Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Svalko

Търся някакъв вид кирилизатор

Препоръчан отговор

1. В заглавието на темата да е упомената думата RQ или Търся. Тема без RQ или Търся в заглавието си се трие.

Здравейте.Преди 1 месец си преинсталирах Уиндолста и от тогава имам проблеми с субтитрите на филмите.Вместо да си ми излизат на български ,субтитрите ми излизат на някакъв много странен език.Та търся програма която ще поправи субтитрите ,за да си вървят на БГ.Пробвал съм с 3 вида плейъри и все едно и също....

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
flex type 2k

Piro това е вирус не е програма biggrin.gif А и човека пита за субтитрите.

@Svalko пробвай да настроиш encoding-a на плеъра с който пускаш субтитрите (трябва да е Cyrillic). В краен случай пробвай с програма специално за субтитри, като DirectVobSub...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз съм с този "вирус" от години biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с KMPlayer?Ползвам го от години и действа безотказно,стига да имаш инсталиран БГ на Уиндоуса разбира се,както обясни някой преди мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Control Panel>Regional and Language Options>Advanced>Language for non-Unicode programs>Bulgarian

това е истината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко пробвах но си е все така ..това с контрол панела си ми е така,Флекс Тайп -3 еазлични теглих,а и не вярвам да е от плейърите защото вече пробвах с 3 различни....Забравих преди да спомена че има някои субтитри които са ми преведени,но ен виждам никаква разлика в тях и в другите които тегля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичко пробвах но си е все така ..това с контрол панела си ми е така,Флекс Тайп -3 еазлични теглих,а и не вярвам да е от плейърите защото вече пробвах с 3 различни....Забравих преди да спомена че има някои субтитри които са ми преведени,но ен виждам никаква разлика в тях и в другите които тегля...

Ясно, пак опираме до някоя "пипната" версия на Windows

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ясно, пак опираме до някоя "пипната" версия на Windows

Май до Regional and Language Options...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Windows XP си има вграден перфектен кирилизатор. Ако не ти се появяват нормално субтитрите, проблемът е, или в самите субтитри, или в настройките на плеъра и ОС-а. Външен кирилизатор е изключително противопоказно да инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В Windows XP си има вграден перфектен кирилизатор. Ако не ти се появяват нормално субтитрите, проблемът е, или в самите субтитри, или в настройките на плеъра и ОС-а. Външен кирилизатор е изключително противопоказно да инсталираш.
в раздел български преводи на калдата има кирилизатор на уин, и двата които са там работят пробвал съм ги ( с ХР съм купено отвън )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Пробвал съм с 3 вида плейъри и все едно и също....

Не е лошо да споменеш и кои са тези 3 вида плеъри? Ако регионалните настройки са наред... да видим и плеърите, които си пробвал.

Този FlexType не ми се вписва в реда на нещата, но и с него би трябвало да се получи стига да не е версия по-стара от 2к!

Редактирано от DoGa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ти е кирилизиран Уиндоус-а с Kmplayer е невъзможно да имаш проблем, той притежава абсолютно всички видове кодеци и филтри... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. В заглавието на темата да е упомената думата RQ или Търся. Тема без RQ или Търся в заглавието си се трие.

Здравейте.Преди 1 месец си преинсталирах Уиндолста и от тогава имам проблеми с субтитрите на филмите.Вместо да си ми излизат на български ,субтитрите ми излизат на някакъв много странен език.Та търся програма която ще поправи субтитрите ,за да си вървят на БГ.Пробвал съм с 3 вида плейъри и все едно и също....

Приятелю не разбирам точно какво ти трябва но от всичко прочетене си мисля че самия флекс тайп ти прави проблема, сблъсквал съм се с това или нещо подобно. В едно от мненията пишеше че става дума за кирилизатора на самия уиндоус и аз така смятам, сега ще ти дам един файл кото да си инсталираш и вземи да махнеш тоя флекс тайп, рабирасе трябва да си направиш и ленгуич настройките и трябва да проработи безпроблемнно. Файла за който ти говоря не е нещо мн страшно а само допълнение и работи без всякакви други глупости които само пречат. Пробвах да ти го кача тук файла но не ми позволява, така че ако решиш да пробваш варианта за който аз ти говоря ми пиши на [email protected] или на скайп charata.

дано да съм ти бил полезен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...