Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Предлагам ви на 5-ти ноември (Събота) да направим една игра на Пейнтбол, а вечерта да запием някъде и да ближем люти рани (или ракия). Приемете това предложение много сериозно (от моя страна), защото аз така или иначе ще дойда заедно с една група юнаци от форума, която група включва засега mireto, Юнак, Daemon и arti. Продължавам да разговарям и с други кандидати, а тук вие може да споделите на кое от двете мероприятия искате и можете да дойдете, за да сме наясно с общата бройка.

Единствената ми молба е, ако се казва нещо, то да бъде сериозно, затова и давам предложението толкова рано.

П.П. Още една молба (освен "единствената" по-горе) - нека само хора, които ще идват да пишат, вместо да има мнения като "съжалявам не мога да дойда" или нещо друго (ясно е, че повечето потребители няма да дойдат).

П.П.2 Ето тук можете да видите какво стана предният път и какво ви очаква сега.

П.П.3 Може да използваме същата фирма и да отидем на същият терен. Абе за повече подробности вижте старата тема.

Ето снимките от Пейтбол N:1 : http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...indpost&p=44822

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 56
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ами най-вероятно ще дойда, не мога да обещая на 100%, но все пак ще се опитам! Ако идвам ще дойда с DeadSmurf :) Какви пари е това удоволстивие?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз така искам да питам колко пари е и каде ще е това чудо ! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също ще съм там cool.gif ... Предполагам, че ще на същото място и на същата цена както преди ... а именно:

Стрелбата ще се проведе в Панчарево, горист терен.

Момчето ще ни чака на бензиностанцията на ОМВ на разклона на Околковръстното и пътя за Панчарево (Самоковско шосе).

Ето и карта на местността: местоположение

Бензиностанцията е точно след караулката на Самоковско шосе. До Панчарево ходят автобуси 1 и 3 (не е 100% сигурно, нека ако някой знае да каже) и най-добре питайте в тях къде точно трябва да слезете.

Ето карта на градския транспорт: карта

Резервацията е за 15-20 човекаЦената е 16 лв. и включва пълна екипировка и 100 топчета.

Номера е да се доберете до бензиностанцията на ОМВ на Самоковско шосе - от там който не е с кола ще го извозим с нашите до терена cool.gif и ще ви нашариме като калинки ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да мога да дойда. Освен че отработвам понеделник, то тази дата съвпада и с предвидено преди една година събитие. Но пожелавам на всички отново много весело изкарване. За тези които не са били миналият път...елате, няма да съжалявате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може наистина да използваме същата фирма, защото сме доволни от тях. Цената вече беше посочена от Калин, като за всеки допълнителни 50 топчета се заплаща по 4 лева.

Сега относно организацията. Не само че ще е хубаво, но и нужно за нас и за организаторите от страна на фирмата, да съобщим най-късно до сряда (ако не и утре) колко човека ще сме и към колко часа да го направим. В противен случай рискуваме да се разминем с това събитие, понеже предният път искаха точна информация една седмица по-рано.

Има вариант да играем и в сграда, т.е. нещо като Rescue the hostage или може пак да играем в гористият терен.

Ще помоля някой от софианците да се обади на представителя на фирмата, когато имаме точна информация, защото ние с mireto не сме понастоящем в България и ще стане много трудно. Ще дадем каквато информация е нужна.

Нещо друго важно - след пейнтбола ще има подобаващо запиване, така че ако някой не може да дойде на пуцалката, то той (тя) е добре дошъл на запоя, за който трябва да уточним заведение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що разговарях с преставител на фирмата за пейнтбола и уточнихме следните неща:

Дата - 05.11.2005 (Събота).

Час - 13:00

Място на играта - Панчарево

Място на събирането - бензиностанцията на ОМВ на разклона на Околковръстното и пътя за Панчарево (Самоковско шосе)

Час на събирането на разклона - 12:30 - 12:45

Бройката на участниците за пейнтбола нарастна и сега сме:

mireto, kal, Stalik, Daemon, arti, Юнак, двама наши познати (засега), които не са регистрирани във форума и аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въй, че съм льохав ойлюф.

Оправих го, благодаря за поправката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ви изпозастрелям всички в тиквите и после да ми се сърдите, че не сте имали шанс мисля направо да дойда да изпия някоя бира вечерта с вас. Tragedy, врътни един телефон и кажи къде ще бъдете, аз ще гледам да намина.

Приятна игра и после ще разказвате.

For the Motherland comrades!!! Charge!!! sterb126.gifsterb003.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За да не ви изпозастрелям всички в тиквите и после да ми се сърдите, че не сте имали шанс мисля направо да дойда да изпия някоя бира вечерта с вас. Tragedy, врътни един телефон и кажи къде ще бъдете, аз ще гледам да намина.

Приятна игра и после ще разказвате.

For the Motherland comrades!!! Charge!!!  sterb126.gifsterb003.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Diezel, аре стига бе - не мислиш ли, че Пейнтбола го организираме и се случва само 2 пъти годишно, а на/Д/пиванията са доста по-чести, т.е. ела на Пейнтбола !!! За другото сме лесни с тебе... :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Diezel, аре стига бе - не мислиш ли, че Пейнтбола го организираме и се случва само 2 пъти годишно, а на/Д/пиванията са доста по-чести, т.е. ела на Пейнтбола !!! За другото сме лесни с тебе... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Не можем брат Ми, Требе Да садиМ ЛУк и дА праиМ Вади! biggrin.gif

Сериозно, имам малко работа през деня :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес следобед ще се обадим на организаторите на пейнтнола, за да потвърдим точната бройка на играчите. Ще смятаме тези, които са казали, че ще идват, тези, които са писали, че не са сигурни, ще помоля да кажат със сигурност (че идват :help: ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаше емотиконка, лееща потоци от сълзи пак нямаше да изрази чувствата на тези "едни хора", че не могат да дойдат - но пък "препятствието" е много малко, сладко и обичано :):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мое огромно съжаление няма да мога да дойда! sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ми се реве sad.gif

Простете приятели няма как да сьм там.

Знаете че за такива сбирки умирам,но момента е много неподходящ за мен.

Сьжалявам. sad.gif

Изпиите 2 кила ракия и за мен,ще се реванширам. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пийте едно малко и заради мен,в събота съм на работа до 14:00 часа и отделно после съм малко заетsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. cool.gif

Ние сме една групичка хора (между 5 до 10 човека), на които много ни се иска да вземем участие в организираното от вас събитие. Разбира се в случай, че нямате нищо против.

Половината от нас нямат собствени маркери и ще трябва да ползваме на фирмата, така че е добре да знаем дали ни искате или не? :)

Колкото повече, толкова повече.

За по-запалените от вас по тази игра ви приканвам да посетите:

Българският Портал за Пейнтбол ;)

banner.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване