Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми и въпроси относно Adobe After Effects - обединена

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем с Adobe After Effects 7. Когато опитам да импортирам видео AVI формат програмата ми дава следната грешка:

Публикувано изображение

На какво може да се дължи това. В менюто с опциите за импорт изобщо нямам AVI разширение на файла. Могат ли по някакъв начин да се оправят нещата.

Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...
  • Отговори 63
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И на прозорчето пише точно "Problem" ... странна работа Провери формата на видеото

Помогнете..Когато заредя клип за редакция в програмата ми излиза само черен екран.Защо е така?Версията е CS 5.5

Help Meeeeee!!! :@

Публикувани изображения

Здравейте!

Трябва ми някой, който е на ти с програмата, за да ми даде най-грубо и нагло казано основните насоки в нея, защото работата е на зле тръгнала. До сряда трябва да съм наясно с основите на програмата, ала не виждам как ще стане това. Изтлеглих програма и различни tutorials към нея, но определено по-голямата част ми е тъмна Индия. Моля някой мил доброволец да ми помогне, ще му бъда безкрайно признателна, наистина..! Да ми пише на лична или тук...Всякаква информация за програмата ще ми бъде от полза.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

tripodbg.com?

aebg.freehostia.com

videotutorials-bg.com

Дано ти помогнат видеоуроците,аз от там се уча.

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Никой не е писал в темета,аз се възползвам да си напиша и моя проблем,макар,че не ми е "after effects7",а ми е -"Adobe After Effects CS3"

Нищо не съм направила на програмата,даже едно надписче се пробвах да направя-"метално",стана,но инсталирах едни плъгини-"Trapcode"-обаче пак си работеше след инсталацията им.После и добавих и това--> "Film Magic Pro".И не знам какво стана???

Сега ми изписва това??

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Какво да правя??Какво иска??

Моля ви за помощ.Тъкмо се бях запалила по тази програма...защо не работи?? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска да го преинсталираш Публикувано изображение

освен да ти преведа какво пише, друго не ми идва на ум как да го оправиш (adobepdfl.dll файлът не можел да го намери, поне така твърди тоя Публикувано изображение )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска да го преинсталираш Публикувано изображение

освен да ти преведа какво пише, друго не ми идва на ум как да го оправиш (adobepdfl.dll файлът не можел да го намери, поне така твърди тоя Публикувано изображение )

Да и аз така разбрах Публикувано изображение , ще пробвам...дано после мога на ново да я инстална...че с "adobe premier" веднъж се наложи целия комп да преинсталирам за да мога на ново пак да я инсталирам Публикувано изображение .

Благодаря за бързия отговор "fedor-ка" :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с CS3. Не би трябвало да имаш проблеми с преинсталацията (control panel/add or remove programs - имаш install or reintall на AAF, както и възможност да изтриеш само компоненти), но неведоми са пътищата windows-ки Публикувано изображение

Каквото толкова - първо правило- винаги си прави имидж на читава система, за да не губиш после време за инсталация на хилядите си програми Публикувано изображение

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не знам дали му е тук мястото но искам да питам за cs3 как мога да сменя формата да не е avi? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с CS3. Не би трябвало да имаш проблеми с преинсталацията (control panel/add or remove programs - имаш install or reintall на AAF, както и възможност да изтриеш само компоненти), но неведоми са пътищата windows-ки Публикувано изображение

Каквото толкова - първо правило- винаги си прави имидж на читава система, за да не губиш после време за инсталация на хилядите си програми Публикувано изображение

Успех

Успехът ми го няма.

Няма я ..няма я афтър ефект-компоненти има в папката -Adobe After Effects CS3-->Support Files,но унинстал няма-и в премахване на програми няма афтър ефект,има едно само ,което не знам какво е -пише-Adobe AIR-но не мисля ,че е това???За пръв път ми се случва да не мога да намеря как да деинсталирам програма Публикувано изображение .Как???

Ако някой има идея моля да сподели. :)

Eто снимка->

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да премахна "adobe after effects",за да си инсталирам по- нова версия,но проблема е в това ,че няма "унинстал".Никъде няма??Няма я даже в програми??А я инсталирах в "ц"-всичко е там ,програмата си върви.Ето снимка на папката в която е инсталирана/никъде няма "uninstall"-->

Публикувано изображение

Eто и инсталираните програми--->

Публикувано изображение

Къде е ??

Как сега да я деинсталирам???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно става въпрос за кофти инсталация, дано това ти помогне

ето ти и скрипт за поправяне на инсталацията, видях, че си с CS3 - http://www.adobe.com/support/contact/cs3clean.html

ако си деинсталирал(а) демо, инсталирай отново и пробвай пак

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно става въпрос за кофти инсталация, дано това ти помогне

ето ти и скрипт за поправяне на инсталацията, видях, че си с CS3 - http://www.adobe.com/support/contact/cs3clean.html

ако си деинсталирал(а) демо, инсталирай отново и пробвай пак

Не е демо,всичко си беше идеално,инсталацията протече без проблем,но после нещо стана..не знам..ще пробвам свалям второто,не знам как точно да го използвам ,но ще кажа резултата.Благодаря.

Nе става ,ако може по-подробно да ми обясниш,как точно?Моля те,на ЛС ако искаш.

П.С.

