Премини към съдържанието
xactoR

Всичко за Need for Speed Shift

Препоръчан отговор

А, играта е само за нвидиа? На читав компютър от сорта на четириядрен с две 4870 видеота няма никакъв проблем играта с кадри или каквото и да било!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говорим за лаг, а за бъгната игра. Не се пуска.

За всички които им крашва!!! играта след първият завой на теста!!!

1. Инсталирах последният Директ Х.

2. Инсталирах Visucal C+++ последната версия.

3. Инсталирах physx от Нвидиа сайта.

4. Промених настройките от Low на Мedium детайли и вдигнах малко резолюцията.

Играта така вече не крашва!!!

Редактирано от Totogada (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много смотана работа, играх си 20 минути докато я поткарам да не запива в началото. Просто оляли са се в бързия релииз. Както винаги(за игри на EA) ще изчакам 2-3 нови версии преди да почна да играя . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих XP и НАЙ-НАКРАЯ СЕ ОПРАВИ!!!!! Сега играя като хората! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм, според мен схемата AMD+Windows 7+Shift не работи ! Почти всички (казвам "почти", защото някои не са казали конфигурациите си) са с процесори на AMD. Сега, ако и GiGab¥Te, който е минал на ХР и проблемите му са приключили, е с такава, причината става ясна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като пусна на старт карер минава клипчето и след това започва от началот .. хелпп

Процесора някъв АМД 2ядрен 2.0 , ХП СП3, ати радеон хд3200 видео, 4 гб рам ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички които им крашва!!! играта след първият завой на теста!!!

1. Инсталирах последният Директ Х.

2. Инсталирах Visucal C+++ последната версия.

3. Инсталирах physx от Нвидиа сайта.

4. Промених настройките от Low на Мedium детайли и вдигнах малко резолюцията.

Играта така вече не крашва!!!

офф. Поздравявам те, че си се сетил да обновиш "системния" софтуер, който използва играта, за да върви!!! Само се надявам всички хора да видят този коментар, за да намалеят оплакванията от крашове. На моята машина нямам проблеми никакви, след като обнових драйвери на чипсет, видео, аудио, както и да сложа DX9 (от диска) и последна версия на PhysX. Не мисля, че проблема е в релийза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф. Поздравявам те, че си се сетил да обновиш "системния" софтуер, който използва играта, за да върви!!! Само се надявам всички хора да видят този коментар, за да намалеят оплакванията от крашове. На моята машина нямам проблеми никакви, след като обнових драйвери на чипсет, видео, аудио, както и да сложа DX9 (от диска) и последна версия на PhysX. Не мисля, че проблема е в релийза.

Не е в релийза, играта като цяло е написана (много) некъдърно, но свестни игри рядко има в днешно време . ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има идея как се играе онлайн на Шифта с другите че нещо не виждам като на другите части quick race и подобни трябва да са мине career ли :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм, според мен схемата AMD+Windows 7+Shift не работи ! Почти всички (казвам "почти", защото някои не са казали конфигурациите си) са с процесори на AMD. Сега, ако и GiGab¥Te, който е минал на ХР и проблемите му са приключили, е с такава, причината става ясна...

Аз съм с Athlon II X250 С Windows 7 64bit поне докато я тествах не ми е правила проблеми.Вярно че направих 2 състезания на кариера ,но ги рестартирах по 10пъти всяко и отделно 1 състезание на сингъл и то с толкова рестарти :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, някой стигнал ли е до Дрифта и има ли някакви проблеми с него? Пробвах една писта, но се отказах. На GRID Дрифта не беше чак такъв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, някой стигнал ли е до Дрифта и има ли някакви проблеми с него? Пробвах една писта, но се отказах. На GRID Дрифта не беше чак такъв...

Аз стигнах до него и честно казано не мога да овладея колата дори и да върви направо. Явно трябва волан и педали за него, защото с клавиатурата или сме на 0% "газ", или на 100%. Същото се отнася и за волана.

Тази версия на NFS просто е един реален симулатор за мен. Изобщо цялата физика, относно поведението на автомобила, е изпипана до много високо ниво.

Редактирано от troi4o (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой провал ли е да сложи отметка на Disable visual themes и Disable desktop composition в Properties -> Compatibility? При мен май това решава проблема с Not responding-a след първия Loading... преди менюто за избор на език. Изглежда, че изглажда и спадането на FPS-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и ако въпреки всичко продължават грижите с играта има още 2 възможности за workaround на проблема:

1. Задавате Compability: Windows XP SP2 (за Vista) / Windows 98 (за Windows 7)

2. Стъкмисайте си .bat файлче, което при стартиране на играта да трие файл graphics от подпапка "My Documents/NFS SHIFT"

P.P. А дали сте копирали цялото съдържание на Cracks където трябва - няма да питам ... :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадох дрифта на един приятел, да ми мине някой писта защото не можех да се задържа на пътя, а той като седна все едно дрифта е писан за него и от първия път първи на всички писти! Мислех че аз не мога да карам, но като чета тук се успокоявам че не съм само аз! :angry::down:

Със сигурност не си единствен :cool: Просто дрифта май е направен наистина реален. Аз, дето съм направо цар на дрифтовете :P На шифта едва вкарвам колата в пътя... цял един път завърших 3-ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, а кодове за играта има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, а кодове за играта има ли?

Има трейнъри ,аз си бях свалил 1 - даде ми $ 100 000 000 + 1 вирус и сега си карам lamborghini 970коня :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като малко се откъснах за празниците, вече съм тук за допълване на темата.

Първо - има Demo. Можете да го намерите тук!

Второ - има пач, като най-важното е, че добавя LAN и че подобрява менюто. ЦЪК!

The first patch Need for Speed Shift is released! This patch adds two new features: LAN (Local Area Network) play, enhancing the multiplayer experience and mouse support, providing full menu navigation through the game using your PC mouse. This patch is required since September 22nd 2009 for online play.

You can download the patch either from NeedforSpeed.com or from our download server. If you have modified the game you need to re-install the original .exe before patching.

Лошото е, че още нямаме crack за него.

В Арена се появи кракнат пач ... Тествах го, работи. Нямам възможност в момента да пробвам и LAN-а, но останалото работи безпроблемно. Мишката в менюто е доста претупана, използва стандартната windows-ка мишка, и седи все едно играта работи в прозорче, но поне работи както трябва.

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове мога ли само да ви попитам защо имам проблеми с играта, а по принцип компа не ми е толкова слаб. 3 G RAM, ATI 512MB HD 3400 AMD Athlon 64 X2 5400+ и играта върви ужасно бъгове, крашове и играя на low всичко и едвам върви. Много ще съм благодарен ако ми помогнете :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо видео картата ти е дооооооста бавна. Не става за игри. И второ - бъгове и крашове се получават в следствие на задклавиатурното устройство. Не искам да се заяждам, но с тази игра reloaded са се справили повече от добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо видео картата ти е дооооооста бавна. Не става за игри. И второ - бъгове и крашове се получават в следствие на задклавиатурното устройство. Не искам да се заяждам, но с тази игра reloaded са се справили повече от добре!

Мерси пич, то и аз така си мислех че е от нея, но не бях сигурен мерси много ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.