мога да разбера тъпия GPS как работи, как работи навигацията, трябва ли да свалям карти, трябва ли да се ползва някакъв GPRS трафик за допълнителна информация и т.н. А и някаква информация (пак систематизирана, не да подскачам от сайт на сайт) за Symbian, как се инсталират приложения, що е то сертифициране на приложение и каква е идеята да се прави. Абе инфо за новак, решил да се научи и да човърка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под индикатора за сигнала излезе някаква иконка, която не знам защо е там и какво всъшност ми показва. Пише "Е" и някакви чертички под буквата. Някакви идеи за какво е това чудо?

П.П. Някой знае ли къде има систематизирана информация за този телефон? Така и не мога да разбера тъпия GPS как работи, как работи навигацията, трябва ли да свалям карти, трябва ли да се ползва някакъв GPRS трафик за допълнителна информация и т.н. А и някаква информация (пак систематизирана, не да подскачам от сайт на сайт) за Symbian, как се инсталират приложения, що е то сертифициране на приложение и каква е идеята да се прави. Абе инфо за новак, решил да се научи и да човърка.

Нямаш ли ръководство за работа с този телефон ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли ръководство за работа с този телефон ?

Това Е значи че си се вързал и теглиш трафик ,имаш някое отворено приложение което ползва мобилен интернет.А на другите ти въпроси,(както попита Ken,)ако нямаш влез в сайта на нокиа и си изтегли ръководството за твоя телефон
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната идея май беше най-добра :rolleyes: На сайта на NOKIA се оказа, че има разширео ръководство. В това с телефона пише само глупости. А относно трафика, не виждам никакво приложение, което да е отворено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната идея май беше най-добра :yanim: На сайта на NOKIA се оказа, че има разширео ръководство. В това с телефона пише само глупости.

А относно трафика, не виждам никакво приложение, което да е отворено.

Е -то означава че има покритие за теглене с висока скорост което да ползваш както иконката 3G но ако има чертички отдоло означава че си се вързал и теглиш нещо-може да е подпомогнатия ГПС например:) Редактирано от scorceni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

scorceni е прав. Виж си и MMS-ите.

Ето малко инфо как да си хакнеш телефона и да инсталираш софтуер без сертифициране.

Иначе сертификат можеш да си извадиш от тук. (Слава на руснаците :) )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя подпомогнат GPS съм го изключил. Някакви идеи как да видя какво черпи трафик и да го изключа? П.П. Като вляза в Connectivity > Connection manager ми пише че няма активни връзки. А тъпата икона си седи там.

Редактирано от nighty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,имам nokia 5800 и ми трябва flash player с който да мога да гледам клипове от vbox7.Та въпроса ми е от къде мога да намеря такава програма или как може да стане по друг начин.И знаете ли от къде мога да изтегля skype за този телефон или някой който да стане. Ще съм благодарен на всякакви отговори и съвети!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам nokia 5800 и ми трябва flash player с който да мога да гледам клипове от vbox7.Та въпроса ми е от къде мога да намеря такава програма или как може да стане по друг начин.И знаете ли от къде мога да изтегля skype за този телефон или някой който да стане.

Ще съм благодарен на всякакви отговори и съвети!!!!

Провери в nokia.bg има доста неща. Редактирано от ddim (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента няма официална версия от скайп за 5800. Потърси си fring - до колкото знам те имат специална версия за 5800. А клипчета във vbox7 знам, че може да се гледат единствено през skyfire браузъра, но не знам дали тръгва на твоят телефон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да инсталирам някоя програма трябва да й закупя сертификат или да хакна телефона. Ако някой е хаквал вече, моля да помага, че сефте имам умен телефон и не съм наясно хич с инсталиране на програми и т.н. Фърмуера е v21.0.025 Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване