Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Nokia 5800 ExpressMusic

DiDokal

Препоръчан отговор

Здравейте ! ;) Имам Nokia 5800 вече от 10 месеца,но преди няколко седмици се сетих,че телефона има 3G камера.Потърсих я, но не я намерих ><... Един приятел също има Nokia 5800 и може да пусне неговата много лесно (от камерата просто имаше едно копче да я смени...). Дано някой може да ми помогне с търсенето :). Имам и проблем с Bluetooth-a.Преди го държах постоянно пуснат,но реших да го изключа и сега понякога ми дава грешка при пускане (Bluetooth операцията не може да бъде извършена). Имам и проблем с речниците ><. Разбрах,че телефона си има речник (но при мен няма...) реших да си го изтегля от www.nokia.com,но не го намерих http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif . Надявам се,че някой ще може да ми помогне :). Благодаря предварително.

tinker, за 3G камерата - като си влезеш в камерата да снимаш, отваряш Опции->Използвай(превключи) втората камера и така можеш да се снимаш и да се гледаш като в огледало.

За синия зъб не мога да ти помогна.SORRY!

За речника, значи почваш - Меню(бялото копче по средата)-> Приложения -> Речник. И като го отвориш ти излиза да си свалиш и други езици защото има само English.

Дано да съм ти помогнал понеее малкооо. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

tinker, за 3G камерата - като си влезеш в камерата да снимаш, отваряш Опции->Използвай(превключи) втората камера и така можеш да се снимаш и да се гледаш като в огледало.

За синия зъб не мога да ти помогна.SORRY!

За речника, значи почваш - Меню(бялото копче по средата)-> Приложения -> Речник. И като го отвориш ти излиза да си свалиш и други езици защото има само English.

Дано да съм ти помогнал понеее малкооо. :)

Ами не помогна... Аз казах по-горе,че нямам бутона за 2-рата Камера и,че в Приложения нямам Речник...(Вече го имам от 1 година... да не видя иконата в приложения значи съм сляп...) То се видя,че никой не може да ми помогне и сигурно в 2be ще отида мисля, че от там го купих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не помогна... Аз казах по-горе,че нямам бутона за 2-рата Камера и,че в Приложения нямам Речник...(Вече го имам от 1 година... да не видя иконата в приложения значи съм сляп...) То се видя,че никой не може да ми помогне и сигурно в 2be ще отида мисля, че от там го купих.

Направи си ъпдейт на фирмуер-а. Използвай Nokia Software Updator. Ако не знаеш кое как потърси в гугъл или питай тук. По принцип е много просто, но все пак трябва да се внимава. Най-важното е да не ти падне батерията по време на ъпдейта (включи го на зарядно) и да не ти звънне телефона точно тогава (сложи някоя малко популярна карта)

Те симбианите рядко имат хронометри. Намираш си сайт с приложение "хронометър" и си го инсталираш.

Пълни глупости говориш! Повечето имат. Иначе да, 5800 няма....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добър вечер. Имам голям проблем с мойта Нокия 5800. Ъпдейтнах до v50 и сега като се свържа към wi-fi и тръгна да влизам я някой сайт ми изписва: Invalid server name. Моля за помощ!! :wors:;):speak: :speak: :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз също имам проблем с Wi-Fi. Отчита ми моята безжична мрежа вкъщи, а пък като искам да вляза в дадена страница и ми изписва Свързването е невъзможно, WLAN мрежа не е намерена. Това е отскоро, преди всичко си беше наред. Моля за съвет и помощ :) Благодаря предварително! :offtopic_s:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Здравейте! Преди три седмици си купих Nokia 5800 XpressMusic и до сега нямах проблеми. Снощи всичко беше наред. Ставам тази сутрин и забелязвам, че телефонът не разпознава memory card. Рестартирах, ръчках, правих вуду магии, но нищо не става. Картата ми е в комплект с телефона SanDisk MicroSD 8GB. Въпреки че картата е в телефона ми излиза надпис че няма сложена карта. Пробвах да сложа друга карта и тя тръгна. Картата ми е доста пълна от 8GB 7 са заети, но не мога да изтрия файловете, защото компютъра ми също не я разпознава. Има ли начин да се оправи или трябва да си купувам нова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте, вчера си купих Nokia 5800 ExperessMusic много як телефон, всичко е избарано така че да ти стане кеф но с малки проблема.

Проблема е това че когато се заключи или разговарям и заспи, след като реча да го отключа или събудя вместо да ми покаже нормален екран той ми изкарва някакви линей или сив или някакви си точки по целият екран. Това не се случва всеки път, но все пак не нормално. Оправянето е доста лесно, по точно като го заключа и отключа се оправя но пак казвам не е нормално. Ето снимки направени точно сега за да видите какво се получава, не се вижда много но е нещо -> 1, 2и 3.

Също така днеска като исках да влезна чрез бутона който има отстрани за правене на снимки той не поиска да влиза, нито пък снимка да прави. След това с копчето "+" и "-" не поиска да увеличава и намаля zoom-ма на снимката, а ето че сега го прави както и снощи.

Въпроса ми е дали това са софтуерни проблеми и след обновяване на firmware ще се оправи или направо да го носа в магазина да ми го сменят.

Мерси предварително.

Като си взех телефона нямах този проблем, но ми се наложи да си сваля новия софтуер, защото ми трябваха картите. Откакто съм с новия софтуер ми прави авсолютно същия номер. Въпросът ми е дали може да се оправи, а ако не ще доведе ло до усложнение, защото на този етап не ми пречи особено, но се опасявам да не се прецака малко по малко целия.

Моля ви кажете, ако знаете нещо.

И аз ви благодаря още преди това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнете до най-новата версия V52. Ако проблемът остане, направете хард ресет Hard Reset : Изключвате телефона,ИЗВАЖДАТЕ картата с памет и натискате едновременно Зеленото копче + Червеното + Камерата и включвате телефона без да пускате трите копчета или *#7370* (кодът се въвежда в диалъра на телефона (там, където се набират номерата)) Препоръчва се да се форматира картата памет след хард ресета, за да има по-добър ефект Добра идея е да пуснете тема в официалния форум на Нокия (там трябва да пишете на английски) или да се поразровите из вече пусната подобна тема или същата. Има голяма веротност да ви дадат решение на проблема. Там има немалко компетентни хора, които са по-наясно с нещата. И въобще ако имате проблеми питайте там Ancient Goa'uld, вие също направете написаното по-горе и ако не стане се поразровете във форума на Нокия или пуснете тема там

Редактирано от Ssilver (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 години по-късно...

Здравейте ,преди години ползвах nokia 5800 xpressmusic  но незнайно защо екрана спря да свети  там ми останаха номера които  са ми нужни някой знае ли   програма  с която да  се видят номерата  запаметени в телефона .Когато  го свържа кум компютъра  се отваря прозорец  но от него няма как да видя номерата .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване