Премини към съдържанието
D3v1lScr3aM

Гаден проблем с Battlefield 2!

Препоръчан отговор

Хора днес най-накрая успях да сваля Battlefield 2 ,която отдавна исках да пробвам, но все нямаше време :yanim:

ОБАЧЕ както винаги с моя страшен късмет, изобщо не тръгна! Качих кракчето, рестартирах като нормален човек, качих дори и пача и не стана Публикувано изображение

Просто ми излиза черен екран (според мене тръгва да зарежда) и после си ме връща на работният плот Публикувано изображение

Ако някой знае как се оправя тая глупост и може да каже, ще съм мноого БЛАГОДАРЕН :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се пробвах да си я дръпа онякъде иточхо когато я пуснах ми написа някаква грешка незнам но и аз иакам да я пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора днес най-накрая успях да сваля Battlefield 2 ,която отдавна исках да пробвам, но все нямаше време ;)

ОБАЧЕ както винаги с моя страшен късмет, изобщо не тръгна! Качих кракчето, рестартирах като нормален човек, качих дори и пача и не стана Публикувано изображение

Просто ми излиза черен екран (според мене тръгва да зарежда) и после си ме връща на работният плот Публикувано изображение

Ако някой знае как се оправя тая глупост и може да каже, ще съм мноого БЛАГОДАРЕН  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Този проблем не е нов, имаше нещо с видео-драйверите, така че си провери с коя версия на драйверите си. Сложи и DirectX 9.0c, ако не си с него. Влез в www.google.com и потърси мнения за проблема, сигурен съм че ще намериш решение. Там ще намериш и два файла за ъпдейт на DirectX, с които се оправят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

phantom е прав, по принцип този проблем с игрите идва от "шофьорите". На мен ми се е появявал поне на три игри досега, но като сложа по-нови драйвери и се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако си с най-новите драивери мини на по-стари. Понякога в новите може да има бъг.

Редактирано от kokoian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора днес най-накрая успях да сваля Battlefield 2 ,която отдавна исках да пробвам, но все нямаше време :)

Ако някой знае как се оправя тая глупост и може да каже, ще съм мноого БЛАГОДАРЕН  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

сигурно трябва някаква програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора днес най-накрая успях да сваля Battlefield 2 ,която отдавна исках да пробвам, но все нямаше време :)

Ако някой знае как се оправя тая глупост и може да каже, ще съм мноого БЛАГОДАРЕН  :baby:

<{POST_SNAPBACK}>

и аз имам такьв проблем записвам я слагам всичко стартирвам я излиза ми черен екран и ме изпраща не декстопа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си играта от тук - 100% тръгва(изисква регистрация и е торент )

<{POST_SNAPBACK}>

ами ще я изтегля от http://torrents.linkos.bg и дано трьгне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играта има сериозни минимални изисквания, ако не отговаря видеокартата ти най-вече на тях няма да тръгне. другото е че с пиратската версия може да играеш само на нерангови сървъри, за другите си трябва оригинален cd-key

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно преди да се включи менюто ми излиза сивата картинка на точици кат развален телевизор и до там ... :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкажи ни още...какви са частите, играта оригинална ли е? И каквото още се сетиш, като примерно работила ли е до сега и при какви обстоятелства е спряла да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми при първо стартиране преди това не съм я играл... пробвах пак, но същото! Играта е свалена от арената :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже изтриха моята тема, щото не видях тази, та да питам тука. Дано някой да ми отговори. Става въпрос за игра в сървъри. Направих си акаунт в играта, обаче не ще да ме свърже. А един приятел играе в сървъри, видях, че е много яко. И аз искам! Някакви препоръки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предишната тема ти го казах, ще го повторя пак. Твоя приятел играе в сървъри нали ? Защо се обръщаш към нас, а не му кажеш да ти обесни как да го направиш това или направо му кажеш да дойде у вас и да ти направи играта така че да можеш да играеш в сървъри???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нов проблем(предполагам лесно разрешим). Дрхнах си мапове за играта от ТУК , но като си сваля някоя карта ми е архивиран (RAR файл). До тук добре разархивирам го и ми излизат вътре още два архива "client" и "server". Та въпроса ми е кое трябва да поставя в директорията на играта, за да ми тръгне картата?

ПП: оправих се. :huh: Все пак ако някой иска мапове да види линка. :ph34r:

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак съм аз. :) Значи да питам относно PunkBustera... Трябва ли след като съм добавил в списъка му Battlefield 2 да го оставям включен по време на игра или не? И защо в над 95% от сървърите ме банят. Уж имам PunkBister пък, к'во прайм? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

м имаше FAQ за punka във официалния сайт/форум на играта

за оригинално копие говорим нали? щото на неоригиналките въпросът и самият отговор се обезсмислят

при мен с хммм 1.41 мисля навремето също имаше подобно неприятно изживяване, и ако си спомням решението беше ъпдейт на самия PB

http://www.evenbalan...age=pbsetup.php

ето и цялата тема с FAQ за PB: http://forum.ea.com/.../list/2841.page

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/2841.pageхммм имаше FAQ за punka във официалния сайт/форум на играта

за оригинално копие говорим нали? щото на неоригиналките въпросът и самият отговор се обезсмислят

при мен с хммм 1.41 мисля навремето също имаше подобно неприятно изживяване, и ако си спомням решението беше ъпдейт на самия PB

http://www.evenbalan...age=pbsetup.php

ето и цялата тема с FAQ за PB: http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/2841.page

Говорим за пиратска версия на BF2. PunkBuster-а ми е ъпдейтнат до последна версия (поне според съобщението, което ми дава сле като кликна на "Chek for Updates"). Значи трябва да имам оригиналната игра, за да играя спокойно навсякъде, така ли? :) И все пак по време на игра трябва ли да оставям PnkBuster включен, или просто добавям играта в списъка и готово?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип РВ не оказва вляние на пиратските сървъри, от друга страна оригиналните могат да не го търсят (тук зависи от админа на сървъра), но да - за спокойна online multiplayer само с оригинална версия

повярвай ми - заслужава си всичките пари, да не говорим че цените са паднали с космически разлики

http://www.pulsar.bg...hp?prod_id=8295 - сега е 30, аз съм го купувал за 70 - обаче преживяването е фантастично

а така идва даже с безплатна игра: http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=12770

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип РВ не оказва вляние на пиратските сървъри, от друга страна оригиналните могат да не го търсят (тук зависи от админа на сървъра), но да - за спокойна online multiplayer само с оригинална версия

повярвай ми - заслужава си всичките пари, да не говорим че цените са паднали с космически разлики

http://www.pulsar.bg...hp?prod_id=8295 - сега е 30, аз съм го купувал за 70 - обаче преживяването е фантастично

а така идва даже с безплатна игра: http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=12770

това е старата игра.

бат компани 2 е още 70лв.

със оригинала,няма проблеми,но от нестабилна машина те исхвърля от сървъра.

от както си клокнах процесора и видеото не ме е изхвърляла и трепя много повече хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

темата е за BF 2, не за новия експанжън на стария оригинален BF (пхаха дори на мен ми звучи идиотско) и 70 да е - пак си заслужава щом играта ти харесва - аз лично не съм очарован от BC2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

темата е за BF 2, не за новия експанжън на стария оригинален BF (пхаха дори на мен ми звучи идиотско)

и 70 да е - пак си заслужава щом играта ти харесва - аз лично не съм очарован от BC2

Благодаря за отговорите. Ще събера 30 лв. и нямам проблеми значи! А относно Battlefield: Bad Company 2 - на мене лично от към графика само ми харесва. Battlefield 2 повече си ми харесва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само BF2 без експанжъните и буустер пакетите е 20 лв...това в случай че не си хвърлил око на целия списък във Пулсар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.