Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

За всеки случай ето и моят телефон за всички, които желаят да дойдат на запиването - 0887 214209

Bravo_Six, ако сте сигурни само ми кажи, за да се обадя на организаторите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 56
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

ОК вътре съм

Бройте ме и мене cool.gif

преди малко говорих с един авер, така че го бройте и него

Редактирано от Brayan__ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Половината от нас нямат собствени маркери и ще трябва да ползваме на фирмата, така че е добре да знаем дали ни искате или не?  ;)

Колкото повече, толкова повече.

Искаме ви разбира се :) ще е още по - весело ... няма да върнем никой дошъл да играе :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мястото на "вечеринката" :help: .

Намира се от другата страна на Националния Аптечен Център на Г.М. Димитров, близо до Симеоновско шосе.

Заведението се казва RED ROCK - сръбска скара, българска кухня. Телефон за контакти и упътване - 962 7775. Резервацията е за 10-15 човекаи е от 19.30-20.00 часа на 05.11.2005г.

Заведението се намира сравнително лесно. От Симеоновско шосе тръгвате по Г.М. Димитров. Веднага след първата автобусна спирка завивате в дясно и карате направо. Ведага след дъгата, която прави пътя ще видите срещу вас в сутерена на кооперацията голям надпис RED ROCK. Те тука сме. Кухнята им е много добра. Повечето сме я пробвали вече... :)

sad.gif Тия от BGMaps.com са прецакали функцията дето показва местоположението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм май се очертава да сме пеша :wors:

Дали ще се намерят две местенца за нас в някоя кола?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хмм май се очертава да сме пеша  :wors:

Дали ще се намерят две местенца за нас в някоя кола?

<{POST_SNAPBACK}>

Няма проблем ще ви извозя .. само се доберете до ОМВ бензиностанцията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За всеки случай ето и моят телефон за всички, които желаят да дойдат на запиването - 0887 214209

Bravo_Six, ако сте сигурни само ми кажи, за да се обадя на организаторите.

<{POST_SNAPBACK}>

Опитах по мобилния не става... Не си авейлъбъл. sad.gif

4 човека сигурни и един 50/50, за който ще трябват маркери.

И още толкова, който си имат собствени маркери. laugh.gif

Общо 8 или 10 човека ще дойдат утре на срещата ви.

За съжаление аз самия съм под въпрос... Много е вероятно да пътувам утре за провинцията. sad.gif

П.П. Говорих с Алекс от Пейнтбол България и той ми каза, че има запазени 15 комплекта. В тях обаче предполагам ние не влизаме... Утре в 11:00 часа ще стане ясно дали той ще може да ни уреди с маркери или не. Ние обаче междувременно си намерихме маркери laugh.gif

Така, че идваме!

paintball.gif

Редактирано от Bravo_Six (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опитах по мобилния не става... Не си авейлъбъл.  sad.gif

..........

П.П. Говорих с Алекс от Пейнтбол България и той ми каза, че има запазени 15 комплекта. В тях обаче предполагам ние не влизаме... Утре в 11:00 часа ще стане ясно дали той ще може да ни уреди с маркери или не. Ние обаче междувременно си намерихме маркери laugh.gif

Така, че идваме!

paintball.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм бил авейлъбъл, защото летях този ден.

Иначе аз казах на Алекс, че ще сме 15 човека защото ви смятах и вас в тази цифра, но не знаех, че част от вас няма да имат нужда от комплекти (може и да не съм доразбрал). В крайна сметка утре ще разберем на място каква е ситуацията и кой е успял да се добере за събитието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пратих едно съобщение на Сандро и Люси, но са ми върнали много неясен отговор :)

Така че може и те да дойдат, може и да не дойдат sad.gif

За сега сме 2-ма

Така или иначе бройката с организаторите е уточнена - явно пилците ще се броят на бензиностанцията :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ще стане работата с близането на лютите рани като утре не дават ракийчица заради изборите...

П.П. Говорих с Tragedy. И аз ще дойда да попуцам :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехоооо, купонджиите laugh.gif Де са снимките, ва? Или имате мускулна треска на пръстите на ръцете, а? ;) Аз имам на цялото тяло...и на врата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си мърдам главата и да клякам :)

А иначе добре се бяхме маскирали: p10100736pg.th.jpg това е Юначето след битка.

p10100460yq.th.jpg тук кипи всеобща подготовка за влизане в бой.

p10100621dr.th.jpg

а това сме аз и Лили, която може би скоро ще бъде тотално зарибена по форума и ще се регистрира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Юнак мина ли ръката ?  sad.gif

Мерси мире за снимките, чакаме още  laugh.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Как не - нали за туй съм Юнак... laugh.gif

Я ти фърли ohmy.gif едно око на животните, че има една загадка за тебе!

Калине, я постни някоя снимка, че да видим какви ги върши Самсунга. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p10100355mg.th.jpg MrGreeny и Brayan__ - пред дулото на маркера, без екипировка :clap:

p10100410kz.th.jpg момчетата в дъното ни показаха за какво става въпрос в тази игра, а ние сме истински герои щом не се уплашихме :yanim:

p10100491lk.th.jpg Tragedy го е много срам, защото му дадоха пушка с оранжеви топчета :angry:

p10100749ny.th.jpg Юнак-а е убит, с раната в ръката и с много широка усмивка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре си прекарахме ама и аз съм от ранените :-) Мускулна треска на краката и врата и множество копривени сърбежи :-)

Дайте още снимкиииии :-) :yanim: Тея са супер ама искам още... Няма ли ме мен в цял ръст като един истински Greeny ?!? icon4.gif

Редактирано от MrGreeny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го истинският MrGreeny p10100701cy.th.jpg в цял ръст

Еми това са двама от вашите админи :) - мерят си дупките на ръкавиците...p10100503ke.th.jpg p10100822nq.th.jpg

p10100810rk.th.jpg На Stalik и Подводния им е много смешно, ама на kal или му се доплака, или му се доспа....ми то толкова бой...тичане :nono:

Това, дето държи Юнака, е моят телефон. p10100839ax.th.jpg Тази снимка е само за да се похваля с....какви готини хора седях на една маса и да ви хване яд, че не ги виждате всичките :Pbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАХАХХАХАХАХАХАХХАХА коментарите избиха рибатата, особено последната порция.

Снимките са велики, но ми е трудно да се смея, защото още ме боли цялото тяло от тичането, пълзенето и танцуването след това. За пореден път съм очарован от всички, с които се видяхме, искам специално да благодаря на Подводния :) за това какъв точен човек е :nono:

p10101452dw.th.jpg - да видите как се радвам на всички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някоя снимка на врага да ви се намира?

<{POST_SNAPBACK}>

Ами като не се наредихте да ви снимаме :)

Само папарацки снимки имаме p10100766ep.th.jpg

p10100634zj.th.jpg

На теб оставям да обясниш кой кой е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
p10100634zj.th.jpg

Mного ми е интересно какво толкова гледаме всички тук... :)

Редактирано от MrGreeny (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного ми е интересно какво толкова гледаме всички тук... :eek:

<{POST_SNAPBACK}>

Овчаря, дето го гътнахме, щото пасеше овцете на бойното поле... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване