Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

marto92

Проблем с Видео драйверите

Препоръчан отговор

Когато пускам някакъв видео файл с Windows Madia Player файла тръгва но картината е някакси разместена на зелени ивици !? Защо се получава така ? А когато отварям същия файл с друг плеар например Gom Player си тругва нормално ? Инсталирал съм "k-litle mega codec" но пак с Windows Madia Player е разместена картината и на зелени ивици ?! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото WMP не харесва някой от кодеците грубо казано. Гледай си с другия плеър, Не си струва занимавката да сменяш и разчистваш кодеци. евентуално си потърси последната верися на кодек пак-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Ако си с видеокарта на ATI от HD серията (2xxx, 3xxx, 4xxx, без 29xx), може проблемът да е в драйверите. Инталирай си последните драйвери и виж дали няма да се оправи.

За да не ме нападнат разбиращите - GOM Player ползва FFmpeg кодеци, които не ползват DXVA/DXVA2, което е прецакано при някои от драйверите на AMD/ATI.

Иначе - и кодеците може да са проблемни, да :down:

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След пренсталация пак същия поблем :) , но ми писна с тоя кодеци и ги оставам така :P . Мерси за помоща на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...