Oще си ми стои,инсталирах си CS4,като си мислех ,че старата ще изчезне,но не,там си е -а новата си работи-а онази не я пипам,това е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам проблем при експортването на проек от програмата-изписва ми ,че нямам достатъчно рам или нещо от сорта,ето снимки->

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тази опция ми е намалена до минималното--->

Публикувано изображение

Компютъра ми е с такива параметри---->

а и не съм вадила кой знае какви проекти с "афтър ефект"-това ми е втория опит.Самото проектче е около 10-12 сецкунди-като това е , само с един надпис,даже и звук няма ,но е с 4 светлини -не с 2 както е тук--->

ето и първото ми нещо с програмата

ето ми икомпа-->

Публикувано изображение

Какво да направя ??Не може тая програма след 1 надпис да ми заеме всичко,не може да няма начин да се направи нещо,как да си изкарам клипчето от 10-те секунди,като не иска да ми го запамети под никакъв формат??Помогнете ми Публикувано изображение

Да не би и тези опции да трябва нещо да се коригират??

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Добър ден!Скоро преинсталирах и реших отново да си сложа After Effects тъй като с приятел щяхме да правим Star Wars битки :cool: Ето го проблема - когато опитам да сложа един ефект за джедайския меч(предварително подготвен меч,просто го драгвам на клипа и на всеки кадър му променям местоположението и цвят/големина) ,но ми изписа грешка ,която до сега не е изписвало - "This favorite contains 4 references to missing effects.Please install the following effects to restore these references. ("Alpha Levels", "Simple Choker") "Търсих ги тези ефекти навсякъде из интернет да ги сваля и инсталирам ,но нещо не ги намерих.Версията на after effect-а е 7.Преди съм я теглил от другаде и работеше ,но не помня от къде.100% съм сигурен ,че ефекта ,който придърпвам е за тази версия.Страшно много моля за помощ.И преди съм правил с това ,но глупави клипче по някоко секунди сега имаме време и можем да направим по-дълго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте Съфорумници :) ! Тъкмо се регистрирах и реших да ви споделя своя проблем.

Значи, опитвам се да си инсталирам Adobe After Effects CS4, но когато стартирам инсталацията ми се появява следния проблем:

Публикувано изображение

в Ерора пише: Critical Errors were found in setup.Please see the Setup log for Details!

Ако може някой да ми помогне защото опитах какво ли не! Не се получава!

Изпозвам Windows XP SP3

processor INTEL

Video Card - NVIDIA

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Ето виж те проблема,надявам се да ми помогнете.Благодря предварително :grimace::yanim: :yanim:

post-260893-095682000 1277979932_thumb.j

Редактирано от DeSperO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Здравейте , истеглих си програмата After effects и като я инсталирам невлизам в нея и след това като се опитам да добявя видео вътре в програмата не може пише там че има некаф проблем . Ако някой разбира от тази програма нека да ми помогне моля .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , иЗтеглих си програмата After effects и като я инсталирам не влизам в нея и след това като се опитам да добАвя видео вътре в програмата не може. Пише там ,че има някакъв проблем . Ако някой разбира от тази програма ,нека да ми помогне ,моля .

Нека започнем така , какъв е проблема ? Ако мислиш , че това ни е достатъчно , в грешка си :dancing18: !Няма да коментирам факта , че това което си написал е лишено от смисъл...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека започнем така , какъв е проблема ? Ако мислиш , че това ни е достатъчно , в грешка си :dancing18: !Няма да коментирам факта , че това което си написал е лишено от смисъл...

еми нали написах горе какъф е проблема работата е там, че

като опитам да вкарам видео във програмата и не може.Излиза ми там някво прзорче и ми пише проблем "това видео не може да се добави " нещо такова. Незнам точно аз не сам работил със такава програма и незнам нищо. Търсех във интернет но там не показват как се добавят клипчета вътре в програмата.

Редактирано от DarkStar1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на прозорчето пише точно "Problem" ... странна работа :dancing18: Провери формата на видеото :P

Редактирано от Rand (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на прозорчето пише точно "Problem" ... странна работа :rolleyes:

Провери формата на видеото :biggrin:

Амм има ли значение със коя програма ще съм защото то има различни версии

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тебе май хич те нема,хората ти казват "провери за формата на видеото",ти казваш има ли значение с коя версия работиш.Аз съм била и с 3 и с 4 сега съм с 5 ,ако се опитваш да вкараш флаш формат-няма да е ,конвертирай го в .avi или .mpeg,пробвай,но определено тази програма не е за теб брато.:)Разгледай този сайт-страхотни уроци има тук->успех ти желая...но много четене иска или гледане на видео уроци поне-->

videocopilot.net

Пожелавам ти успех ,но афтъра и цял живот не стига за да употребиш всичките му възможности :clap:.Кажи ми какво искаш да правиш с видеото и може да се измисли обработка с друга по-лесна програмка:clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тебе май хич те нема,хората ти казват "провери за формата на видеото",ти казваш има ли значение с коя версия работиш.Аз съм била и с 3 и с 4 сега съм с 5 ,ако се опитваш да вкараш флаш формат-няма да е ,конвертирай го в .avi или .mpeg,пробвай,но определено тази програма не е за теб брато.:wors:Разгледай този сайт-страхотни уроци има тук->успех ти желая...но много четене иска или гледане на видео уроци поне-->

videocopilot.net

Пожелавам ти успех ,но афтъра и цял живот не стига за да употребиш всичките му възможности :).Кажи ми какво искаш да правиш с видеото и може да се измисли обработка с друга по-лесна програмка:)

ами послушах те и го конвертирах в аvi ама пак не став аще пробвам да го конвертна в .mpeg и дано д астане . Благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами послушах те и го конвертирах в аvi ама пак не став аще пробвам да го конвертна в .mpeg и дано д астане . Благодаря предварително

За да стане и да ти върви всичко НАРЕД, първо трябва да преведеш компютъра и операционната си система на нужната висота. При теб май нищо не върви като ти чета постовете. Девойката ти е обяснила всичко, но дали я разбираш, това не се чувства. Иначе, нищо лично !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване